Przelewy z Irlandii do Polski online

➜​ Przelewy Irlandia - Polska właśnie tutaj!

 

Mieszkasz w Irlandii i chcesz wysłać pieniądze z konta irlandzkiego bezpośrednio na konto złotówkowe? Zastanawiasz się, jak obejść wysokie opłaty, które nalicza Twój irlandzki bank za transfery do Polski? My znamy odpowiedź - wyślij przelew w Fonmoney! Wszystko odbywa się prosto i szybko: Ty zlecasz przelew na naszym serwisie, my zajmujemy się resztą.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę TUTAJ i wpiszesz kwotę, jaką chcesz wysłać do Polski. Obok od razu widzisz aktualny kurs euro, który jest na bieżąco aktualizowany. Dużą zaletą Fonmoney jest również to, że nie mamy ukrytych opłat i prowizji, które w innych serwisach często wyskakują dopiero pod koniec zamównia. U nas klient od samego początku widzi, ile zapłaci za transakcję. W następnym kroku należy podać dane odbiorcy w Polsce. Do wykonania transakcji potrzebujesz jedynie numeru konta (IBAN) oraz imię i nazwisko właściciela konta lub nazwę w przypadku firm i instytucji.

Aby zlecić przelew, musisz zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje prawdziwe dane. Przy wysyłaniu dużych kwot do Polski, poprosimy Ciebie o kopię Twojego dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych.

 

Na koniec wystarczy jeszcze tylko opłacić transakcję. Fonmoney oferuje dwie najbardziej popularne i wygodne metody płatności:

1. Zapłata kartą kredytową VISA lub MasterCard lub

2. Zapłata zwykłym przelewem bankowym.

 

Dzięki płatności kartą kredytową transakcja zostaje od razu przyjęta przez system i przekazana do realizacji. Natomiast płatność zwykłym przelewem jest równie wygodna, ponieważ klient sam decyduje, czy wykona przelew przez Online Banking, czy też osobiście w swoim banku. Warto zauważyć, że niezależnie od wybranego sposobu płatności nie pobieramy żadnych prowizji. W Fonmoney prześlesz pieniądze na dowolne konto złotówkowe w Polsce. W przypadku płatności kartą kredytową przelew dotrze do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli zaś zapłacisz zwykłym przelewem, należy do tego czasu dodać 2-3 dni robocze, czyli czas, w którym Twój przelew wpłynie na nasze konto.

 

Zagraniczne przelewy w Fonmoney to idealna alternatywa dla tradycyjnych banków oraz mocna konkurencja dla podobnych serwisów. U nas klient może spodziewać się wysokich standardów bezpieczeństwa, gwarancji zwrotu pieniędzy, doskonałego kursu wymiany oraz pomocnej i profesjonalnej obsługi klienta. Jeśli masz pytania, możesz w każdej chwili zwrócić się do nas, pisząc wiadomość tutaj.

 

bezpieczne przelewy 600x315

 

 

➜​ Wyślij pieniądze do Polski z Irlandii!

Przelewy do Polski bez karty kredytowej i dostępu do bankowości internetowej

➜​  Wyślij pieniądze do Polski właśnie tutaj! 

  

"Nie mam karty kredytowej, jak wysłać pieniądze do Polski?"

  

"Czy mogę przelać pieniądze na polskie konto bez dostępu do bankowości internetowej?"

 

"Mam tylko konto w banku, a chcę zrobić przelew do Polski. Da się?"

 

Na te pytania serwis Fonmoney ma odpowiedź i rozwiązanie: bez problemu wyślesz pieniądze przez internet, płacąc za pomocą zwykłego przelewu bankowego! Jeśli nie posiadasz karty kredytowej lub debetowej, nie korzystasz z dostępu do konta przez internet, to tradycyjny przelew bankowy jest dla Ciebie najlepszą opcją.

