Jak doładować kubański telefon Cubacel i internet Nauta?

Szukasz możliwości doładowania kubańskiego telefonu i internetu online? Serwis internetowy Fonmoney jest najlepszą opcją! 

Nasz serwis oferuje doładowania komórek przez internet od wielu lat. Zasilenia kubańskich telefonów i kont internetowych są popularnym sposobem finansowego wsparcia rodziny i znajomych na Kubie. Dzięki uzupełnieniu konta możesz również utrzymywać stały kontakt ze swoimi bliskimi.

Doładowanie telefonu Cubacel i konta Nauta w Fonmoney odbywa się łatwo, szybko i wygodnie

1. Wejdź na stronę z kubańskimi doładowaniami.

2. Wpisz numer telefonu Cubacel, który chcesz doładować. W przypadku Nauty wpisz nazwę konta w formie przykład@nauta.com.cu.

3. Wybierz kwotę doładowania i przejdź do zapłaty.

 

Akceptujemy zagraniczne karty kredytowe, karty paysafecard oraz przelewy przez Sofort (w niektórych krajach). Z Polski zapłacisz kartą paysafecard, którą kupisz w wielu punktach sprzedaży, np. kioskach, stacjach benzynowych, sklepach.

Jak widać, w naszym serwisie nie musisz się rejestrować, aby wysłać doładowanie. Dzięki temu cały proces odbywa się błyskawicznie i telefon zostaje doładowany w ciągu paru minut. Jednak zachęcamy do założenia konta w Fonmoney, ponieważ dzięki temu masz dostęp do historii swoich transakcji oraz możesz przesyłać transfery na Kubę w formie gotówki oraz zasilenia karty AIS. Ponadto, jeśli zapiszesz się do newslettera, nie przegapisz żadnych promocji oraz wiadomości na temat przesyłania pieniędzy na Kubę. Przez newsletter informujemy również regularnie o promocjach na doładowania kubańskich telefonów Super Bono. 

 

 Doładuj kubański telefon tutaj!

 

Urlop na Kubie - Jak wybrać pieniądze?

Podróż na Kubę zaplanowana, wycieczki po wyspie zaplanowane, bilety na Kubę kupione, noclegi zarezerwowane - wszystko dopięte na ostatni guzik.

A co z pieniędzmi na Kubie? Czy zabrać ze sobą gotówkę? Jeśli tak, to w euro czy w dolarach? To i wiele innych pytań zadają sobie osoby wybierające się na tę piękną wyspę. Tak naprawdę nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Jedni turyści zabiorą ze sobą euro i wymienią je w kubańskim banku na CUC lub CUP, inni z kolei wolą wyciągnąć pieniądze na miejscu.

Fonmoney poleca jeszcze inną bezpieczną możliwość - transfer pieniężny z Polski i odbór pieniędzy osobiście na Kubie.

W naszym serwisie możesz wysłać gotówkę nie tylko Kubańczykom, ale również osobom spoza Kuby przebywających tam tymczasowo czyli turystom.

Jak przesłać gotówkę na Kubę?

Jest to bardzo łatwe i wygodne! Ze względów regulacyjnych na Kubie nie można wysyłać pieniądzy samemu sobie. Dlatego jeśli chcesz wybrać pieniądze na Kubie, transakcja musi być nadana przez inną osobę. Może to być Twój kolega, brat, pełnoletnie dziecko, małżonek. Ta osoba musi najpierw zarejestrować się w naszym serwisie i przejść do transakcji, wybierając kraj "Kuba" oraz sposób "Transfer gotówki". Następnie podaje kwotę, jaką chcesz przesłać. W kolejnym kroku ważne jest, aby nadawca podał prawidłowe informacje dotyczące Ciebie czyli odbiorcy na Kubie i miejsca, w którym będziesz przebywać na Kubie. Można także dowolnie wybrać bank, w którym pobierzesz pieniądze. Na koniec należy przejść do zapłaty, wybierając dogodną metodę płatności. I to wszystko. Transakcja została nadana, my wysyłamy Twoje pieniądze na Kubę. W przypadku, kiedy wyślesz dużą kwotę, jesteśmy prawnie zobowiązani zweryfikować dane nadawcy. W tym celu poprosimy go o dokument tożamości. 

Podczas odbioru kwoty w banku na Kubie musisz pokazać swój paszport. Dlatego ważne jest, żeby wszystkie dane, które podasz na naszej stronie, zgadzały się z danymi w paszporcie. 

