Super Promo Cubacel

aktualizacja: 4.12.2023:
Cubacel x 5!
500 CUP = 2500 CUP*
*2500 CUP Saldo główne, ważne przez 330 dni

04.12.23. - 10.12.23.

50 CUP** = 50 CUP + 4 GB + 5 GB LTE + 75 MIN+ 80 SMS

**Bonus ważny przez 30 dni. Saldo główne ważne przez 330 dni.
Bieżąca promocja Cubacel

Bonus Cubacel w Fonmoney Kuba

Przesyłka produktów (combos) na Kubę

Fonmoney nieustannie pracuje nad rozszerzaniem swojej oferty usług na Kubę. Chcemy z radością ogłosić, że do naszej kubańskiej listy dołączył nowy produkt: wysyłanie artykułów pierwszej potrzeby (tzw. combos) w najbezpieczniejszy i możliwie najszybszy sposób. Nasza firma współpracuje z najlepszymi dostawcami na Kubie. Chcemy umożliwić ci łatwe i bezproblemowe wysłanie najpilniejszych artykułów do twoich bliskich. Zamówiony zestaw dociera do odbiorcy/odbiorczyni w ciągu 1-3 dni roboczych (bez świąt i weekendów).

Szczegółowe informacje o statusie transakcji

Co oznacza status mojej transakcji w Fonmoney?

Po tym, jak nadasz transfer pieniężny, możesz w każdej chwili sprawdzić, na jakim etapie realizacji się znajduje. W tym celu musisz zalogować się do swojego konta w Fonmoney, a potem wejść w zakładkę "Moje transakcje". Ulepszyliśmy tę funkcję i dodaliśmy objaśnienia dla każdego statusu. Oto one:

Transakcja zarejestrowana: Przelew został zarejestrowany w naszym systemie i jest sprawdzany przez zespół naszych specjalistów i specjalistek.
Transakcja przekazana do realizacji: Przelew został zatwierdzony i jest gotowy do wysłania do kraju docelowego.
Transakcja w realizacji: Przelew został wysłany i jest już w kraju docelowym. Oczekiwanie na realizację przelewu przez podmiot w kraju docelowym.
Transakcja zakończona: Przelew dotarł do odbiorcy/odbiorczyni. Od tego momentu jest też dostępny rachunek za transakcję, który znajdziesz w swoim koncie w Fonmoney w zakładce 
Moje zamówienia.
Gotowe do odbioru: Transfer jest gotowy do osobistego odbioru przez odbiorcę/odbiorczynię.
Transakcja anulowana: Transakcja została anulowana.
Dokonano zwrotu pieniędzy: Przelew zwrotny został nadany. W zależności od banku zwrot pieniędzy może potrwać do 5 dni roboczych.
Otrzymano wpłatę: Twoje pieniądze wypłynęły na nasze konto. Twój przelew jest sprawdzany przez zespół naszych specjalistów i specjalistek.
W toku: Transakcja jest przetwarzana.

Całą listę ze statusami znajdziesz również tutaj oraz w naszych FAQ. Cieszymy się, że dzięki temu możemy zaoferować jeszcze bardziej szczegółowe informacje na temat Twojego transferu.

 Wyślij pieniądze w Fonmoney!

Zamów nową zieloną kartę AIS USD (MLC) w Fonmoney

ais karte usd pl

 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać kody rabatowe i informacje o promocjach.

Z przyjemnością informujemy, że zamawianie nowych kubańskich kart AIS USD w Fonmoney jest ponownie możliwe. Ta usługa jest znów dostępna w naszej ofercie transferów na Kubę. Dziękujemy za cierpliwość!

Pamiętaj, że zielone karty AIS obsługują tylko wirtualną walutę USD (MLC) i służą do dokonywania zakupów w sklepach MLC. Jeśli Twoja rodzina czy znajomi na Kubie chcą zrobić zakupy w specjalnych sklepach, to ta karta jest odpowiednia i możesz ją śmiało zamówić. Czas oczekiwania na nową kartę różni się w zależności od miejsca zamieszkania osoby, na którą będzie wystawiona karta.

 

 Kliknij tutaj, aby zamówić nową kartę AIS

 

Jak zamówić nową kubańską kartę AIS USD (MLC)?

Karty AIS są popularnym środkiem płatniczym na Kubie. W tej chwili w obiegu są dwie karty: niebieska AIS w walucie CUC oraz zielona AIS w nowej walucie USD (MLC). Jeśli twój odbiorca/odbiorczyni na Kubie posiada już którąś z kart, możesz bez problemu wysłać pieniądze na tę kartę w Fonmoney. Transfery na karty AIS trwają 24-72 godziny w dni robocze.

