Doładowanie telefonu z UK

Doładuj polską komórkę z Anglii przez internet bez ukrytych opłat

PlusOrangeHeyahPlayT-MobileNjuLyca PolskaVirgin MobilePrzelewy do PolskiPrzelewy do UKPrzelewy na całą Europę
Nowość: Doładowania angielskich telefonów!

Fonmoney oferuje szybkie i wygodne doładowania polskich telefonów z zagranicy. W naszym serwisie zasilisz konto nie tylko sobie, ale również innym osobom. Wszystko odbywa się bez rejestracji, bez czekania na kody i bez przeliczania waluty.
Jak doładować polski telefon na kartę z UK, płacąc w funtach?
  1. W pierwszym etapie podajemy numer polskiego telefonu, który ma zostać uzupełniony.

  2. Następnie zaznaczamy wysokość kwoty zasilenia: 40, 50, 80 lub 100 PLN.

  3. Na koniec płacimy za transakcję, wybierając: kartę kredytową, Paysafecard bądź przelew Sofort Banking.

  4. Jeśli transakcja została pomyślnie opłacona, Fonmoney niezwłocznie zasila konto odbiorcy.
Otrzymasz Zapłać
PLN USD
40 13
50 16
100 32
Jak doładować polskie konto z UK?
Wysłanie nowego doładowania na polską komórkę trwa dwie minuty i składa się z trzech kroków: w pierwszym należy wpisać numer telefonu, który ma zostać doładowany, w drugim wybrać odpowiednią kwotę doładowania, a w trzecim zapłacić za transakcję. Fonmoney oferuje różne waluty, w których można dokonać zapłaty, m.in. funt brytyjski GBP.

Najpopularniejszą formą płatności jest karta kredytowa Visa lub MasterCard. Można też skorzystać z przelewu bankowego za pośrednictwem Sofort Banking. Trzecią opcją płatności jest karta Paysafecard, która jest do nabycia w wielu punktach sprzedaży takich jak stacje benzynowe czy kioski ruchu.

Przed zapłaceniem za doładowanie prosimy jeszcze raz zweryfikować poprawność wybranej kwoty i numeru do doładowania. Usługa jest realizowana natychmiast po pomyślnie dokonanej zapłacie.

W Fonmoney bez problemów doładujesz również angielskie telefony na kartę, a ponadto wyślesz pieniądze z UK do Polski, jak również zrobisz przelew z Polski do UK. Przekonaj się, jakie to łatwe i wygodne. Aby nie przegapić naszych promocji, zapisz się do newslettera!

Jak wysłać pieniądze do Polski z UK przez internet?
Przesyłanie pieniędzy do kraju z zagranicy jeszcze nigdy nie było tak łatwe i jednocześnie bezpieczne. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy osoby mieszkające za granicą były skazane na usługi zwykłych banków, pobierających wysokie prowizje oraz proponujących złe kursy wymiany. Również podawanie pieniędzy przez kierowców busów i autokarów poszło w zapomnienie. Dzisiaj najpewniejszym i najkorzystniejszym sposobem na szybkie przesyłki zagranicznej waluty na polskie konta są instytucje finansowe oferujące swoje usługi przez internet. Fonmoney jest jedną z nich. Nasz serwis jest licencjonowany i regulowany przez FCA czyli brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego. Numer naszej licencji to 722528.

W Fonmoney bez problemu wyślesz pieniądze z Anglii na dowolny cel i na każde konto złotówkowe. Naszą zaletą jest nie tylko korzystny przelicznik GBP-PLN, ale przede wszystkim niska, stała opłata oraz przejrzystość wszystkich transakcji. U nas nie ma ukrytych opłat ani prowizji. Klient z góry wie, ile zapłaci za swój transfer, a po złożeniu zamówienia jest e-mailowo informowany o statusie swojej transakcji.

Oprócz transferów pieniężnych z UK do Polski, oferujemy także przelewy z Polski do UK. Ponadto znajdziesz w naszej ofercie możliwość przesłania pieniędzy z Anglii do innych państw europejskich, np. z Anglii do Niemiec, z Anglii do Grecji czy z Anglii na Kubę. Listę z wszystkimi krajami znajdziesz tutaj.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach, zapraszamy do kontaktu tutaj.
Doładowania i przelewy online
  • 100% bezpieczne
  • Dostępne 24/24 z Anglii
  • Na najlepszych warunkach z UK
Wyślij pieniądze
Jak doładować telefon z UK

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.