Pieniądze są wypłacane w walucie CUC. W banku nie są pobierane żadne opłaty przy odbiorze pieniędzy. 

Jak długo idzie transfer pieniężny na Kubę?

Pieniądze, które zostaną wysłane do banku w Hawanie, będą gotowe do odbioru w ciągu 3 dni roboczych. W innych prowincjach na wyspie np. w Matanzas, Villa Clara, Ciego de Ávila​ itd. odbiorca może zgłosić się po pieniądze po 7 dniach roboczych. Pieniądze będą czekały na odbiorcę 40 dni. Planując wycieczkę po Kubie, można wygodnie za wczasu wysłać pieniądze jeszcze z Europy. Jeśli z jakiegoś powodu nie dasz rady pobrać pieniędzy lub wystąpią inne przeszkody, nie masz co się martwić! Fonmoney gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy. Bez problemu anulujemy Twoją transakcję. 

Inne metody wysyłania pieniędzy na Kubę

Fonmoney oferuje cztery metody wysyłania pieniędzy na Kubę. Dzięki temu możesz szybko, pewnie i bezpiecznie wesprzeć swoją rodzinę i znajomych na Kubie.

✔​ Przelew gotówki

✔​ Przelew pieniędzy na kartę AIS

✔​ Doładowanie telefonu Cubacel

✔​ Doładowanie internetu Nauta

Newsletter MTCUP banner pllL

 Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu e-mailowego tutaj.

➜ Wyślij gotówkę na Kubę tutaj!

 

Newsletter Fonmoney

Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Średnio raz w miesiącu wysyłamy informacje o przelewach pieniężnych i doładowaniach telefonu z zagranicy.

Dzięki newsletterowi nie przegapisz również naszych promocji i kodów rabatowych, o których najwcześniej dowiadują się osoby zameldowane do newslettera.

Zapisz się tutaj

 

Osoby, które chcą być na bieżąco informowane o promocjach dotyczących wysyłania pieniędzy na Kubę oraz doładowań kubańskich telefonów Cubacel i internetu Nauta, mogą zapisać się do newslettera po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. 

Zapisz się do newslettera po angielsku

Zapisz się do newslettera po hiszpańsku

Zapisz się do newslettera po niemiecku

Przelewy z Anglii do Polski

Jak wysłać pieniądze do Polski z UK bez pośrednictwa banków?

Jak zrobić przelew z UK do Polski bez dużej prowizji?

Jak przelać pieniądze do Polski z UK kartą kredytową?

Gdzie wysłać pieniądze z UK do Polski po najlepszym przeliczniku?

 

To są najczęściej zadawane pytania przez osoby żyjące w Anglii, które chcą przesłać pieniądze do Polski. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to byliśmy skazani na banki i ich wysokie opłaty lub na podawanie pieniędzy przez przewoźników. Pomijając fakt, że ten drugi sposób jest wbrew pozorom bardzo drogą metodą, to jest on przede wszystkim mało rozsądny i niebezpieczny. 

Najlepszym rozwiązaniem na wysyłanie funtów z UK do Polski jest serwis internetowy Fonmoney. Fonmoney jest licencjonowaną instytucją finansową, która spełnia surowe wymagania brytyjskiego regulatora FCA. Oferujemy przelewy nie tylko w krajach europejskich, ale także np. na Kubę, do USA, Turcji, Meksyku i innych. W Fonmoney możesz również wysłać pieniądze z Polski do Anglii

 

Wysyłanie funtów na polskie konta bankowe w Fonmoney jest bardzo łatwe i wygodne. Najpierw musisz założyć konto w naszym systemie, aby nadać przelew. W tym celu potrzebujemy Twoich danych oraz imienia i nazwiska/nazwy i numeru konta Twojego odbiorcy w Polsce. Następnie wybierasz, jaką kwotę chcesz wysłać oraz dokonujesz zapłaty. Możesz bezproblemowo zapłacić kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. Będziesz informowany przez nas e-mailowo o statusie Twojej transakcji.

 

W przypadku przesyłania wysokich kwot poprosimy Cię o dokumenty potrzebne do weryfikacji danych. Jest to nasz obowiązek, narzucony przez urząd finansowy. Dzięki temu jesteś pewna/pewien, że Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

 

Przekonaj się sama/sam o tym, że u nas nie ma ukrytych opłat dla nadawcy przelewu. Wszystkie opłaty (jeśli takie są) są cały czas widoczne dla klienta. Odbiorca oczywiście nie ponosi żadnych opłat. Dzięki temu z góry wiesz, ile pieniędzy wysyłasz. Całkowita przejrzystość oraz bezpieczeństwo transakcji to nasze nadrzędne wartości. 