 

Jeśli natomiast osoba na Kubie nie ma jeszcze karty AIS w USD, to bezpiecznie i wygodnie możesz zamówić taką kartę w naszym serwisie. Wystarczy, że nadasz transakcję dla swojego odbiorcy/odbiorczyni z wybraną przez Ciebie kwotą zasilenia karty, a my przekażemy ją bezpośrednio do Fincimexu. Ta kubańska instytucja jest odpowiedzialna za wystawianie kart AIS. Czas oczekiwania zależy od prowincji, w której znajduje się osoba czekająca na nową kartę.

 

Dzięki zielonym kartom AIS w USD Kubańczycy i Kubanki mogą dokonywać zakupów we wszystkich sklepach MLC na Kubie, które to akceptują płatności tylko w USD (MLC). Ponadto za pomocą tych kart można wypłacać na Kubie gotówkę w CUC w bankomatach. Należy tylko zwrócić uwagę, czy z tą usługą nie wiąże się jakaś dodatkowa prowizja ze strony banku.

 

Fonmoney zapewnia bezpieczne i pozbawione ryzyka przelewy na Kubę. Gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy, gdyby z jakiegoś powodu transakcja nie doszła do skutku. Ponadto nasze biuro obsługi otacza naszych klientów i klientki opieką i jest do dyspozycji na każdym etapie zamówienia. Odwiedź naszą stronę internetową (tutaj), aby zamówić zieloną kartę AIS USD (MLC). W odpowiednie miejsce wpisz kwotę, którą chcesz wysłać, następnie zaznacz opcję "Utwórz nową kartę" oraz wprowadź dane odbiorcy/odbiorczyni. Sprawdź przy tym, czy wszystkie dane są poprawne, aby uniknąć ewentualnego opóźnienia w wystawieniu karty. I to wszystko. Na koniec zapłać za transakcję. Od tego momentu oczekuj na wiadomości od nas. Będziemy informować Cię o statusie transakcji.

 

Co oznacza MLC? Co to jest zielona karta AIS USD (MLC)?

MLC to skrót od Moneda Libremente Convertible. Kubański rząd wprowadził tę walutę, aby można było nią płacić w specjalnych sklepach. Rząd chce w ten sposób ukrócić wymianę amerykańskich dolarów USD i innych obcych walut na czarnym rynku. Waluta USD MLC istnieje tylko wirtualnie, nie można wypłacić jej w bankach i bankomatach. Dlatego wypuszczono na rynek zielone karty AIS w walucie USD MLC. Można również wysyłać pieniądze na konta bankowe, które są prowadzone w tej walucie - Fonmoney także oferuje tę możliwość. 

Dlaczego wszyscy na Kubie chcą nagle mieć zieloną kartę AIS USD (MLC)?

W połowie lipca 2020 kubański minister gospodarki Alejandro Gil ogłosił w telewizji państwowej, że zostanie zniesiony 10% podatek od wymiany dolarów amerykańskich na Kubie. Jednocześnie 72 sklepy na Kubie zaczną akceptować zieloną kartę AIS jako metodę płatności. Od czasu obniżenia 10% podatku zielona karta AIS USD (MLC) stała się bardzo popularna na wyspie. Mieszkańcy i mieszkanki Kuby zaczęli na gwałt potrzebować nowych kart AIS. Fonmoney ma doświadczenie w wysyłaniu USD MLC na Kubę od początku 2020 roku. W Fonmoney możesz zarówno zamówić nową kartę AIS, jak i doładować istniejące karty.

 

Jak mogę utworzyć zieloną kartę AIS USD (MLC) na Kubie?

Najpierw zaloguj się lub zarejestruj się w Fonmoney, jeśli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie. Następnie wybierz kraj "Kuba" oraz opcję "Utworzenie nowej karty AIS w USD". Kolejno wpisz kwotę, którą chcesz wysłać oraz dane odbiorczyni/odbiorcy na Kubie. Uwaga: Zwróć uwagę, aby wprowadzić poprawnie wszystkie dane: imiona, nazwiska, adres, numer telefonu, numer dowodu osobistego. Ostatnim krokiem jest zapłata za przelew. W chwili obecnej  Fincimex potrzebuje na wystawienie nowej karty 25 dni roboczych w Hawanie i 45 dni roboczych w innych prowincjach. 

