Doładuj telefon na Kubie online

Fonmoney to najlepszy sposób na zasilenie kont kubańskich telefonów Cubacel
Doładowanie telefonów komórkowych na Kubie nigdy nie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Fonmoney to ekspert, jeśli chodzi o wysyłanie środków pieniężnych na Kubę przez internet. W naszym serwisie doładujesz kubański numer telefonu oraz konto Nauta w najlepszej cenie.

Skorzystaj również z naszej oferty przelewów i wyślij gotówkę na Kubę do rodziny i znajomych!
Jak doładować telefon na Kubie krok po kroku
  1. Wpisz numer kubańskiego telefonu, który chcesz zasilić.

  2. Wybierz kwotę doładowania.

  3. Zapłać za transakcję.

  4. Doładowanie zostanie wysłane od razu po uiszczeniu zapłaty.
Otrzymasz Zapłać
CUC EUR GBP CHF
20.002018,4021,73
30.003027,6132,60
Doładowania telefonów na Kubie przez internet

W naszym serwisie oferujemy doładowania Cubacel w wysokości 20 CUC i 30 CUC. Wszystko odbywa się szybko, bezpiecznie i wygodnie przez internet. W zależności od kraju, z którego wykonujesz transakcję akceptujemy następujące metody płatności: karty kredytowe, szybkie przelewy Sofort Banking oraz karty paysafecard. Z Polski w chwili obecnej za doładowania można płacić tylko kartami paysafecard.

Kubański operator sieci komórkowej Cubacel oferuje użytkownikom regularne promocje w formie Bonusu Cubacel. Te promocje są ogłaszane przez Cubacel i zawsze obowiązują przez określony czas. Jeśli w tym czasie wyślesz doładowanie na kubańską komórkę, dany numer otrzyma premię w postaci darmowych minut lub SMS-ów lub zostanie zasilony dodatkową kwotą.

Zapisz się do naszego newslettera, aby w porę otrzymywać informacje o każdej akcji promocyjnej i móc korzystać z kolejnego bonusu Cubacel.

Oprócz doładowań kubańskich telefonów i kont Nauta Fonmoney ma w swojej ofercie również wygodne i bezpieczne wysyłanie pieniędzy na Kubę. Dzięki nam Twoja kubańska rodzina i znajomi mogą bez przeszkód otrzymać finansowe wsparcie. Przelewy w Fonmoney są szybkie, skuteczne i bezproblemowe. Jesteśmy legalną, licencjonowaną instytucją, za pomocą której setki tysięcy osób przesyła pieniądze do wielu krajów świata. Opinie o Fonmoney znajdziesz na platformie Trustpilot.
Doładuj kubański telefon
Zobacz na filmiku, jak szybko doładować telefon na Kubie
Ile pieniędzy chcesz wysłać na Kubę?

Twój przelew na Kubę w CUC / USD


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100,00 EUR 7,50 EUR 0,00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
107,50 EUR 102,07 CUC
Kurs wymiany
1 EUR = 1,0207 CUC
Licencja FCA