Polska

Doładowanie z Niemiec Łatwo, szybko i bez rejestracji!

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i korzystne przesyłanie pieniędzy z Niemiec.

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

Zobacz, jak doładować telefon

 

 

Doładowanie komórki z Niemiec

Usługa oferowana przez serwis Fonmoney jest nie tylko wygodna, gdyż pozwala na doładowanie polskiego konta bez rejestracji w systemie, co pozwala na zachowanie pełnej anonimowości, lecz również umożliwia doładowanie numeru (również innej osobie mieszkającej w Polsce) o każdej porze dnia bez wychodzenia z domu.

Co więcej, za doładowanie telefonu na kartę za pośrednictwem Fonmoney można zapłacić m.in. w euro lub złotówkach.

Doładowanie przez internet stało się bezpieczne i przyjazne w obsłudze, a co najważniejsze dostępne dla Klientów bez obowiązku posiadania polskiego konta bankowego. W serwisie Fonmoney doładujesz telefon komuś innemu np. rodzinie w Polsce lub swoją własną komórkę.

 

Doładowanie komórki z Niemiec bez przeliczania walutowego

1. Aby bezpiecznie i szybko doładować telefon przez internet, wystarczy wypisać w puste pole numer do doładowania i koniecznie sprawdzić jego poprawność, gdyż jeśli zostanie podany nieprawidłowy numer, zamiast swojego konta można doładować cudze. Klikając na przycisk "Dalej", przejdziesz do następnego etapu, w którym wybierzesz odpowiednią dla Ciebie kwotę doładowania oraz walutę, którą chcesz zapłacić np. euro.

2. Jedną z możliwych form płatności jest zapłata kartą kredytową Visa lub MasterCard. Inne formy płatności za usługę to skorzystanie z przelewu bankowego przy pomocy Sofort Banking bądź też zakup karty Paysafecard np. w kiosku lub na stacji benzynowej.

3. Usługa jest realizowana natychmiast po zaksięgowaniu przelewu na koncie serwisu, a operator sieci potwierdzi zasilenie konta, wysyłając SMS-a na doładowany numer.

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.