 

Jak mogę doładować zieloną kartę USD (MLC) AIS na Kubie?

Jeśli Twój kubański odbiorca/kubańska odbiorczyni posiada już kartę AIS, możesz wysłać mu/jej pieniądze szybko i wygodnie w Fonmoney. Na podstawie numeru karty AIS nasz system rozpoznaje, czy wysyłasz pieniądze na niebieską kartę w USD (MLC), czy na zieloną w CUC. 

Tak, jak przy utworzeniu nowej karty AIS, musisz zalogować się do swojego konta w Fonmoney, wybrać opcję "Przelew na kartę AIS w USD", wprowadzić numer istniejącej karty AIS oraz dokonać zapłaty. Fincimex doładowuje kartę w ciągu 24-72 godzin w dzień roboczy.

 

Czy na Kubie można wypłacić pieniądze z zielonej karty AIS w USD?

Generalnie wypłata pieniędzy z karty AIS w bankomacie jest możliwa. Jednak trzeba pamiętać, że bankomat wyda banknoty w walucie peso (CUP). USD (MLC) jest walutą wirtualną i nie ma możliwości posiadania jej w gotówce. Dodatkowo bank może pobrać prowizję za wybranie pieniędzy z zielonej karty AIS. W celu wypłaty pieniędzy z bankomatu zalecamy korzystanie z niebieskich kart AIS.

 

 Zamów nową kartę AIS lub wyślij pieniądze na istniejącą kartę!

Doładowania telefonów na całym świecie

Fonmoney nieustannie rozszerza swoją ofertę dotyczącą wysyłania doładowań na telefony na kartę. Zastanawiasz się, jak doładować telefon z Afryki czy Azji przez internet? A może szukasz szybkiego sposobu na zasilenie konta telefonu z Rosji, Brazyli czy Pakistanu? W naszym serwisie wyślesz doładowania łatwo, bezpiecznie i wygodnie. Od 2011 roku nasza firma obsługuje klientów i klientki na całym świecie. Aby zasilić telefon w Fonmoney, nie musisz spełniać żadnych specjalnych wymagań. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. A potem po prostu wchodzisz na naszą stronę, wybierasz docelowy kraj i wysokość doładowania, wpisujesz numer telefonu i dokonujesz zapłaty. Nic więcej. Wszystko przebiega bardzo szybko i komfortowo. Doładowanie dochodzi do odbiorcy w ciągu 1-2 minut. Sprawdź nas!

 

Oto kraje, które mamy w swojej ofercie:

Doładowanie telefonu Polska

Doładowanie telefonu Kuba

Doładowanie telefonu Turcja

Doładowanie telefonu Rumunia

Doładowanie telefonu Maroko

Doładowanie telefonu Tunezja

Doładowanie telefonu Senegal

Doładowanie telefonu Ukraina

Doładowanie telefonu Chorwacja

Doładowanie telefonu Dominikana

Doładowanie telefonu Peru

Doładowanie telefonu Argentyna

Doładowanie telefonu Kolumbia

Doładowanie telefonu Tajlandia

Doładowanie telefonu Wybrzeże Kości Słoniowej

Doładowanie telefonu Filipiny

Doładowanie telefonu Kamerun

Doładowanie telefonu Haiti

Doładowanie telefonu Zimbabwe

Doładowanie telefonu Pakistan

Doładowanie telefonu Mali

Doładowanie telefonu Gwatemala

Doładowanie telefonu Chile

Doładowanie telefonu RPA

Doładowanie telefonu Afganistan

Doładowanie telefonu Albania

Doładowanie telefonu Anguilla

Doładowanie telefonu Antigua i Barbuda

Doładowanie telefonu Armenia

Doładowanie telefonu Aruba

Doładowanie telefonu Bangladesz

Doładowanie telefonu Barbados

Doładowanie telefonu Benin

Doładowanie telefonu Boliwia

Doładowanie telefonu Brazylia

Doładowanie telefonu Brytyjskie Wyspy Dziewicze 

Doładowanie telefonu Burkina Faso

Doładowanie telefonu Burundi

Doładowanie telefonu Kambodża

Doładowanie telefonu Kamerun

Doładowanie telefonu Kajmany

Doładowanie telefonu Republika Środkowoafrykańska

Doładowanie telefonu Chiny

Doładowanie telefonu Kongo

Doładowanie telefonu Kostaryka

Doładowanie telefonu Cypr

Doładowanie telefonu Demokratyczna Republika Kongo

Doładowanie telefonu Dominika

Doładowanie telefonu Ekwador

Doładowanie telefonu Egipt

Doładowanie telefonu Salwador

Doładowanie telefonu Eswatini (Suazi)

