Doładowanie T-MobileDoładowanie konta T-Mobile
z Fonmoney

Fonmoney oferuje szybkie, proste i wygodne doładowanie
T-mobile przez internet.

T-Mobile

Doładowanie T-Mobile online

Fonmoney to wygodny w użyciu i cieszący się uznaniem sklep internetowy oferujący szybkie zasilenie telefonu na kartę T-Mobile przez internet. Rejestracja na stronie Fonmoney nie jest obowiązkowa. Wyślij swojej rodzinie i znajomym w Polsce środki na konto jako wyraz pamięci o nich! Przesłanie doładowania na konto innej osoby zawsze wiąże się z wyrazami wdzięczności.

T-Mobile posiada szeroką ofertę m.in. Tak-Tak na kartę, Mix. Do tego należy doliczyć różnego rodzaju pakiety, przykładowo "Między Nami". Skorzystać można także z internetu dopasowanego do Twoich potrzeb: "Blueconnect noc", "Jeszcze więcej GB" czy też "Surfuj za granicą bez obaw o koszty".

 

Doładowanie konta T-Mobile

1. W puste pole wpisujemy numer T-Mobile Polska.

2. Spośród wielu możliwych kwot należy wybrać jedną. Fonmoney oferuje doładowanie telefonu na kartę w wysokości 40, 50, 80 i 100 zł.

3. Konto T-Mobile można łatwo doładować przy użyciu karty Paysafecard, karty kredytowej lub za pomocą przelewu Sofort Banking.

4. Fonmoney prześle środki na podane konto T-Mobile natychmiast po realizacji transakcji. Operator sieci bezpośrednio po pomyślnie zrealizowanej usłudze poinformuje odbiorcę o doładowaniu konta.

Możliwości doładowania konta T-Mobile

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

Sprawdzanie stanu konta T-Mobile

Sprawdzenie stanu konta możliwe jest po wpisaniu *101# (opłata 0,04 zł z VAT).

Sprawdzenie stanu kwoty i T-Mobile jednostek na koncie jest również możliwe po połączeniu z numerem *9898 (opłata zgodna z cennikiem).

Można również skorzystać z zakładki "Zarządzaj swoim kontem" na stronie www.T-Mobile.pl.  

Informacje dla użytkowników T-Mobile na kartę

W T-Mobile na kartę ważność konta może wynosić rok. Wystarczy aktywować usługę, wysyłając SMS o treści "Tak" pod numer 668. Opłata aktywacyjna wg cennika.

Poczta głosowa jest aktywowana każdemu nowemu Klientowi. Jeżeli Twoja poczta została wyłączona, możesz uruchomić usługę pod numerem *9602.

Jeśli nie korzystasz z poczty głosowej dłużej niż 3 miesiące, to skrzynka zostaje automatycznie wyłączona.

 

Jak doładować konto w T-Mobile?

Zobacz w krótkim filmie, jak to działa.