JAK TO DZIAŁA?

Przelew pieniężny
➜ WYŚLIJ PRZELEW

Nadawca

Klient zleca przelew pieniężny, który Fonmoney wysyła bezpośrednio na konto bankowe. Wcześniej Klient rejestruje się w naszym serwisie, a Fonmoney przeprowadza jednorazową weryfikację danych. Ponieważ nikt nie lubi marnować czasu, cały proces przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie.

 

Fonmoney

Po pomyślnie przeprowadzonej weryfikacji można rozpocząć wysyłanie przelewów. Klient podaje jedynie numer konta i nazwę odbiorcy oraz kwotę przelewu, a następnie wybiera metodę płatności: kartę kredytową VISA, MasterCard lub szybki przelew Sofort Banking.

 

Odbiorca

Pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.Doładowanie telefonu
➜ DOŁADUJ TELEFON


Nadawca

Nasi Klienci mogą za pośrednictwem Fonmoney wygodnie i bezpiecznie doładować telefony na kartę swojej Rodziny i Bliskich. Wysłanie doładowania jest nieskomplikowane i trwa mniej niż dwie minuty. Natomiast telefon odbiorcy zostanie zasilony w ciągu paru sekund.

 

Fonmoney

Każda transakcja jest przesyłana do odbiorcy przez naszą sieć. Działamy szybko i niezawodnie. Dzięki stałej współpracy z naszymi partnerami i operatorami telefonii komórkowej nieustannie staramy się ulepszać naszą usługę, aby utrzymywać najwyższą jakość obsługi Klientów. Za pomocą procesów automatyzacyjnych jesteśmy w stanie przesyłać większość doładowań w ciągu kilku sekund.

 

Odbiorca

Telefon odbiorcy zostanie doładowany bezpośrednio przez operatora sieci. Większość operatorów wysyła SMS-a z potwierdzeniem doładowania oraz stanem konta.