Doładuj telefon T-Mobile - Polska

Doładowania T-Mobile online z zagranicy bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i nocy
Zasilenia T-Mobile i dawnego Tak-Tak (Era) dokonasz w Fonmoney w mniej niż dwie minuty i zapłacisz wygodnie zagraniczną kartą kredytową bez przeliczania waluty i bez ukrytych opłat transakcyjnych.

Jeśli chcesz wysłać euro przelewem do Polski, zrobisz to tutaj!
Jak doładować konto T-Mobile?
  • W puste pole wpisujemy numer T-Mobile Polska.
  • Spośród oferowanych kwot należy wybrać jedną: 40, 50, 80 lub 100 PLN.
  • Konto T-Mobile można łatwo doładować przy użyciu karty Paysafecard, karty kredytowej Visa i MasterCard lub za pomocą przelewu Sofort Banking.
  • Fonmoney prześle środki na podane konto T-Mobile bezpośrednio po przeprowadzeniu transakcji. Operator sieci powinien poinformować odbiorcę o doładowaniu konta, wysyłając mu SMS.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR GBP NOK USD
4011,5010,35113,5314,42
5014,5013,05143,1518,18
8023,5021,14232,0029,47
1002926,09286,3036,36
T-Mobile doładowania z zagranicy
Fonmoney to wygodny w użyciu i cieszący się uznaniem sklep internetowy oferujący korzystne zasilania telefonów na kartę T-Mobile bez ukrytych opłat transferowych. Rejestracja na stronie Fonmoney nie jest obowiązkowa. Klient ma możliwość wyboru waluty, w której chce płacić: euro, funt brytyjski, dolar amerykański, dolar kanadyjski, korony szwedzkie lub korony norweskie. Wyślij swojej rodzinie i bliskim w Polsce środki na konto jako wyraz pamięci o nich!

T-Mobile posiada szeroką ofertę m.in. na kartę, Mix czy telefon stacjonarny. Do tego należy dodać różnego rodzaju taryfy np. Frii, Nowy Tak Tak, Happy, Hot i Tak Tak Hot. Popularne są pakiety "2 w 1", "3 w 1" i "4 w 1". Możesz także skorzystać z Internetu dopasowanego do Twoich potrzeb: "Comfort", "Internet bez limitu", "Relax", "Extra Internet".

Sprawdzenie stanu konta T-Mobile odbywa się poprzez wpisanie krótkiego kodu 101# i zatwierdzenie zielonym przyciskiem. Można również aktywować bezpłatną usługę "Saldo konta", dzięki której cyklicznie co dwa tygodnie będziesz otrzymywać SMS-a z informacją o stanie i dacie ważności swojego konta. Kolejnym sposobem na sprawdzenie salda jest połączenie z numerem *9898 (opłata zgodna z cennikiem).

Jeśli zasilisz konto kwotą 40 PLN, ważność konta na połączenia wychodzące zostanie przedłużona o 1 miesiąc. Jeśli kwota doładowania wyniesie 50 PLN lub 80 PLN, ważność konta przedłuży się o 3 miesiące. Natomiast przy 100 PLN operator T-Mobile przedłuży ważność konta o 4 miesiące. Warto wspomnieć, że doładowania wykonane w ciągu jednego dnia powodują kumulację ważności konta.

Usługi dostępne dla Poland

DOŁADOWANIE TELEFONU
Doładuj telefon na kartę
PRZELEW PIENIĘŻNY
Wyślij pieniądze bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy