Doładuj kartę Orange - Polska

Doładowanie konta Orange z zagranicy bez przeliczania waluty
Serwis Fonmoney oferuje Klientom całodobowo doładowanie polskiego telefonu na kartę w Orange bez straty czasu na rejestrację. Uzupełnienie środków na koncie przez internet w Fonmoney możliwe jest na bezpiecznych warunkach tak, że zarówno nadawcy, jak i odbiorcy sprawi dużą radość. Zasilanie telefonu z zagranicy to również jedna z możliwych form finansowego wsparcia.

A przelew w euro na polskie konto złotówkowe wyślesz tutaj!
Doładuj Orange online z zagranicy
  • W odpowiednie pole należy wpisać polski numer na kartę Orange.
  • W następnym kroku należy wybrać jedną z możliwych kwot doładowania: 40, 50 lub 100 PLN.
  • Na koniec przechodzimy do płacenia. Do wyboru są: przelew przez Sofort Banking, płatność kartą kredytową MasterCard lub Visa oraz płatność kartą Paysafecard.
  • Natychmiast po pomyślnym złożeniu zamówienia Fonmoney zrealizuje transakcję.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR GBP NOK USD
4011,5010,35113,5314,42
5014,5013,05143,1518,18
1002926,09286,3036,36
Orange doładowania przez internet
Zaskocz swoich Bliskich doładowaniem konta Orange, korzystając z naszego niezawodnego serwisu. Zasilenie Orange lub Pop zostanie w mig przesłane do odbiorcy w Polsce lub na polską komórkę za granicą. W Fonmoney możesz zdecydować, czy chcesz się rejestrować, czy wolisz pozostać anonimowy. W obu przypadkach doładowanie jest tak samo przyjemne i nieskomplikowane.

Aby dołączyć do Orange na kartę, wystarczy wykupić starter, wybrać Zetafon lub Minutofon. Operator oferuje także następujące taryfy: "Orange Yes", "Orange Smart", "Orange One", "Orange POP", "Nowe Orange Go". Natomiast "Orange Free na kartę" umożliwia dostęp do internetu oraz wysyłanie SMS-ów.

Stan konta sprawdzisz, wpisując w swoim telefonie krótki kod *124*# i zatwierdzając zieloną słuchawką. Na wyświetlaczu pojawią się informacje o Twoim koncie. Możesz też zadzwonić pod numer *500 (opłata zgodna z cennikiem Orange). Innymi sposobami na sprawdzenie stanu konta jest skorzystanie z aplikacji moblinej lub zalogowanie się do swojego konta w Mój Orange.

Usługi dostępne dla Poland

DOŁADOWANIE TELEFONU
Doładuj telefon na kartę
PRZELEW PIENIĘŻNY
Wyślij pieniądze bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy