Doładowanie telefonu z Niemiec

Uzupełnij konto sobie lub innej osobie szybko, pewnie i wygodnie
Doładuj konto Plus, T-Mobile, Heyah, Orange, Play lub nju przez internet bez rejestracji i bez przeliczania waluty.
Doładowanie telefonu za granicą przez serwis Fonmoney odbywa się łatwo i bezpiecznie.
Akceptujemy niemieckie karty kredytowe VISA i MasterCard.

Wyślij także pieniądze do Polski na konto bankowe tutaj!
Doładuj telefon z Niemiec
- krok po kroku
  • Wpisz w puste pole numer do doładowania. Upewnij się, że podałeś poprawny numer.
  • Wybierz kwotę zasilenia komórki: 100, 80, 50, 40 PLN.
  • Zapłać za transakcję niemiecką kartą kredytową, kartą Paysafecard lub Sofort Überweisung.
  • Konto zostanie doładowane niezwłocznie po pomyślnej zapłacie. Niektórzy operatorzy wysyłają SMS-a potwierdzającego zasilenie numeru.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR
309,49
5015,40
10030
Jak doładować polską kartę w Niemczech?
Żeby doładować konto z zagranicy, potrzebujemy tylko komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do internetu. Doładowania w Fonmoney odbywają się szybko i łatwo, bez podawania danych, haseł, e-maili. Czekanie na kody i zdrapki to już przeszłość. W każdej chwili przez 365 dni w roku możesz w naszym serwisie zasilić konto swojego telefonu lub innych osób, np. rodzinie w Polsce. Co więcej, za transakcję można wygodnie zapłacić w EUR. Wystarczy pod koniec zamówienia wybrać dogodną dla siebie walutę. Dzięki temu klienci unikają opłat bankowych związanych z wymianą kursu, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

W Fonmoney zasilisz telefon wszystkich najważniejszych polskich sieci: Play, T-Mobile, nju, Plus, Heyah, Orange. Mamy ponad 200 tysięcy usatysfakcjonowanych klientów, którzy sami przekonali się, że doładowanie dochodzi na konto komórki w ciągu parunastu sekund.

Poza doładowaniami polskich telefonów na kartę klienci mogą także skorzystać z usługi przesyłania pieniędzy z Niemiec do Polski przez internet - tutaj. Fonmoney to najlepszy i najkorzystniejszy wybór, jeśli chodzi o wysyłanie przelewów euro na konta złotówkowe w Polsce. Obsługujemy wszystkie banki w kraju. Nasz serwis posiada wszystkie licencje i pozwolenia oraz spełnia restrykcyjne wymagania narzucone przez Urząd ds. Usług Finansowych - FCA, dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich pieniądze są u nas bezpieczne. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz jasny i przyjemny proces zlecania transakcji.
Chcesz wysłać pieniądze?
Wybierz kraj i podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 EUR 0.99 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.99 EUR 424.53 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.2453 PLN
Licencja FCA