Doładowanie telefonu z UK

Doładuj polską komórkę z Anglii przez internet bez ukrytych opłat

PlusOrangeHeyahPlayT-MobileNjuLyca PolskaVirgin MobilePrzelewy do PolskiPrzelewy na całą Europę
Nowość: Doładowania angielskich telefonów!

Fonmoney oferuje szybkie i wygodne doładowania polskich telefonów z zagranicy. W naszym serwisie zasilisz konto nie tylko sobie, ale również innym osobom. Wszystko odbywa się bez rejestracji, bez czekania na kody i bez przeliczania waluty.
Jak doładować polski telefon na kartę z UK, płacąc w funtach?
  1. W pierwszym etapie podajemy numer polskiego telefonu, który ma zostać uzupełniony.

  2. Następnie zaznaczamy wysokość kwoty zasilenia: 40, 50, 80 lub 100 PLN.

  3. Na koniec płacimy za transakcję, wybierając: kartę kredytową, Paysafecard bądź przelew Sofort Banking.

  4. Jeśli transakcja została pomyślnie opłacona, Fonmoney niezwłocznie zasila konto odbiorcy.

Jak doładować polskie konto z UK?

Wysłanie nowego doładowania na polską komórkę trwa dwie minuty i składa się z trzech kroków: w pierwszym należy wpisać numer telefonu, który ma zostać doładowany, w drugim wybrać odpowiednią kwotę doładowania, a w trzecim zapłacić za transakcję. Fonmoney oferuje różne waluty, w których można dokonać zapłaty, m.in. funt brytyjski GBP.

Najpopularniejszą formą płatności jest karta kredytowa Visa lub MasterCard. Można też skorzystać z przelewu bankowego za pośrednictwem Sofort Banking. Trzecią opcją płatności jest karta Paysafecard, która jest do nabycia w wielu punktach sprzedaży takich jak stacje benzynowe czy kioski ruchu.

Przed zapłaceniem za doładowanie prosimy jeszcze raz zweryfikować poprawność wybranej kwoty i numeru do doładowania. Usługa jest realizowana natychmiast po pomyślnie dokonanej zapłacie.

W Fonmoney bez problemów doładujesz również angielskie telefony na kartę, a ponadto wyślesz pieniądze z UK do Polski, jak również zrobisz przelew z Polski do UK. Przekonaj się, jakie to łatwe i wygodne. Aby nie przegapić naszych promocji, zapisz się do newslettera!
Doładowania i przelewy online
  • 100% bezpieczne
  • Dostępne 24/24 z Anglii
  • Na najlepszych warunkach z UK
Jak doładować telefon z UK