 

Po tym, jak zalogujesz się na stronie Fonmoney tutaj, wpiszesz kwotę przelewu i podasz dane polskiego odbiorcy (oraz w razie potrzeby zweryfikujesz swoje dane), w ostatnim kroku spośród oferowanych metod płatności należy wybrać zwykły przelew bankowy i przejść do kasy. Po chwili pojawi się nowa strona z informacjami potrzebnymi do wykonania przelewu. Równocześnie otrzymasz od nas wiadomość na swój e-mail z tymi samymi danymi, więc nie musisz się martwić, że czegoś nie zapamiętasz. Od teraz serwis Fonmoney czeka 3 dni robocze na Twój przelew na nasze konto.  

 

Ważne! Robiąc przelew ze swojego konta, należy w tytule przelewu podać tylko i wyłącznie tytuł przelewu, który dostaniesz od nas tj. kod składający się z liter FON i cyfr. Nie dodawaj od siebie żadnych słów ani objaśnień. Po samym tytule odnajdziemy Twoją transkację na naszym koncie. Na poniższym obrazku zaznaczyliśmy na czerwono miejsce, gdzie znajdziesz tytuł przelewu.

 

Wyślij pieniądze do Polski, płacąc zwykłym przelewem bankowym

 

 

Gdy tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, natychmiast prześlemy je do Twojego odbiorcy w Polsce, o czym również zostaniesz przez nas poinformowany drogą elektroniczną. Przelew dotrze na polskie konto w ciągu 1-2 dni roboczych. I to tyle. Jak widzisz, nie potrzebujesz karty kredytowej, aby wysyłać pieniądze do Polski z zagranicy

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przelewów do Polski z zagranicy, skontaktuj się z nami tutaj!

  

➜​ Przelewy pieniężne do Polski z zagranicy - tutaj!

Przelewy pieniężne za pomocą Sofort Banking

➜​  Przelewy do Polski za pomocą Sofort Banking właśnie tutaj! 

 

Jak przesłać pieniądze do Polski, jeśli nie mam karty kredytowej? To pytanie często zadają sobie osoby, które z różnych powodów nie korzystają z kart kredytowych i debetowych. Czy istnieje zatem inna opcja, aby pewnie i bezpiecznie wykonać międzynarodowy przelew do Polski? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej!

  

Fonmoney oferuje płatność nie tylko kartami VISA i MasterCard, ale również za pośrednictwem Sofort Banking/Sofort Überweisung czyli tak zwanego szybkiego przelewu. Ta metoda płatności jest tak samo szybka, bezpieczna i wygodna jak użycie karty kredytowej. W przypadku Sofort Banking najważniejsze jest posiadanie konta internetowego w swoim banku czyli dostępu do bankowości elektronicznej. Dane do bankowości internetowej dostajemy zazwyczaj od razu przy otwieraniu rachunku. Jeśli takich nie posiadamy, należy wtedy zgłosić się do swojego banku, który prześle nam odpowiednie instrukcje. Natomiast nie jest potrzebna żadna rejestracja w Sofort Banking. 

 

Skorzystanie z możliwości płacenia szybkim przelewem w Fonmoney jest niesamowicie proste i wygodne. Najpierw należy zlecić przelew, podając kwotę przelewu oraz dane odbiorcy, następnie zalogować się i na samym końcu wybrać sposób płatności - Sofort Banking. Nasz serwis przekieruje Cię na stronę Sofort Banking, gdzie zalogujesz się do swojej bankowości internetowej. Tam wystarczy potwierdzić płatność jednorazowym kodem weryfikacyjnym. I to wszystko. Przelew w Fonmoney został nadany. Cały proces odbywa się 100% bezpiecznie, pewnie i bezpłatnie - Fonmoney nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z płatnością z Sofort Banking.

 

Usługa Sofort Banking jest dostępna m.in. w następujących krajach:

  

- Niemcy

- Austria

- Holandia

- Belgia

- Francja

- Słowacja

  

przelew z Sofort Banking

 

 

➜​  Wyślij pieniądze z zagranicy za pomocą szybkiego przelewu Sofort! 

Co to jest IBAN i gdzie go znajdę?

➜​ Łatwe, szybkie i wygodne przelewy do Polski właśnie tutaj! 

  

 • Czym jest IBAN?

