Przelewy z Polski za granicę

Zleć przelew międzynarodowy z Polski po korzystnym kursie i bez żadnego ryzyka!
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Jak zrobić przelew zagraniczny z polskiego konta?
Ile trwa przelew międzynarodowy?
  1. Fonmoney jest najlepszą odpowiedzią na pytanie, jak przelać pieniądze za granicę z Polski. Umożliwiamy przelew z polskiego konta złotówkowego na zagraniczne konta nie tylko do państw Unii Europejskiej, ale również do USA, Turcji i na Kubę, a także do wielu państw Ameryki Południowej i Środkowej. Państwa Unii Europejskiej, do których możesz wysłać pieniądze to: Francja, Holandia, Hiszpania, Niemcy, Irlandia, Chorwacja, Rumunia, Węgry, Czechy, Bułgaria, Finlandia, Belgia, Estonia, Słowenia, Litwa, Łotwa, Portugalia, Grecja, Malta, Cypr, Słowacja, Austria, Luksemburg, Włochy, UK.
  2. Cały proces nadania przelewu jest bardzo prosty i przejrzysty. Najpierw należy utworzyć konto w naszym serwisie, podając swoje prawdziwe dane. Następnie przechodzimy do złożenia zamówienia, wpisując interesującą nas kwotę przelewu oraz w kolejnym kroku dane naszego odbiorcy. W Fonmoney można wysyłać przelewy do osób prywatnych, jak również do firm. Potrzebujemy imienia i nazwiska osoby lub nazwy firmy oraz jej numeru konta w postaci IBAN. Dla transferów do USA, UK i na Kubę potrzebujemy innych, odpowiednich danych. Ostatnim krokiem jest opłacenie transferu. W tym przypadku oferujemy zapłatę za pomocą kart kredytowych VISA i MasterCard oraz zwykłego przelewu bankowego. Druga opcja jest wygodną metodą płatności, którą cenią sobie zwłaszcza osoby nie korzystające z kart kredytowych. Dane do przelewu otrzymasz w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
  3. W dniu, w którym Twoje pieniądze dotrą na nasze konto, wysyłamy je od razu na zagraniczne konto Twojego odbiorcy. Ile idzie przelew międzynarodowy? Przelew międzynarodowy trwa około dwóch dni roboczych.
  4. Ważną kwestią jest też weryfikacja danych klientów, do której jako licencjowana instytucja finansowa jesteśmy prawnie zobligowani. Przy wysyłaniu dużych kwot możemy poprosić Cię o ważny dokument tożsamości, aby potwierdzić Twoje dane. Trwa to tylko parę minut i jest przeprowadzane przez nasz system. Identyfikacja danych jest procesem jednorazowym i jeśli raz ją wykonasz, będziesz mogła/mógł wysyłać kolejne transfery bez przeszkód.
  5. Zachęcamy do subskrypcji naszego biuletynu. W razie pytań nasz miły i kompetentny zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji tutaj. Zapraszamy!
Wybierz kraj i walutę

Twój przelew do Holandii


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 PLN 0.00 PLN
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.00 PLN 23.88 EUR
Kurs wymiany
1 PLN = 0.2388 EUR
Licencja FCA
W Fonmoney łatwo i wygodnie prześlesz pieniądze do wielu krajów świata • Zapewniamy wyskie standardy bezpieczeństwa •
Twoje pieniądze są bezpieczne na każdym etapie zamówienia • Oferujemy profesjonalną i szybką obsługę klienta
• Mamy korzystny przelicznik walut • W Fonmoney nie ma ukrytych opłat