Doładowanie telefonu Fidżi

Doładowanie telefonu Francja

Doładowanie telefonu Gambia

Doładowanie telefonu Ghana

Doładowanie telefonu Grenada

Doładowanie telefonu Gwinea

Doładowanie telefonu Gwinea Bissau

Doładowanie telefonu Gujana

Doładowanie telefonu Honduras

Doładowanie telefonu Indie

Doładowanie telefonu Indonezja

Doładowanie telefonu Irak

Doładowanie telefonu Jamajka

Doładowanie telefonu Jordania

Doładowanie telefonu Kazachstan

Doładowanie telefonu Kenia

Doładowanie telefonu Kosowo

Doładowanie telefonu Kuwejt

Doładowanie telefonu Laos

Doładowanie telefonu Liberia

Doładowanie telefonu Madagaskar

Doładowanie telefonu Malezja

Doładowanie telefonu Mali

Doładowanie telefonu Mozambik

Doładowanie telefonu Nepal

Doładowanie telefonu Nikaragua

Doładowanie telefonu Niger

Doładowanie telefonu Nigeria

Doładowanie telefonu Palestyna

Doładowanie telefonu Panama

Doładowanie telefonu Papua Nowa Gwinea

Doładowanie telefonu Paragwaj

Doładowanie telefonu Portoryko

Doładowanie telefonu Rosja

Doładowanie telefonu Rwanda

Doładowanie telefonu Samoa

Doładowanie telefonu Sierra Leone

Doładowanie telefonu Singapur

Doładowanie telefonu Sint Maarten

Doładowanie telefonu Hiszpania

Doładowanie telefonu Sri Lanka

Doładowanie telefonu Surinam

Doładowanie telefonu Swaziland

Doładowanie telefonu Tanzania

Doładowanie telefonu Togo

Doładowanie telefonu Tonga

Doładowanie telefonu Trynidad i Tobago

Doładowanie telefonu Turks i Caicos

Doładowanie telefonu Uganda

Doładowanie telefonu Wielka Brytania

Doładowanie telefonu USA

Doładowanie telefonu Urugwaj

Doładowanie telefonu Vanuatu

Doładowanie telefonu Wietnam

Doładowanie telefonu Jemen

Doładowanie telefonu Zambia

 

 

 22lander

➜ Doładuj konto telefonu na całym świecie

Przelewy USD na Kubę - Transfer dolarów na Kubę

Fonmoney rozszerza swoją ofertę finansową na Kubę. Do przelewów w CUC dołączyły transfery dolarów (USD) z Europy na Kubę. Dzięki temu jeszcze masz jeszcze więcej możliwości, aby wesprzeć swoją kubańską rodzinę i znajomych.

Karty AIS USD

Najłatwiejszym sposobem na przesłanie dolarów na Kubę są karty AIS USD, które są dobrze znane z transakcji w CUC. Nowa karta AIS w USD jest również wystawiana przez Fincimex. Jej numer zaczyna się od cyfr 9560.

Jeśli osoba na Kubie ma już swoją kartę AIS USD, wtedy możesz od razu wysłać na nią pieniądze w Fonmoney. Środki będą dostępne na karcie w ciągu 3-72 godzin (w dni robocze).

Natomiast jeśli Twój odbiorca/odbirczyni nie posiada jeszcze karty AIS USD, możesz łatwo i wygodnie zamówić ją swojemu odbiorcy/odbiorczyni bez dodatkowych kosztów bezpośrednio na naszej stronie. Czas oczekiwania na kartę jest taki sam, jak w przypadku zwykłych kart AIS. Poinformujemy Cię e-mailowo, jak tylko nowa karta zostanie wystawiona i będzie czekała na odbiór. Przelewy dolarów na karty AIS w Fonmoney są proste i bezpieczne.

Jak wysłać dolary na Kubę?

Oprócz tradycyjnych kart AIS oferujemy jeszcze przelewy USD bezpośrednio na kubańskie konta bankowe. Jeśli osoba na Kubie jest właścicielem/właścicielką rachunku bankowego w walucie USD w bankach Banco Metropolitano i Banco Popular de Ahorro, to również bezproblemowo możesz wysłać pieniądze na jej konto przez nasz serwis. Wystarczy, że podczas nadawania transakcji zaznaczysz opcję "USD".