   

IBAN to skrót od International Bank Account Number co oznacza Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego czyli po prostu numer konta w standardzie międzynarodowym. IBAN jest niezbędny do wykonywania przelewów pieniężnych w ponad 60 krajach na świecie, w tym w większości państw europejskich. Każdy, kto posiada rachunek w banku, ma też numer IBAN.

  

 • Z czego składa się IBAN?

  

IBAN składa się z:

  

- dwuliterowego kodu kraju (ISO),
- dwucyfrowej liczby kontrolnej,
- 8 cyfrowego numeru rozliczeniowego banku
- 16 cyfrowego numeru konta bankowego

  

Długość kodu IBAN może być różna w zależności od państwa. I tak najkrótszy IBAN ma Norwegia (15 znaków), a najdłuższy Malta (31 znaków). Co istotne, dany kraj musi posiadać jedną, określoną długość.

 

Numer IBAN dla polskiego rachunku składa się z 28 znaków: dwóch liter PL na początku numeru oraz 26 cyfr, np. PL67 1234 1234 1234 1234 1234 1234.

  

 • Gdzie znajdę IBAN?

  

Tego numeru nie trzeba specjalnie szukać. W przypadku polskiego konta IBAN to po prostu 26-cyfrowy numer rachunku bankowego poprzedzony dwoma literami PL, co łącznie daje 28 znaków.

  

 • Czy do przelewu zagranicznego potrzebuję oprócz IBAN także kodu BIC/SWIFT?

   

Aby wykonać przelew międzynarodowy w serwisie Fonmoney, potrzebujemy przede wszystkim IBAN oraz imienia i nazwiska/nazwy odbiorcy. Od marca 2016 r. kod BIC/SWIFT nie jest wymagany przy przelewach wysyłanych za granicę. 

   

 • Jak sprawdzić, czy dany IBAN jest poprawny?

   

   

Istnieje dużo stron, na których możemy sprawdzić, czy IBAN naszego polskiego odbiorcy jest poprawny, np. tutaj.

 

Fonmoney oferuje bezpieczne i komfortowe wysyłanie pieniędzy do Polski przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu lub z każdego miejsca, w którym tylko masz dostęp do internetu.

 

 

 

➜​ Fonmoney to najlepszy sposób na przelewy do Polski!

Doładowanie telefonu kodem i zdrapką

 Doładuj polski telefon przez internet właśnie tutaj

  

Czy w dobie smartphonów, tabletów i internetu korzystanie ze zdrapek, bonów i telekodów, aby uzupełnić środki na koncie, rzeczywiście jest wygodne i praktyczne?

Oto porównanie dwóch najczęściej spotykanych metod doładowania telefonów: online w Fonmoney i za pomocą kodu.

    

 Doładowanie konta przez internet w Fonmoney:

   

✔ doładowanie telefonu o każdej porze dnia i nocy 24/7/365

✔ nowe środki są na koncie w ciągu parunastu sekund po pomyślnie przeprowadzonej transakcji

✔ możliwość doładowania polskich telefonów z zagranicy

✔ łatwe, szybkie, wygodne i 100% bezpieczne w użyciu

✔ możliwość zapłaty zagraniczną kartą kredytową

✔ doładowanie telefonów innym osobom/innych numerów

✔ doładowanie telefonu bez wychodzenia z domu

✔ doładowanie z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do komputera/telefonu i internetu

✔ niezależność od innych osób

✔ zawsze na czas

✔ anonimowo, bez rejestracji i logowania - w Fonmoney nie musisz podawać żadnych danych

   

➜ Doładowanie konta przez telekod/bon/zdrapkę:

  

- zdrapki są dostępne jedynie w Polsce w punktach sprzedaży takich jak kioski, sklepy, stacje benzynowe 

- brak możliwości zakupu przez internet

- aby kupić bon, trzeba wyjść z domu (jeśli się mieszka w Polsce)

- gdy się wyczerpią nam środki w telefonie i nie mamy zapasowego kodu przy sobie, minie trochę czasu, zanim doładujemy telefon (w Polsce)

- brak możliwości kupna telekodu przez osoby żyjące za granicą

- osoby przebywające poza Polską muszą prosić rodzinę lub znajomych w Polsce, aby kupiły i przesłały im numer kodu - a to wiąże się z czekaniem i przede wszystkim ze sprawianiem kłopotu innym

- nigdy się nie wie, w jakim momencie będzie potrzebne nowe doładowanie, które w postaci zdrapki można kupić jedynie stacjonarnie

    

Jak widać, doładowania telefonów przez internet w Fonmoney są nieporównywalnie wygodniejsze, przyjemniejsze i poręczniejsze niż tradycyjne (a może nawet już nieco przestarzałe) zdrapki, zwłaszcza dla osób żyjących poza Polską. 

