Przelewy Polska - Turcja

Wyślij transfer pieniężny do Turcji po korzystnym kursie, bezpiecznie i bez ryzyka
Przesyłanie pieniędzy do Turcji jeszcze nigdy nie było tak proste, wygodne i szybkie. W Fonmoney prześlesz pieniądze na dowolne konto bankowe w Turcji bez pośrednictwa tradycyjnych banków, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo pieniędzy na wysokich prowizjach i niekorzystnym kursie wymiany.

➜ Doładuj turecki telefon online!
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Turcji


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100,00 EUR 1,99 EUR 0,00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
101,99 EUR 622,42 TRY
Kurs wymiany
1 EUR = 6,2242 TRY
Licencja FCA
Jak przesłać pieniądze do Turcji?

  1. W pierwszym kroku wprowadź kwotę, jaką chcesz wysłać do Turcji.

  2. Następnie przejdź do logowania/rejestracji w naszym serwisie. Utworzenie konta trwa kilka minut i jest całkowicie darmowe.

  3. W kolejnym kroku podaj numer tureckiego konta bankowego w lirach oraz nazwę odbiorcy.

  4. Ostatnim etapem jest zapłata za transfer. Sprawdź, czy wszystkie dane się zgadzają, po czym wybierz sposób płatności. Do wyboru jest karta kredytowa i tradycyjny przelew bankowy.

  5. Po zapłacie Fonmoney od razu zaczyna realizować Twoją transakcję. Czas oczekiwania waha się od kilku godzin do 2 dni roboczych.
Bezpieczne przelewy do Turcji
Fonmoney to instytucja finansowa z dużym doświadczeniem w przesyłaniu transferów międzynarodowych, w tym do Turcji. Oferujemy bardzo korzystny przelicznik walut euro-lira turecka oraz gwarancję 100% zwrotu pieniędzy, jeśli przelew nie zostanie zrealizowany. Wyróżniają nas wysokie standardy bezpieczeństwa oraz duże zaufanie klientów. Przesyłanie pieniędzy do Turcji w Fonmoney jest łatwym i przyjemnym procesem.
Zrób przelew do Turcji