Doładowanie telefonu z Niemiec

Uzupełnij konto sobie lub innej osobie szybko, pewnie i wygodnie
Doładuj konto Plus, T-Mobile, Heyah, Orange, Play, nju, Lycamobile lub Virgin Mobile. przez internet bez rejestracji i bez przeliczania waluty.
Doładowanie telefonu za granicą przez serwis Fonmoney odbywa się łatwo i bezpiecznie.
Akceptujemy niemieckie karty kredytowe VISA i MasterCard.

Możesz również:
➜ Przesłać pieniądze z Niemiec do Polski
➜ Przesłać pieniądze do Niemiec
➜ Doładować niemiecką komórkę
Nasz kurs EUR-PLN jest jeszcze lepszy a ceny niższe!
Jak doładować telefon z Niemiec
krok po kroku?
  1. Wpisz w puste pole numer do doładowania. Upewnij się, że podałeś poprawny numer.

  2. Wybierz kwotę zasilenia komórki: 100, 80, 50, 40 PLN.

  3. Zapłać za transakcję niemiecką kartą kredytową, kartą Paysafecard lub Sofort Überweisung.

  4. Konto zostanie doładowane niezwłocznie po pomyślnej zapłacie. Niektórzy operatorzy wysyłają SMS-a potwierdzającego zasilenie numeru.
Otrzymasz Zapłać
PLN USD EUR
40 11 11
50 14 14
100 28 28
Jak doładować polską kartę prepaid w Niemczech?
Żeby doładować konto z zagranicy, potrzebujemy tylko komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do internetu. Doładowania w Fonmoney odbywają się szybko i łatwo, bez podawania danych, haseł, e-maili. Czekanie na kody i zdrapki to już przeszłość. W każdej chwili przez 365 dni w roku możesz w naszym serwisie zasilić konto swojego telefonu lub innych osób, np. rodzinie w Polsce. Co więcej, za transakcję można wygodnie zapłacić w EUR. Wystarczy pod koniec zamówienia wybrać dogodną dla siebie walutę. Dzięki temu klienci unikają opłat bankowych związanych z wymianą kursu, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

W Fonmoney zasilisz telefon wszystkich najważniejszych polskich sieci: Play, T-Mobile, nju, Plus, Heyah, Orange. Mamy ponad 200 tysięcy usatysfakcjonowanych klientów, którzy sami przekonali się, że doładowanie dochodzi na konto komórki w ciągu parunastu sekund.

Poza doładowaniami polskich telefonów na kartę klienci mogą także skorzystać z usługi przesyłania pieniędzy z Niemiec do Polski przez internet - tutaj. Fonmoney to najlepszy i najkorzystniejszy wybór, jeśli chodzi o wysyłanie przelewów euro na konta złotówkowe w Polsce. Obsługujemy wszystkie banki w kraju. Nasz serwis posiada wszystkie licencje i pozwolenia oraz spełnia restrykcyjne wymagania narzucone przez Urząd ds. Usług Finansowych - FCA, dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich pieniądze są u nas bezpieczne. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz jasny i przyjemny proces zlecania transakcji.
Chcesz wysłać pieniądze?
Wybierz kraj i podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 USD 0 USD 0 USD
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100 USD 498.02 PLN
Kurs wymiany
1 USD = 4.98 PLN
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.