 

 

 

 Wyślij doładowanie na polski numer właśnie tutaj

Heyah na kartę kody

➜ Tutaj doładujesz konto Heyah przez internet szybko i bez rejestracji

  

Krótkie kody (inaczej kody ekspresowe lub kody USSD) są praktyczne i wygodne w użyciu, dlatego warto mieć je pod ręką. Zebraliśmy zatem w jednym miejscu najważniejsze kody dla użytkowników Heyah na kartę:

*108# - sprawdzenie stanu i ważności konta (koszt 0,04 PLN)

*110*1# - włączenie poczty głosowej 

*110*3# - sprawdzenie statusu poczty głosowej

*#06# - sprawdzanie numeru IMEI telefonu

**04*(4-cyfrowy stary PIN)* (4-cyfrowy nowy PIN)*(ponownie 4-cyfrowy nowy PIN)# - zmiana PIN, znając stary PIN

*100# - przekierowanie do menu zarządzania kontem. Wybierając na klawiaturze numerycznej odpowiednią cyfrę 1-6, możemy wybierać między kilkoma opcjami i zarządzać nimi: 

2. Samoobsługa 

3. Twoja taryfa 

4. Nowości i promocje 

5. Telefon bez umowy 

6. System Heyah Mix

  

Kody dla Taryfy Nowa Heyah:

*140*250# - Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (24,99 zł, na 30 dni)

*100*68# - Rok ważności konta (pierwsza aktywacja 5 zł, a potem 3 zł na 30 dni)

*125*7*21# - Pakiet Internetowy 50 MB (5 zł na 30 dni)

*100*871# - Wszędzie rozmawiaj (9,00 zł na 14 dni)

*100*95*2# - 60 minut do wszystkich sieci (10 zł na 30 dni)

*100*49# - Tanio w roamingu z UE do Polski (0 zł)

*100*22# - Bezpłatne rozmowy ze wszystkimi w Heyah (0 zł)

*100*96*2# - 1000 SMS-ów do wszystkich sieci (10 zł na 30 dni)

 

Kody dla Taryfy Pakietowej:

*100*96*2# - 1000 SMS-ów do wszystkich sieci (10 zł na 30 dni)

*140*250# - Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (24, 99 zł, na 30 dni)

*125*7*24# - Pakiet Internetowy 1 GB (15 zł na 30 dni)

*113*5# - Pakiet całodobowy (5,95 zł)

*112*6# - Godzina rozmowy w Heyah za 29gr (5,95 zł)

*113*2# - Taniej do wszystkich (5,95 zł)

*100*95*3# - 120 minut do wszystkich sieci (15 zł na 30 dni)

 

Kody dla Taryfy Dniówka:

*100*860# - Internet 6 GB (30 zł na 30 dni)

*100*831# - 120 minut w Heyah i T-Mobile (5 zł na 30 dni)

*100*850# - 1000 SMS-ów do wszystkich (10 zł na 30 dni)

*100*870# - Tańsze połączenia na Ukrainę, Białoruś, do Chin i Wietnamu (0 zł)

*100*818# - Tydzień nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci (7 zł na 7 dni)

*100*812# - Przejście na Dniówkę (bezpłatne)

  

Kody dla Taryfy Dniówka z ofertą Smart:

*100*871# - Wszędzie rozmawiaj (9,00 zł na 14 dni)

*140*250# - Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne (24,99 zł, na 30 dni)

*100*840# - 120 minut do wszystkich (15 zł na 30 dni)

*100*850# - 1000 SMS-ów do wszystkich (10 zł na 30 dni)

*140*801# - Oferta SAMRT M (14,99 zł na 30 dni)

*140*883# - Smart plus Internet 6 GB (30 zł)


! Kody i koszt kodów wg. cennika www.heyah.pl z dn. 20.12.2016 r. !

