Jak wysłać pieniądze na Kubę bezpiecznie i pewnie?

Zapoznaj się z ofertą Fonmoney
Spraw radość swoim bliskim na Kubie z Fonmoney!
Pięć sposobów, jak wesprzeć finansowo rodzinę na Kubie!

My w Fonmoney wiemy, że osobom mającym rodzinę i znajomych na Kubie bardzo zależy, aby mogli oni wspierać swoich bliskich finansowo. Dlatego cieszymy się, że nasz serwis może zaoferować pięć bezpiecznych metod przesyłania pieniędzy na Kubę:
 1. Wysyłka gotówki

 2. Doładowania kart AIS w CUP i USD

 3. Przelewy na konta bankowe w CUP i USD

 4. Doładowania telefonów Cubacel

 5. Doładowania kont Nauta
Wszystkie transakcje odbywają się pewnie, wygodnie, bez wychodzenia z domu i po najlepszym kursie EUR-CUP.
Przelew pieniędzy na kartę AIS
 1. Popularną metodą finansowego wsparcia najbliższych na Kubie jest doładowanie karty debetowej AIS. Twój odbiorca/Twoja odbiorczyni na Kubie nie musi posiadać konta w banku. Wystarczy, że ma kartę AIS w CUP lub USD. Jeśli odbiorca/odbiorczyni nie posiada karty AIS, możesz zlecić jej wystawienie podczas wykonywania swojej transakcji w Fonmoney.

 2. Właściciel/Właścicielka karty AIS może za jej pomocą bez trudu wybierać pieniądze we wszystkich bankomatach na Kubie oraz dokonywać bezgotówkowych płatności w sklepach, które obsługują czytniki do kart.

 3. Jako sposoby płatności z Polski nasz serwis akceptuje karty kredytowe MasterCard i VISA oraz zwykłe przelewy bankowe (my wysyłamy Ci dane do przelewu, a ty wpłacasz pieniądze na nasze konto).

 4. Zlecenie przelewu na kartę AIS w Fonmoney jest świetnym sposobem na szybkie wysłanie pieniędzy na Kubę.

Transfer gotówki na Kubę
 1. Fonmoney oferuje również możliwość wysyłania pieniędzy na Kubę, które odbiorca/odbiorczyni odbierze w formie gotówki w jednym z wielu oddziałów banku w swoim mieście. Wygodne jest to, że odbiorca/odbiorczyni nie musi mieć konta w banku, a jedynie musi okazać swój dowód tożsamości.

 2. Zlecając transfer, musisz podać poprawne dane odbiorcy/odbiorczyni. Będziesz również mogła/mógł wybrać placówkę (z 78) Banco Popular de Ahorro lub oddział (z 88) Banco de Metropolitano, gdzie odbiorca/odbiorczyni będzie mógł/mogła pobrać pieniądze.

 3. Za tę transakcję zapłacisz z Polski za pomocą standardowego przelewu bankowego. Na koniec transakcji wyślemy Ci e-mail z danymi do przelewu. Możesz także użyć swojej karty kredytowej VISA lub Mastercard.

 4. Przesyłka gotówki w Fonmoney to lubiana i bezpieczna forma wsparcia rodziny i przyjaciół na Kubie.
Przelew na konto bankowe
Innym sposobem przesyłania pieniędzy na Kubę są przelewy na konta bankowe. Jest to oferta skierowana do osób posiadających konto w kubańskim banku. Konto musi być prowadzone w walucie CUP lub USD. Fonmoney współpracuje z bankami Banco Metropolitano i Banco Popular de Ahorro, które mają ponad 200 oddziałów rozsianych na całej wyspie. Przy nadawaniu transakcji bardzo ważne jest, aby podać poprawne i kompletne informacje o odbiorcy/odbiorczyni.
Doładowanie konta Nauta
Kolejną możliwością na pozostanie w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi na Kubie jest zasilenie konta Nauta. Za pomocą Nauty Kubanki i Kubańczycy mają dostęp do internetu i mogą w nim surfować, dzięki czemu pozostają online.
Wystarczy w następnym kroku podać nazwę konta Nauty osoby na Kubie oraz wybrać kwotę doładowania, a na końcu zapłacić za transakcję. Klienci/Klientki z Polski mogą zapłacić kartą kredytową lub paysafecard. Nauta zostanie doładowana w ciągu paru chwil po dokonaniu zapłaty.

Doładowanie kubańskiego telefonu
Chcesz być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi na Kubie niezależnie od pory dnia i miejsca przebywania? W Fonmoney doładujesz kubańskie numery łatwo i szybko. A raz w miesiącu ma miejsce specjalna promocja z gratisowym doładowaniem.
 1. Wpisz numer, który chcesz doładować.

 2. Wybierz kwotę doładowania.

 3. Zapłać, wybierając paysafecard jako metodę płatności z Polski. Z zagranicy akceptujemy także karty kredytowe i przelewy SOFORT.