 

 

 

Przelewy z UK do PL z ang i pol flaga

 

 

 

➜ Tutaj bezpiecznie wyślesz funty z UK do Polski

 

Przelewy pieniężne z Polski za granicę

Zastanawiasz się, jak wysłać pieniądze z Polski za granicę tanio, szybko i bez obaw? Szukasz alternatywy dla przelewów SEPA i drogich przelewów bankowych, które oferują niekorzystne przeliczniki walut i pobierają wysokie prowizje?

Odpowiedź jest jedna: Fonmoney. Nasz serwis jest oficjalną, licencjonowaną instytucją finansową, która gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy, jeśli transakcja nie dojdzie do skutku. Ponadto jesteśmy 100% transparentni, co znaczy, że nie mamy żadnych ukrytych opłat. Od początku do końca klient widzi wszystkie dane dotyczące jego transakcji: opłatę, kurs wymiany, kwotę do zapłaty, kwotę przelewu. 

Fonmoney oferuje nie tylko transfery z zagranicy do Polski, ale również w drugą stronę: z Polski na konta europejskie i nie tylko.

➜​ Przelewy do Austrii

➜​ Przelewy do Belgii

➜​ Przelewy do Bułgarii

➜​ Przelewy do Chorwacji

➜​ Przelewy do Czech

➜​ Przelewy do Estonii

➜​ Przelewy do Finlandii

➜​ Przelewy do Francji

➜​ Przelewy do Grecji

➜​ Przelewy do Hiszpanii

➜​ ​Przelewy do Holandii

➜​ Przelewy do Irlandii

➜​ Przelewy do Luksemburga

➜​ Przelewy do Niemiec

➜​ Przelewy do Portugalii

➜​ Przelewy do Rumunii

➜​ Przelewy do Słowenii

➜​ Przelewy do Turcji

➜​ Przelewy do UK

➜​ Przelewy do USA

➜​ Przelewy do Włoch ​

➜​ Przelewy na Cypr

➜​ Przelewy na Kubę

➜​ Przelewy na Litwę

➜​ Przelewy na Łotwę

➜​ Przelewy na Maltę

➜​ Przelewy na Słowację

➜​ Przelewy na Węgry

➜​ Przelewy do Argentyny

➜​ Przelewy do Brazylii

➜ Przelewy​ do Chile

➜ Przelewy​ na Dominikanę

➜ Przelewy​ do Ekwadoru

➜ Przelewy​ na Haiti

 Przelewy​ do Kolumbii

➜ Przelewy​ do Meksyku

➜ Przelewy​ do Monako

➜ Przelewy​ do Peru

Cały proces nadania przelewu przebiega łatwo, przejrzyście i wygodnie. Najpierw należy zarejestrować się w naszym systemie, podając swoje dane. Pierwszym krokiem po zalogowaniu się jest wybranie kwoty, którą chce się przesłać. Kwotę można wpisać w złotówkach lub w wybranej walucie. Następnie należy podać dane odbiorcy czyli imię i nazwisko/nazwę oraz numer konta w formie IBAN (dla UK potrzebujemy numeru konta i kodu banku, dla USA numeru konta i routing number). Jeśli chcesz wysłać pieniądze na Kubę, przejdź na tę stronę. Na koniec należy przejść do zapłaty. Fonmoney akceptuje tradycyjny przelew oraz karty kredytowe jako metody płatności. Przy wysyłaniu dużych kwot poprosimy Cię o dokumenty tożsamości w celu weryfikacji danych. Jest to konieczny proces, wymagany przez ustawodawcę. Na szczęście odbywa się tylko raz i jeśli Twoje dane zostaną pomyślnie zweryfikowane, będziesz bez przeszkód mogła/mógł zlecać kolejne transakcje.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami e-mailowo tutaj.

 

MTPLP AUSLAND

 

 

➜ Prześlij pieniądze za granicę z polskiego konta tutaj!

Jak wysłać pieniądze z Polski do Anglii?