Sklepy dolarowe na Kubie

Możliwość wysyłania dolarów na Kubę jest bardzo ważna, ponieważ pozwala Kubańczykom i Kubankom nabywać produkty w nowo powstałych sklepach dolarowych na wyspie. W tych sklepach można kupić niezbędne produkty do codziennego użytku takie jak lodówki, zmywarki, klimatyzatory, telewizory i inne. Dozwolona jest jedynie płatność w USD. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o sklepach dolarowych, wejdź tutaj.

 

Dzięki Fonmoney masz możliwość wysyłki dolarów na Kubę na niesamowitych warunkach i z poczuciem bezpieczeństwa. Wszystko odbywa się przez internet. Nie musisz chodzić i szukać biur agentów po mieście. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi. A w przypadku niedostarczenia transferu gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy.

 

Zobacz opcje wysyłki pieniędzy na Kubę

Jaki jest limit przelewów na Kubę?

Jak wiadomo, sytuacja na Kubie jest niestabilna i w zależności od tego, kto akurat rządzi w USA, ten decyduje o embargu i związanymi z nim restrykcjami na Kubie. Jeśli zastanawiasz się, ile pieniędzy na Kubę możesz wysłać w chwili obecnej, to poniżej znajdziesz aktualne informacje.

 

1. Czy limit na Kubę wynosi 1000 euro/dolarów na kwartał? 

Nie, ten limit nie dotyczy Fonmoney. Nasz limit jest bardziej elastyczny i pozwala na wysyłanie większej ilości pieniędzy, kiedy tylko chcesz.

2. Ile pieniędzy mogę wysłać na Kubę? Czy w Fonmoney jest limit?

Ogólnie w Fonmoney możesz wysyłać 5000 euro co 30 dni. Tylko od ciebie zależy, czy wyślesz 5000 euro na raz czy kilkukrotnie w mniejszych kwotach.

3. Czy jest możliwość wysłania więcej niż 5000 euro w ciągu 30 dni?

W wyjątkowych przypadkach możemy umożliwić wysyłkę większej kwoty i dostosować limit do osobistych potrzeb klienta/klientki. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi tutaj.

4. Czy istnieje limit przelewów na karty AIS?

Limit przelewów na karty AIS jest ustalony z góry przez kubański Fincimex. Wynosi on 10.000 CUC na 30 dni. 

5. Jaki jest limit przelewów na konta bankowe na Kubie?

Na konto bankowe można wysłać 5000 CUC w ciągu 30 dni.

 

 

Wyślij pieniądze na Kubę łatwo i bezpiecznie!

KUBA

 

Jak przelać euro z konta złotówkowego za granicę?

Przesyłanie euro z kont złotówkowych za granicę kojarzy się z wysokimi prowizjami i złym kursem wymiany. I do tej pory tak też było, że klienci byli zdani albo na zwykłe banki pobierające horrendalne opłaty, albo na drogie agencje przesyłkowe.

Na szczęście te czasy już minęły. Teraz ludzie szukający sposobów na korzystne wysyłanie euro z polskiego konta mają większy wybór. Jednym z nich jest serwis Fonmoney. Fonmoney oferuje tanie, szybkie, bezpieczne i wygodne przelewy zagraniczne z polskich kont bankowych. Aby wysłać pieniądze, nie potrzebujesz kont walutowych, kont w kantorach internetowych czy innych instytucjach. Wymiana złotówek na euro oraz sam transfer mają miejsce w naszym serwisie. Od Ciebie wymagamy minimum informacji i formalności. Wszystko odbywa się prosto i komfortowo w dwóch krokach:

1. Utwórz swoje konto w Fonmoney.

2. Zleć przelew. 

Do nadania przelewu potrzebujemy jedynie numeru konta Twojego odbiorcy w postaci IBAN oraz jego imienia i nazwiska/nazwę. Żadnych innych danych nie wymagamy. Po wpisaniu tych informacji przechodzisz do bezpiecznej zapłaty - możesz wybrać opcję płatności kartą kredytową lub zwykłym przelewem. I to wszystko z Twojej strony! W tym momencie Fonmoney wykonuje resztę czynności i w ciągu 1-2 dni roboczych dostarcza Twoje pieniądze do odbiorcy.