   

Aby kody zadziałały, należy wpisać dany kod na klawiaturze telefonu i następnie zatwierdzić go, wciskając przycisk połączenia (zieloną słuchawkę).

    

W Fonmoney doładujesz z zagranicy telefony w Heyah na kartę przez internet szybko, wygodnie i bezpiecznie. Jako metodę płatności akceptujemy zagraniczne karty kredytowe, kartę paysafecard oraz szybki przelew przez Sofort Banking.

 

➜ Doładuj telefon Heyah łatwo i wygodnie tutaj!

Pamiętaj o rejestracji telefonu na kartę!

 Właśnie tutaj doładujesz polski telefon na kartę z zagranicy

 

rejestracja telefonu na karte

W lipcu 2016 r. weszła w życie w Polsce ustawa antyterrorystyczna, która wprowadziła obowiązek rejestracji telefonów na kartę dla dotychczasowych użytkowników. Również nowi nabywcy będą musieli od tej pory podawać swoje dane przy zakupie kart prepaidowych. Do tej pory każdy - obojętnie czy polski obywatel, czy zagraniczny turysta - mógł kupić taką kartę całkowicie anonimowo w wielu punktach sprzedaży, kioskach, na stacjach benzynowych itd. 

Do 1 lutego 2017 r. osoby, które korzystają z polskich komórek na kartę, mogą zarejestrować swoją kartę SIM u operatora. W przeciwnym wypadku po tej dacie ich numer zostanie zablokowany. Żadne inne konsekwencje nie grożą. Dotyczy to usług prepaidowych (zarówno telefonu, jak i internetu na kartę) wszystkich operatorów w Polsce. 

  

Rejestrację telefonu na kartę, który jest już w użytku, można przeprowadzić na wiele sposobów. Najlepiej jest upewnić się u swojego operatora, który sposób będzie dla nas najwygodniejszy. Jedni preferują osobiście udać się do punktu obsługi operatora komórkowego, inni wolą przeprowadzić cały proces np. online w serwisie banku lub u listonosza. Do rejestracji potrzebujemy naszych danych osobowych takich jak imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu tożsamości oraz podpis. Dla firm potrzebny jest dodatkowo NIP, REGON lub numer KRS firmy. Osoba prywatna może zameldować na siebie maksymalnie 20 numerów, firma 100. Pamiętajmy też, że rejestracja kart jest darmowa

Warto wspomnieć, że operatorzy sieci gorąco zachęcają dotychczasowych użytkowników do rejestracji kart i w związku z tym przygotowali wiele promocji, np. Plus oferuje 500 zł, 50 GB i rok ważności konta, Play min. 100 zł i 10GB. Inni operatorzy również oferują ciekawe bonusy, o których informują na swoich stronach.

Aby dowiedzieć się więcej informacji o rejestracji karty SIM w:

Plus - kliknij tutaj

Orange - kliknij tutaj

T-Mobile - kliknij tutaj

Heyah - kliknij tutaj

Play - kliknij tutaj

Nju - kliknij tutaj

 

 

 Właśnie tutaj zasilisz polski telefon na kartę z zagranicy

Jak doładować konto Orange bez polskiej karty kredytowej?

 Tutaj doładujesz konto Orange, płacąc zagraniczną kartą kredytową

jak doladowac orange bez pl kk

Takie pytanie nierzadko zadają sobie Polacy, którzy chcą doładować polską komórkę Orange z zagranicy. Ważne jest również dla nich, żeby cały proces przebiegł szybko i nieskomplikowanie. I takim rozwiązaniem jest właśnie serwis Fonmoney. Fonmoney umożliwia niezwykle proste, wygodne i bezpieczne zasilenie polskich telefonów z zagranicy. Co istotne, do wykonania płatności nie wymagamy polskich kart kredytowych. Akceptujemy zagraniczne karty VISA i MasterCard. Każdy może zapłacić u nas np. niemiecką, angielską, holenderską czy francuską kartą kredytową. Jest to ogromne ułatwienie dla milionów Polaków (i nie tylko) przebywających poza Polską, którzy nie posiadają konta w polskim banku ani polskich kart płatniczych.