Przelewy zagraniczne PL UK

Wysyłanie pieniądzy do Wielkiej Brytanii w Fonmoney jest dużo łatwiejsze, korzystniejsze i wygodniejsze niż w tradycyjnych bankach. Aby przelać pieniądze w zwykłym banku, często specjalnie trzeba mieć konto walutowe albo trzeba uważać na wysokie opłaty i prowizje. Nierzadko również przelicznik PLN-GBP jest mało zadowalający. Dlatego serwis finansowy Fonmoney jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o transfer złotówek do Anglii. Ty zlecasz przelew, a my zajmujemy się resztą i dostarczamy pieniądze Twojemu odbiorcy bez zbędnych formalności. 

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i złożysz zamówienie tutaj. W odpowiednie pole należy podać kwotę, jaką chcesz wysłać do UK. W następnym kroku należy wpisać dane Twojego odbiorcy czyli nazwę lub imię i nazwisko oraz numer jego konta i kod banku. Na koniec następuje zapłata za transfer. Metodą płatności jest karta kredytowa lub łatwy i wszystkim dostępny przelew bankowy. Dostaniesz od nas wiadomość ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przelewu. Jak tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy je od razu na konto odbiorcy w Anglii. 

Jeśli chcesz wysłać dużą kwotę lub będziesz robiła/robił przelewy często, jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o Twoje dokumenty tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane. Trwa to krótką chwilę i odbywa się jednorazowo. Fonmoney zapewnia bezpieczeństwo każdej transakcji i poufność wszystkich danych, które klienci nam udostępniają.

Cały proces składnia transakcji przebiega łatwo i przejrzyście. Na każdym etapie zamówienia znasz wszystkie szczegóły: opłatę, przelicznik waluty, kwotę do zapłaty. Fonmoney nie ma ukrytych opłat ani prowizji, a nasz kurs PLN-GBP jest korzystniejszy od kursów oferowanych przez banki. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać do nas tutaj.

 

 Zrób przelew do UK w Fonmoney!

Przelew zagraniczny do Niemiec z Polski

Przelewy zagraniczne PL-DE

Jak wysłać pieniądze do Niemiec z polskiego banku? Jak zrobić przelew do Niemiec tanio i po dobrym kursie? 

Przelewy międzynarodowe z Polski za granicę wciąż kojarzą się wielu osobom z wysokimi prowizjami bankowymi i niekorzystnym kursem wymiany. Niepotrzebnie! Fonmoney jako licencjonowana instytucja finansowa oferuje transfery pieniężne z Polski na niemieckie konta na jasnych i prostych zasadach i po doskonałym przeliczniku. Aby zlecić przelew do Niemiec w naszym serwisie, nie musisz mieć konta walutowego w banku. Wystarczy Twoje normalne konto złotówkowe. Cały proces nadania przelewu jest łatwy i przejrzysty. Od początku do końca widzisz wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zamówienia. W Fonmoney nie ma żadnych ukrytych opłat.

Do nadania przelewu w naszym serwisie potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska/nazwy swojego odbiorcy oraz numeru jego niemieckiego konta w postaci IBAN. Ponadto należy zarejestrować się w Fonmoney, podając swoje prawdziwe dane, co jest oczywiste. Jako metodę płatności akceptujemy karty kredytowe i zwykłe przelewy bankowe. Na koniec zamówienia otrzymasz od nas e-mail z informacjami potrzebnymi do wykonania przelewu. Twoją transakcję zrealizujemy od razu, jak tylko wpłata wpłynie na nasze konto, a Twój odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.

W niektórych przypadkach jest wymagana weryfikacja danych klienta. Wtedy zostaniesz poproszona/-y o załączenie aktualnego dokumentu tożsamości. Weryfikacja odbywa się jednorazowo. Zapewniamy, że wszystkie dane i dokumenty są ściśle tajne i służą wyłącznie w celach identyfikacyjnych.

Przelewy zagraniczne w Fonmoney to idealny sposób na wysyłanie pieniędzy nie tylko z Niemiec do Polski, ale też z Polski do Niemiec. Wszystko odbywa się bezpiecznie, wygodnie i na korzystnych warunkach. Poza tym gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta tutaj.

 

 Wyślij pieniądze do Niemiec z Polski

Nowość w Fonmoney: transfery pieniężne do przyjaciół i znajomych na Kubie!

kuba AMIGOS

   

Drodzy Klienci Fonmoney Kuba,

mamy dla Was świetne wieści!

Do tej pory w Fonmoney można było wysyłać pieniądze tylko członkom rodziny na Kubie. Ze względu na liczne prośby naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę i od teraz możliwe są przelewy do nowej grupy osób, w tym do znajomych.