Najważniejszym pytaniem jest oczywiście - ile kosztuje przelew zagraniczny? W Fonmoney transfery pieniężne są za darmo. Jeśli już wystąpi jakaś opłata, to jest ona bardzo niska i jest pobierana w zależności pośrednika płatności. Ale na pewno nie są to ogromne prowizje jak w bankach.

A co z przelicznikem walut? W Fonmoney jest on bardzo korzystny, jeśli nie najlepszy na rynku. Zarówno kurs EUR-PLN, jak i PLN-EUR jest lepszy niż w każdym banku i agencji pieniężnej.

Kolejną zaletą Fonmoney jest to, że możesz wysyłać euro na dowolny cel w Europie. Chcesz zapłacić mandat w Niemczech czy Austrii? Nie ma problemu! Zrobiłaś/eś zakupy w zagranicznym sklepie i musisz opłacić rachunek w euro? Zrób to szybko w Fonmoney! Musisz wpłacić zaliczkę na zagraniczny urlop? Oddać dług w euro? Spłacić pożyczkę w euro? Przesłać alimenty za granicę? Wszystko jest możliwe w naszym serwisie!

Wejdź na naszą stronę i dokonaj symulacji przelewu. Poznaj świat transferów w Fonmoney i zapomnij o przygodach walutowych z bankami. Potwierdzeniem naszej perfekcyjności niech będą niezależne opinie na Trustpilot.

Nasz serwis jest legalnie działającą instytucją finansową. Posiadamy licencję brytyjskiego FCA. Dzięki temu Twoje pieniądze są z nami bezpieczne na każdym etapie transferu.

 

W Fonmoney wyślesz euro do wszystkich państw Eurolandu.

 

 

➜ Zapraszamy tutaj do naszej oferty przelewów międzynarodowych

 

Jak przelać pieniądze do Chorwacji?

Szukasz odpowiedzi na pytanie, jak tanio wysłać przelew do Chorwacji? Chcesz przelać zaliczkę za apartament albo opłacić cały urlop w Chorwacji? A może kupiłaś/kupiłeś coś w Chorwacji i musisz zapłacić rachunek w kunach? Zastanawiasz się, jak zapłacić mandat z Chowracji? Szybkie przelewy w Fonmoney są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy! Dzięki nam unikniesz transferów przez tradycyjne banki i ich wysokich prowizji oraz złych kursów wymiany złotówek na kuny. Fonmoney oferuje najlepszy przelicznik PLN-HRK, brak opłat dla odbiorcy przelewu oraz szybkie wykonanie transakcji.

Aby przesłać pieniądze na chorwackie konto, potrzebujesz tylko nazwy/imienia i nazwiska odbiorcy oraz jego numeru konta w formacie IBAN. Jako metodę płatności akceptujemy karty kredytowe lub przelewy bankowe. Koniec z marnowaniem czasu na szukanie informacji na temat prowizji bankowych, dodatkowych opłat dla odbiorcy, czy porównywanie kursu wymiany. W Fonmoney cały proces nadania przelewu odbywa się szybko i przejrzyście. Wszystkie informacje są podane w Twoim zamówieniu. W trakcie realizacji Twojego transferu będziesz informowana/-y przez nas o jego przebiegu. 

W przypadku wysyłania wysokiej kwoty musimy poprosić Cię o przystąpienie do weryfikacji Twoich danych. W tym celu potrzebujemy Twojego ważnego dokumentu tożsamości oraz rachunku za usługi bądź selfie. Jest to wymaganie ustanowione prawnie i służy zabezpieczeniu Twojej transakcji. Identyfikacja trwa niedługą chwilę i ma miejsce tylko raz. Twoje dane i dokumenty są chronione na każdym kroku i służą wyłącznie identyfikacji danych. Fonmoney jest legalnym serwisem finansowym, podlegającym pod Urząd ds. Finansowych - FCA i w związku z tym musimy przestrzegać surowych regulacji powiązanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dla przesyłanych pieniędzy.

 

Przelewy na chorwackie konta w Fonmoney wyróżnia jakość i doświadczenie. Oferujemy bezstresowe wysyłanie pieniędzy przez internet. Twoje środki są na każdym etapie bezpieczne. Nasz kurs PLN-HRK jest niesamowicie korzystny. Ponadto oferujemy klientom opiekę w postaci biura klienta, do którego możesz zgłosić się w każdej chwili. Wypróbuj nas!

 

 

➜ Prześlij pieniądze na chorwackie konto tanio i korzystnie!

 A tutaj doładujesz chorwacki numer telefonu!

 

kroatien-flagge

Items 1 to 12 of 112 Całkowity