Fonmoney: opinie, bezpieczeństwo, zaufanie

Dowiedz się, dlaczego Fonmoney jest pewnym i niezawodnym serwisem

Chcesz wysyłać pieniądze za granicę, ale nie wiesz, której firmie możesz zaufać? Szukasz niezawodnej instytucji finansowej z dużym doświadczeniem, na której możesz polegać? Czy moje pieniądze są w dobrych rękach? Każdy zadaje sobie takie pytania, jeśli chce przesłać pieniędzą przez internet. Aby zdobyć Twoje zaufanie, chcielibyśmy przedstawić naszych partnerów oraz opowiedzieć o klientach i naszym doświadczeniu w międzynarodowych przelewach.

Przelewy pieniężne na cały świat
Przelewy pieniężne do Polski
Doładowania telefonów
Wiarygodność dzięki naszym partnerom
Fonmoney to firma licencjonowana przez Financial Conduct Authority. FCA jest brytyjskim organem nadzoru finansowego odpowiedzialnym za regulację i kontrolę dostawców usług finansowych na rynku europejskim. FCA sprawdza regularnie, czy Fonmoney spełnia wszystkie wymagania i jest uczciwy wobec swoich klientów. FCA oznacza bezpieczeństwo, zaufanie i ochronę konsumentów.

O bezpieczeństwo danych osobowych i przejrzystość przy transferze środków za granicę troszczy sie nasz partner HooYu. HooYu specjalizuje się w technologii identyfikacji i wykorzystuje dokładną technologię rozpoznawania twarzy w celu weryfikacji naszych klientów. Dzięki temu możemy chronić naszych klientów przed oszustwami i nadużyciami w sieci! Aby zweryfikować swoje dane, klient musi przesłać zdjęcie ze swoim dowodem tożsamości i aktualnym selfie. Aby przyspieszyć proces identyfikacji, można połączyć się także z mediami społecznościowymi.
Doświadczenie, zaufanie i recenzje klientów
Fonmoney ma wielu stałych klientów, którzy korzystają z naszych usług od lat. Jedni wspierają finansowo członków rodziny, drudzy opłacają rachunki, a jeszcze inni przelewają pieniądze za granicę w celach biznesowych. Na niezależnej platformie Trustpilot możesz przejrzeć oceny naszych klientów i poczytać o ich doświadczeniu z Fonmoney.

Zaufanie naszych klientów bardzo nas cieszy i jest dla nas zaszczytem. Każdy korzystny komentarz potwierdza, że dobrze wykonujemy naszą pracę, a każda konstruktywna krytyka inspiruje nas do zmian. Cieszymy się z każdej opinii o Fonmoney w postaci recenzji na portalu Trustpilot. Klienci mogą również skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie odpowiadamy na każdą wiadomość. Ponadto można podzielić się swoimi wrażeniami na naszym profilu na Facebooku.
Bezpieczne płatności
Aby zaoferować naszym klientom bezpieczne, wygodne i sprawdzone opcje płatności, współpracujemy wyłącznie z uznanymi na całym świecie partnerami.
Należą do nich:
Zaletą płacenia z tymi partnerami jest fakt, że w momencie zapłaty nasi klienci muszą nie tylko podawać swoje dane, ale także kod bezpieczeństwa i są przekierowywani na zewnętrzną witrynę w celu dokonania płatności. Przetwarzanie płatności jest obsługiwane przez wyspecjalizowaną i uznaną firmę lub przez własny bank w przypadku przelewu Sofort. W rezultacie podczas procesu płacenia klienci są chronieni i ubezpieczani przez zewnętrznych partnerów.
Więcej informacji o Fonmoney?
Dowiedz się z poniższych artykułów, dlaczego możesz być absolutnie pewna/-y, że Fonmoney to uczciwa, poważna i niezawodna firma.

Czy Fonmoney jest wiarygodnym serwisem?
Bezpieczne przelewy dzięki Hooyu
Opinie o Fonmoney na Trustpilot
Bezpieczne Fonmoney
Poważny i uczciwy serwis z dużym doświadczeniem
Jeśli szukasz bezpiecznego i godnego zaufania serwisu, aby przesyłać pieniędzy za granicę bez ryzyka i nerwów, jesteś we właściwym miejscu! Fonmoney ma wieloletnie doświadczenie w wysyłaniu przelewów za granicę, za co zawsze otrzymujemy doskonałe recenzje od naszych klientów. Oczywiście rozumiemy, że nowi klienci chcą się najpierw upewnić, czy Fonmoney jest wiarygodna i pewną firmą, zanim wyślą ​​pieniądze przez internet. Właśnie dlatego na tej stronie podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze punkty! Poczytaj recenzje i wypowiedzi o Fonmoney i upewnij się, że Fonmoney działa niezawodnie, przyjemnie i profesjonalnie. Chętnie odpowiemy również na indywidualne pytania przez e-mail. Wystarczy, że napiszesz zapytanie do naszego zespołu obsługi klienta, a my służymy pomocą.

Przesyłanie pieniędzy za granicę z Fonmoney jest łatwe i wygodne:
  1. Najpierw wybierz kraj i kwotę, którą chcesz przesłać. Nasz kalkulator walutowy natychmiast pokaże Ci opłatę i kwotę, która dotrze do odbiorcy w kraju docelowym.
  2. Zarejestruj się bezpłatnie w Fonmoney. Twoje dane są u nas bezpieczne i nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim.
  3. Wypełnij informacje o odbiorcy i sprawdź, czy nie ma błędów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze dotrą szybko i bez zakłóceń do odbiorcy.
  4. Zapłać łatwo i bezpiecznie kartą kredytową, przelewem przez Sofort lub tradycyjnym przelewem bankowym. W przypadku doładowań telefonów akceptujemy także karty Paysafecard. Nasi dostawcy usług płatniczych są sprawdzeni i w 100% wiarygodni.
  5. Po otrzymaniu płatności Fonmoney przetwarza Twój przelew pieniężny i wysyła pieniądze do odbiorcy tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące przelewu pieniędzy, odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami FAQ.