W Fonmoney możesz wysyłać doładowania Orange nie tylko sobie, ale również innym osobom. Cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wystarczy podać numer telefonu, który ma zostać zasilony, wybrać kwotę doładowania i zapłacić za transakcję. I to wszystko!

Dodatkowe zalety Fonmoney:

- u nas nie trzeba się rejestrować ani podawać żadnych danych!

- możliwość wyboru waluty, w której chce się zapłacić za doładowanie

- po pomyślnej zapłacie telefon zostaje bezzwłocznie doładowany, nie trzeba czekać na kody i potwierdzenia

- bez ukrytych opłat transakcyjnych - użytkownik widzi od razu pełną kwotę do zapłaty bez obawy, że pod koniec zostanie doliczona dodatkowa prowizja

- 100% bezpiecznie i wygodnie

- usługa dostępna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Nie ma lepszej możliwości doładowania konta w Orange z zagranicy niż serwis Fonmoney!

  

 Doładuj telefon w Orange, płacąc zagraniczną kartą kredytową

Co to jest przelew SEPA i dlaczego przelewy w Fonmoney są lepsze?

➜​ Kliknij tutaj, żeby wysłać pieniądze do Polski 100% bezpiecznie i wygodnie

przelew sepa

Każdy, kto kiedykolwiek chciał wysłać przelew zagraniczny, trafił na pewno na pojęcie SEPA.

Co to zatem jest SEPA?

SEPA to skrót od Single Euro Payments Area czyli po polsku oznacza Jednolity Obszar Płatniczy w Euro. W jego skład wchodzi 35 państw członkowskich, które zobowiązały się do przestrzegania jednolitych zasad i regulacji prawnych dotyczących bezgotówkowego przesyłania kwot w euro. Te właśnie rozliczenia są nazywane przelewami SEPA. Podwalinami projektu SEPA było m.in. wprowadzenie wspólnej waluty Unii Europejskiej - euro, natomiast celem tego projektu ułatwienie, przyśpieszenie i zmniejszenie kosztów przesyłania transakcji w euro.

Do SEPA należą obecnie wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy. Ponadto do SEPA dołączyły: Islandia, Monako, Liechtenstein, Norwegia, San Marino i Szwajcaria.

Osoba, która chce wysłać przelew w walucie euro np. w z jednego niemieckiego banku do innego niemieckiego banku zrobi to tak samo łatwo i wygodnie, jeśli chciałaby wysłać pieniądze z polskiego konta walutowego w euro do niemieckiego czy hiszpańskiego banku. Koszty takich przelewów są dość niskie, a klient nie musi się obawiać, że zostanie mu naliczona niespodziewana prowizja. Również czas realizacji takiego przelewu jest nieporównywalnie krótszy niż gdyby zlecić przelew zagraniczny w innej walucie. 

Jakie są zalety przelewów w Fonmoney w porównaniu do transakcji SEPA?

- Największą zaletą Fonmoney jest możliwość przesyłania pieniędzy bezpośrednio na konta złotówkowe w Polsce (lub konta w walucie obowiązującej w danym kraju). Taka transakcja nie jest możliwa za pomocą przelewu SEPA, ponieważ przelewy SEPA dotyczą tylko transakcji w euro!

- Do przelewów w Fonmoney użytkownik potrzebuje tylko numeru IBAN oraz imienia i nazwiska odbiorcy. Żadne kody BIC, SWIFT i inne nie są potrzebne. 

- Fonmoney jest niesamowicie korzystny w porównaniu do zagranicznych przelewów wykonywanych w normalnych bankach. W chwili obecnej nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji niezależnie od wysokości wysyłanej kwoty. Tak, tak, przelewy w Fonmoney są całkowicie za darmo!

- Kurs wymiany euro w Fonmoney jest jednym z najlepszych na rynku w porównaniu do kursów, które oferują banki.

- Przelewy zagraniczne w Fonmoney dochodzą w ciągu 1-2 dni roboczych na konto odbiorcy.

