Doładowanie Heyah Doładowanie konta Heyah
z Fonmoney

Fonmoney oferuje szybkie, proste i wygodne doładowanie Heyah przez internet.

Heyah

Doładowanie Heyah online

Fonmoney oferuje szybkie, proste i pewne doładowanie Heyah przez İnternet. Z nami można doładować konto spoza Polski bez rejestrowania się. Rodzina lub bliscy znajomi będą Wam wdzięczni za przesłanie nowych środków na konto! Doładowanie konta to mała forma pomocy, a jednocześnie duże wsparcie finansowe.

Heyah ma w swojej ofercie produkty Heyah, Freeyah, jak również szerokopasmowy internet dla telefonów "Internet Non Stop", "Non Stop L" i "Non Stop XL". Heyah jest operatorem, którego główną domeną są produkty na kartę.

 

Doładowanie konta Heyah

1. Proszę wpisać numer telefonu na kartę Heyah.

2. Teraz należy wybrać kwotę doładowania konta Heyah. Fonmoney oferuje doładowania w wysokości 40, 50, 80 i 100 zł.

3. Dostępne są następujące formy płatności: szybki przelew internetowy za pośrednictwem Sofort Banking, karta Paysafecard oraz karta kredytowa, przy czym nie jest wymagana polska karta kredytowa.

4. Fonmoney od razu zasili podany numer telefonu. Operator sieci Heyah wyśle wiadomość potwierdzającą pomyślnie przeprowadzone doładowanie na konto odbiorcy.

Możliwości doładowania konta Heyah

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

Sprawdzanie stanu konta Heyah

Wprowadź w swoim telefonie *108# i wciśnij zieloną słuchawkę (opłata zgodna z cennikiem).

Możesz również skontaktować się z Biurem Obsługi, dzwoniąc pod *2222 lub 888002222 z numeru w sieci Heyah (opłata wg cennika).

Stan swojego konta i datę ważności sprawdzisz też bezpłatnie po zalogowaniu się na stronie internetowej www.heyah.pl.

Jeśli aktywujesz bezpłatny serwis SMS cykliczny - saldo konta, automatycznie co 14 dni będziesz otrzymywać informacje o stanie konta głównego. Aby aktywować, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 545.

Informacje dla użytkowników Heyah na kartę

Jeśli chcesz ukryć swój numer przed wybranym rozmówcą, wprowadź kod #31#, a następnie jego numer, np. #31#888942211.

Jeśli chcesz, aby Twój numer był ponownie widoczny dla wybranego rozmówcy, wprowadź kod *31#, a następnie jego numer, np. *31#888942211.

Każdy ma dostęp z menu telefonu do go-Card bez aktywacji. Dzięki tej funkcji masz bezpłatny dostęp do strefy informacyjnej i rozrywkowej, np. horoskopów, quizów, dowcipów.

 

Jak doładować konto w Heyah?

Zobacz w krótkim filmie, jak to działa