Polska

Doładowanie z UK Łatwo, szybko i bez rejestracji!

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z UK.

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w € Płacisz w £
40 zł11 €9.46 £
50 zł14 €12.04 £
80 zł23 €19.78 £
100 zł28 €24.08 £

ZOBACZ, JAK DOŁADOWAĆ TELEFON

 

 

Jak doładować polski telefon na kartę z UK, płacąc w funtach?

W pierwszym etapie należy wpisać numer polskiego telefonu, który ma zostać doładowany. Przed kontynuowaniem transakcji prosimy sprawdzić, czy numer został poprawnie wpisany. Jeżeli zabrako Ci środków na polskim telefonie bądź też chcesz doładować konto telefonu osoby mieszkającej w Polsce, wystarczy, że wpiszesz numer do doładowania w puste pole oraz sprawdzisz jego poprawność. Klikając na przycisk "Dalej", przejdziesz do następnego etapu, w którym wybierzesz odpowiednią dla Ciebie kwotę doładowania oraz walutę, którą chcesz zapłacić m.in. funt brytyjski (GBP) lub euro. Jedną z możliwych form płatności będzie zapłata kartą kredytową Visa Card lub MasterCard. Inną opcją płatności za usługę jest zakup karty Paysafecard w wielu punktach sprzedaży takich jak stacje benzynowe lub kioski ruchu. Można też skorzystać z przelewu bankowego za pośrednictwem Sofortüberweisung. Przed doładowaniem prosimy jeszcze raz zweryfikować poprawność wybranej kwoty i numeru do doładowania. Usługa jest realizowana natychmiast po zaksięgowaniu przelewu na koncie serwisu, a operator sieci potwierdzi zasilenie konta, wysyłając SMS-a na doładowany numer.

 

Doładowanie polskiego telefonu przez internet z UK

1. W pierwszym etapie podajemy numer polskiego telefonu, który ma zostać uzupełniony.

2. Potem zaznaczamy wysokość kwoty zasilenia: 40, 50, 80 lub 100 PLN.

3. Na koniec płacimy za transakcję, wybierając jedną z metod: kartę kredytową, Paysafecard bądź przelew Sofort Banking.

4. Jeśli transakcja została pomyślnie opłacona, Fonmoney od razu zasila konto odbiorcy, a operator sieci powinien wysłać potwierdzenie na doładowany telefon.

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.