Doładuj telefon T-Mobile - Polska

Doładowania T-Mobile online z zagranicy bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i nocy
Zasilenia T-Mobile i dawnego Tak-Tak (Era) dokonasz w Fonmoney w mniej niż dwie minuty i zapłacisz wygodnie zagraniczną kartą kredytową bez przeliczania waluty i bez ukrytych opłat transakcyjnych.

Przesyłanie pieniędzy w Fonmoney:
Transfery na cały świat
Transfery do Polski
Hej! Sprawdź nasz kurs! Teraz jest jeszcze lepszy!
Jak doładować konto T-Mobile?
  1. W puste pole wpisujemy numer T-Mobile Polska.

  2. Spośród oferowanych kwot należy wybrać jedną: 40, 50, 80 lub 100 PLN.

  3. Konto T-Mobile można łatwo doładować przy użyciu karty Paysafecard, karty kredytowej Visa i MasterCard lub za pomocą przelewu Sofort Banking.

  4. Fonmoney prześle środki na podane konto T-Mobile bezpośrednio po przeprowadzeniu transakcji. Operator sieci powinien poinformować odbiorcę o doładowaniu konta, wysyłając mu SMS.
Otrzymasz Zapłać
PLN USD EUR GBP NOK
40 12 11 10 127
50 16 14 13 159
100 31 28 26 317
Jak doładować T-Mobile z zagranicy?
Fonmoney to wygodny w użyciu i cieszący się uznaniem sklep internetowy oferujący korzystne zasilania telefonów na kartę T-Mobile bez ukrytych opłat transferowych. Rejestracja na stronie Fonmoney nie jest obowiązkowa. Klient ma możliwość wyboru waluty, w której chce płacić: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, dolar kanadyjski, korony szwedzkie lub korony norweskie. Wyślij swojej rodzinie i bliskim w Polsce środki na konto jako wyraz pamięci o nich!

T-Mobile posiada szeroką ofertę m.in. na kartę, Mix czy telefon stacjonarny. Do tego należy dodać różnego rodzaju taryfy np. Frii, Nowy Tak Tak, Happy, Hot i Tak Tak Hot. Popularne są pakiety "2 w 1", "3 w 1" i "4 w 1". Możesz także skorzystać z Internetu dopasowanego do Twoich potrzeb: "Comfort", "Internet bez limitu", "Relax", "Extra Internet".

Sprawdzenie stanu konta T-Mobile odbywa się poprzez wpisanie krótkiego kodu 101# i zatwierdzenie zielonym przyciskiem. Można również aktywować bezpłatną usługę "Saldo konta", dzięki której cyklicznie co dwa tygodnie będziesz otrzymywać SMS-a z informacją o stanie i dacie ważności swojego konta. Kolejnym sposobem na sprawdzenie salda jest połączenie z numerem *9898 (opłata zgodna z cennikiem).

Jeśli zasilisz konto kwotą 40 PLN, ważność konta na połączenia wychodzące zostanie przedłużona o 1 miesiąc. Jeśli kwota doładowania wyniesie 50 PLN lub 80 PLN, ważność konta przedłuży się o 3 miesiące. Natomiast przy 100 PLN operator T-Mobile przedłuży ważność konta o 4 miesiące. Warto wspomnieć, że doładowania wykonane w ciągu jednego dnia powodują kumulację ważności konta.
Chcesz wysłać pieniądze?
Wybierz kraj i podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 USD 0 USD 0 USD
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100 USD 435.44 PLN
Kurs wymiany
1 USD = 4.3544 PLN
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.