Przelewy Polska - Turcja

Wyślij transfer pieniężny do Turcji po korzystnym kursie, bezpiecznie i bez ryzyka
Przesyłanie pieniędzy do Turcji jeszcze nigdy nie było tak proste, wygodne i szybkie. W Fonmoney prześlesz pieniądze na dowolne konto bankowe w Turcji bez pośrednictwa tradycyjnych banków, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo pieniędzy na wysokich prowizjach i niekorzystnym kursie wymiany.

➜ Doładuj turecki telefon online!
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Turcji


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 USD 2.15 USD 0 USD
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
102.15 USD 1846.48 TRY
Kurs wymiany
1 USD = 18.4648 TRY
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.
Jak przesłać pieniądze do Turcji?

  1. W pierwszym kroku wprowadź kwotę, jaką chcesz wysłać do Turcji.

  2. Następnie przejdź do logowania/rejestracji w naszym serwisie. Utworzenie konta trwa kilka minut i jest całkowicie darmowe.

  3. W kolejnym kroku podaj numer tureckiego konta bankowego w lirach oraz nazwę odbiorcy.

  4. Ostatnim etapem jest zapłata za transfer. Sprawdź, czy wszystkie dane się zgadzają, po czym wybierz sposób płatności. Do wyboru jest karta kredytowa i tradycyjny przelew bankowy.

  5. Po zapłacie Fonmoney od razu zaczyna realizować Twoją transakcję. Czas oczekiwania waha się od kilku godzin do 2 dni roboczych.
Bezpieczne przelewy do Turcji
Fonmoney to instytucja finansowa z dużym doświadczeniem w przesyłaniu transferów międzynarodowych, w tym do Turcji. Oferujemy bardzo korzystny przelicznik walut euro-lira turecka oraz gwarancję 100% zwrotu pieniędzy, jeśli przelew nie zostanie zrealizowany. Wyróżniają nas wysokie standardy bezpieczeństwa oraz duże zaufanie klientów. Przesyłanie pieniędzy do Turcji w Fonmoney jest łatwym i przyjemnym procesem.
Zrób przelew do Turcji


The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.