Jak wysłać pieniądze na Kubę bezpiecznie i pewnie?

Zapoznaj się z ofertą Fonmoney
Spraw radość swoim bliskim na Kubie z Fonmoney!
Cztery sposoby, jak wesprzeć finansowo rodzinę na Kubie!

My w Fonmoney wiemy, że osobom mającym rodzinę na Kubie bardzo zależy, aby mogli oni wspierać swoich bliskich finansowo. Dlatego cieszymy się, że nasz serwis może zaoferować cztery bezpieczne metody przesyłania pieniędzy na Kubę:
 1. Wysyłka gotówki

 2. Doładowania kart debetowych AIS

 3. Doładowania telefonów Cubacel

 4. Doładowania kont Nauta
Wszystkie transakcje odbywają się pewnie, wygodnie, bez wychodzenia z domu i po najlepszym kursie EUR-CUC.
Ile pieniędzy chcesz wysłać na Kubę?

Twój przelew na Kubę


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100,00 EUR 7,50 EUR 0,00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
107,50 EUR 99,56 CUC
Kurs wymiany
1 EUR = 0,9956 CUC
Licencja FCA
Przelew pieniędzy na kartę AIS
 1. Popularną metodą finansowego wsparcia najbliższych na Kubie jest doładowanie karty debetowej AIS. Twój odbiorca na Kubie nie musi posiadać konta w banku. Wystarczy, że ma kartę AIS. Jeśli odbiorca nie posiada karty AIS, możesz zlecić jej wystawienie podczas wykonywania swojej transakcji w Fonmoney.

 2. Właściciel karty AIS może za jej pomocą bez trudu wybierać pieniądze we wszystkich bankomatach na Kubie oraz dokonywać bezgotówkowych płatności w sklepach, które obsługują czytniki do kart.

 3. Jako sposoby płatności z Polski nasz serwis akceptuje karty kredytowe MasterCard i VISA oraz zwykłe przelewy bankowe (my wysyłamy Ci dane do przelewu, a ty wpłacasz pieniądze na nasze konto).

 4. Zlecenie przelewu na kartę AIS w Fonmoney jest świetnym sposobem na szybkie wysłanie pieniędzy na Kubę.


Transfer gotówki na Kubę
 1. Fonmoney oferuje również możliwość wysyłania pieniędzy na Kubę, które odbiorca odbierze w formie gotówki w jednym z wielu oddziałów banku w swoim mieście. Wygodne jest to, że odbiorca nie musi mieć konta w banku, a jedynie musi okazać swój dowód tożsamości.

 2. Zlecając transfer, musisz podać poprawne dane Twojego odbiorcy. Będziesz również mogła/mógł wybrać placówkę (z 78) Banco Popular de Ahorro, Banco Financiero Internacional lub oddział (z 88) Banco de Metropolitano, gdzie Twój odbiorca będzie mógł pobrać pieniądze.

 3. Za tę transakcję zapłacisz z Polski za pomocą standardowego przelewu bankowego. Na koniec transakcji wyślemy Ci e-mail z danymi do przelewu. Możesz także użyć swojej karty kredytowej VISA lub Mastercard.

 4. Przesyłka gotówki w Fonmoney to lubiana i bezpieczna forma wsparcia rodziny i przyjaciół na Kubie.
Doładowanie kubańskiego telefonu
Chcesz być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi na Kubie niezależnie od pory dnia i miejsca przebywania? W Fonmoney doładujesz kubańskie numery łatwo i szybko. A raz w miesiącu ma miejsce specjalna promocja z gratisowym doładowaniem.
 1. Wpisz numer, który chcesz doładować.

 2. Wybierz kwotę doładowania.

 3. Zapłać, wybierając paysafecard jako metodę płatności z Polski. Z zagranicy akceptujemy także karty kredytowe i przelewy SOFORT.
Otrzymasz Zapłać
CUC EUR
2020,50
3030,50
Doładowanie konta Nauta
Kolejną możliwością na pozostanie w stałym kontakcie z rodziną na Kubie jest zasilenie konta Nauta. Za pomocą Nauty Kubańczycy mają dostęp do internetu i mogą w nim surfować, dzięki czemu pozostają online.
Wystarczy w następnym kroku podać nazwę konta Nauty osoby na Kubie oraz wybrać kwotę doładowania, a na końcu zapłacić za transakcję. Klienci z Polski mogą zapłacić kartą paysafecard. Nauta zostanie doładowana w ciągu paru chwil po dokonaniu zapłaty.