Jak wysłać pieniądze na Kubę bezpiecznie i pewnie?

Zapoznaj się z ofertą Fonmoney
Spraw radość swoim bliskim na Kubie z Fonmoney!
Sposoby, jak wesprzeć finansowo bliskich na Kubie!

My w Fonmoney wiemy, że osobom mającym rodzinę i znajomych na Kubie bardzo zależy, aby mogli oni wspierać swoich bliskich finansowo. Dlatego cieszymy się, że nasz serwis może zaoferować kilka bezpiecznych metod przesyłania pieniędzy na Kubę:
 1. Wysyłka gotówki

 2. Przelewy na konta bankowe w CUP i USD (MLC)

 3. Doładowania kart bankowych w MLC i CUP

 4. Doładowania telefonów Cubacel

 5. Przesyłki żywności, leków, chemii

 6. Doładowania kont Nauta

 7. Doładowania kart AIS w CUP i USD - niedostępne
Wszystkie transakcje odbywają się pewnie, wygodnie, bez wychodzenia z domu i po najlepszym kursie EUR-CUP-MLC.
Przelew pieniędzy na kartę AIS
 1. Popularną metodą finansowego wsparcia najbliższych na Kubie jest doładowanie karty debetowej AIS. Twój odbiorca/Twoja odbiorczyni na Kubie nie musi posiadać konta w banku. Wystarczy, że ma kartę AIS w CUP lub USD. Jeśli odbiorca/odbiorczyni nie posiada karty AIS, możesz zlecić jej wystawienie podczas wykonywania swojej transakcji w Fonmoney.

 2. Właściciel/Właścicielka karty AIS może za jej pomocą bez trudu wybierać pieniądze we wszystkich bankomatach na Kubie oraz dokonywać bezgotówkowych płatności w sklepach, które obsługują czytniki do kart.

 3. Jako sposoby płatności z Polski nasz serwis akceptuje karty kredytowe MasterCard i VISA oraz zwykłe przelewy bankowe (my wysyłamy Ci dane do przelewu, a ty wpłacasz pieniądze na nasze konto).

 4. Zlecenie przelewu na kartę AIS w Fonmoney jest świetnym sposobem na szybkie wysłanie pieniędzy na Kubę.

Transfer gotówki na Kubę
 1. Fonmoney oferuje również możliwość wysyłania pieniędzy na Kubę, które odbiorca/odbiorczyni odbierze w formie gotówki w jednym z wielu oddziałów banku w swoim mieście. Wygodne jest to, że odbiorca/odbiorczyni nie musi mieć konta w banku, a jedynie musi okazać swój dowód tożsamości.

 2. Zlecając transfer, musisz podać poprawne dane odbiorcy/odbiorczyni. Będziesz również mogła/mógł wybrać placówkę (z 78) Banco Popular de Ahorro lub oddział (z 88) Banco de Metropolitano, gdzie odbiorca/odbiorczyni będzie mógł/mogła pobrać pieniądze.

 3. Za tę transakcję zapłacisz z Polski za pomocą standardowego przelewu bankowego. Na koniec transakcji wyślemy Ci e-mail z danymi do przelewu. Możesz także użyć swojej karty kredytowej VISA lub Mastercard.

 4. Przesyłka gotówki w Fonmoney to lubiana i bezpieczna forma wsparcia rodziny i przyjaciół na Kubie.
Przelew na konto bankowe
Innym sposobem przesyłania pieniędzy na Kubę są przelewy na konta bankowe. Jest to oferta skierowana do osób posiadających konto w kubańskim banku. Konto musi być prowadzone w walucie CUP lub MLC(USD). Fonmoney współpracuje z bankami Bandec, Banco Metropolitano i Banco Popular de Ahorro, które mają ponad 200 oddziałów rozsianych na całej wyspie. Przy nadawaniu transakcji bardzo ważne jest, aby podać poprawne i kompletne informacje o odbiorcy/odbiorczyni.
Doładowanie konta Nauta
Kolejną możliwością na pozostanie w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi na Kubie jest zasilenie konta Nauta. Za pomocą Nauty Kubanki i Kubańczycy mają dostęp do internetu i mogą w nim surfować, dzięki czemu pozostają online.
Wystarczy w następnym kroku podać nazwę konta Nauty osoby na Kubie oraz wybrać kwotę doładowania, a na końcu zapłacić za transakcję. Klienci/Klientki z Polski mogą zapłacić kartą kredytową lub paysafecard. Nauta zostanie doładowana w ciągu paru chwil po dokonaniu zapłaty.

Doładowanie kubańskiego telefonu
Chcesz być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi na Kubie niezależnie od pory dnia i miejsca przebywania? W Fonmoney doładujesz kubańskie numery łatwo i szybko. A raz w miesiącu ma miejsce specjalna promocja z gratisowym doładowaniem.
 1. Wpisz numer, który chcesz doładować.

 2. Wybierz kwotę doładowania.

 3. Zapłać, wybierając paysafecard jako metodę płatności z Polski. Z zagranicy akceptujemy także karty kredytowe i przelewy SOFORT.
Otrzymasz Zapłać
CUP USD EUR
2000 26 24
500 25 22
750 38 34
1000 50 45

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.