- Odbiorca przelewu zleconego w Fonmoney nie ponosi żadnych kosztów tegoż przelewu, co ma często miejsce w przypadku transakcji realizowanych przez tradycyjne instytucje bankowe.

Warto jeszcze wspomnieć, że Fonmoney jest tak samo bezpieczną i godną zaufania instytucją jak tradycyjne banki. Nasz serwis musi spełniać surowe wymogi brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA. Ponadto uważamy, że naszą najlepszą wizytówką są nasi zadowoleni Klienci.

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij nam wiadomość na e-mail support@fonmoney.com. Nasz zespół chętnie na nie odpowie.

 

➜​ Kliknij tutaj, żeby wysłać pieniądze do Polski szybko i wygodnie

Bezpieczniejsze przelewy w Fonmoney dzięki HooYu

➜ Wyślij pieniądze do Polski szybko i bezpiecznie

 

Fonmoney ma kolejny powód do radości! 12 października 2016 r. rozpoczęliśmy współpracę z HooYu, irlandzkim dostawcą technologii dotyczącej identyfikacji tożsamości. Dzięki tej zaawansowanej technologii nasz serwis otrzymuje nieocenione wsparcie podczas przeprowadzania internetowych transakcji pieniężnych. Najważniejszym punktem takiej transakcji jest bezpieczeństwo danych i pieniędzy naszych Klientów. Dlatego Fonmoney cały czas szuka innowacyjnych sposobów, aby ulepszać przesyłanie pieniędzy przez internet, chronić dane osobowe swoich użytkowników oraz zabezpieczać transakcje przed przestępstwami takimi jak pranie brudnych pieniędzy czy finansowanie organizacji terrorystycznych.

HooYu jest firmą specjalizującą się w technologiach weryfikacji danych. Ich najnowszy produkt, który od teraz jest zintegrowany z naszym serwisem, umożliwia szybkie, pewne i wiarygodne potwierdzenie tożsamości użytkowników. Konkretniej polega on na stworzeniu niepowtarzalnej kombinacji danych składającej się z analizy elektronicznego (cyfrowego) śladu danej osoby, potwierdzenia autentyczności dokumentu tożsamości oraz analizy biometrycznej twarzy. Aby potwierdzić swoją tożsamość, użytkownik musi wykonać 3 szybkie kroki:

- załączyć wyraźną kopię dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy)

- dodać aktualne zdjęcie twarzy (selfie)

- wskazać konta na portalach społecznościowych np. na Facebooku, LinkedIn lub Google Plus

 

To wszystko trwa nie dłużej niż pięć minut. Dzięki tej procedurze przesyłane pieniądze są zabezpieczone przed nieuczciwymi transakcjami oraz nielegalnym użyciem dokumentów i kart płatniczych. Użytkownik przechodzi cały proces weryfikacji danych tylko raz.

 

Niezależni specjaliści z sektoru fintech oraz usług finansowych przyjęli naszą współpracę z uznaniem i pochwałą. Również wiele portali internetowych z branży finansowej opisuje współpracę Fonmoney z HooYu. MobileIDWorld pisze o tym, o ile bezpieczniej przesyłane są teraz pieniądze w Fonmoney. BiometricUpdate.com wspomina o ogromnym znaczeniu rzetelnej weryfikacji danych w cyfrowym świecie. The PaypersFinextra i Planet Biometric przedstawiają nasz nowy system identyfikacji tożsamości, podkreślając, jak istotne są dodatkowe zabezpieczenia, które wdrożył Fonmoney za pośrednictwem HooYu. Poza tym odsyłamy naszych Czytelników do artykułu HooYu, który także opisuje naszą współpracę.

 

Dzięki nowemu systemowi identyfikacji tożsamości Fonmoney jest świetnie przygotowany na ryzyka związane z przesyłaniem pieniędzy online oraz jeszcze efektywniej zapobiega internetowym oszustwom związanym z transakcjami pieniężnymi. Bezpieczeństwo i zaufanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

 

➜ Tutaj wyślesz pieniądze do Polski szybko i bezpiecznie

 

Items 1 to 10 of 113 total

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12