Podczas wykonywania przelewu wybierz po prostu odpowiednią kategorię z listy odbiorców: PRZYJACIELA lub INNE. W ten sposób wyślesz pieniądze do osoby na Kubie, z którą nie jesteś powiązana/-y rodzinnie.

Nasz zespół w Fonmoney bierze sugestie swoich klientów do serca. Cieszymy się, że możemy przekazać Wam tak dobrą wiadomość i że każdy ma teraz możliwość wysłać przelew na Kubę.

 

➜ Wyślij pieniądze na Kubę tutaj!

Przelewy do Polski kartą kredytową

➜ Prześlij pieniądze do Polski właśnie tutaj!

 

Zagraniczne przelewy przez internet w Fonmoney to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na przesyłanie pieniędzy do Polski. Jeśli mieszkasz w kraju należącym do Unii Europejskiej, nic nie stoi Tobie na przeszkodzie, aby zlecić przelanie pieniądzy na dowolne konto złotówkowe w Polsce. W tym przypadku zdecydowanie najlepszą metodą płatności jest karta kredytowa. Fonmoney akceptuje karty VISA i MasterCard. Co ważne, w Fonmoney nie ma żadnych ukrytych opłat. Klient wie, ile zapłaci za swój przelew, jak również na każdym etapie zamówienia widzi wszystkie jego szczegóły.

 

Żeby nadać transakcję na naszej stronie, Klient musi zarejestrować lub zalogować się. Następnie należy podać kwotę, jaka ma zostać wysłana na polskie konto oraz w następnym kroku dane odbiorcy. Odbiorcą może być osoba prywatna, firma, instytucja, urząd itp. Jeżeli wysyłasz wyższą kwotę, zostaniesz poproszona/-y o kopię ważnego dokumentu tożsamości oraz o Twoje aktualne zdjęcie w celu potwierdzenia Twoich danych. Proces identyfikacji przeprowadzamy jednorazowo i zapewniamy, że wszystkie dane i dokumenty są chronione. Na koniec zamówienia wybierasz metodę płatności: kartę kredytową, po czym zostaniesz bezpiecznie przekierowana/-y na stronę, na której podasz dane swojej karty płatniczej. I to wszystko! My wykonujemy Twój przelew, który odbiorca otrzyma w ciągu 1-2 dni roboczych.

 

Dzięki nam oszczędzasz na wysokich opłatach bankowych oraz na niekorzystnym kursie EUR-PLN, GBP-PLN i innych. Przelewy w Fonmoney są wygodne, bezpieczne i całkowicie transparentne.

 

przelewy karta kredytowa

 

➜ Szybkie przesyłki pieniędzy do kraju tutaj!

Jak wysłać pieniądze na Kubę?

Masz rodzinę i przyjaciół na Kubie i chciałabyś/chciałbyś wysłać im gotówkę, ale nie wiesz, jak wysłać pieniądze na Kubę bezpiecznie, legalnie i bezproblemowo? Odpowiedzią na to pytanie są przelewy pieniężne i doładowania telefonów w Fonmoney! Nasz serwis jest licencjonowaną instytucją finansową oferującą transfery pieniężne do wielu krajów, w tym na Kubę. Podlegamy pod regulacje brytyjskiego Urzędu ds. Nadzoru Finansowego (FCA) oraz spełniamy jego surowe wymagania odnośnie transferu pieniędzy. Transpaygo Ltd, który jest właścicielem marki Fonmoney, można znaleźć pod numerem licencji 722528. 

 

Fonmoney oferuje cztery rodzaje przesyłania pieniędzy na Kubę. Są to: doładowania kubańskich telefonów, doładowania kart na internet Nauta, przelewy pieniężne na karty AIS oraz wysyłka gotówki (przekaz pieniężny). 

 

- Doładowania telefonów na Kubie

 

W Fonmoney doładujesz kubańską komórkę Cubacel szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności. W mniej niż dwie minuty zasilisz konto swoje lub innej osoby. Wystarczą trzy szybkie kroki. Pierwszym z nich jest podanie kubańskiego numeru telefonu, który chcesz doładować. W drugim kroku wybierasz kwotę zasilenia, a w trzecim opłacasz transakcję. W chwili obecnej akceptujemy zagraniczne karty kredytowe i przelewy przez Sofort Banking (z zagranicy), a jeśli mieszkasz w Polsce - zapłatę kartą paysafecard, która jest do kupienia w wielu miejscach, np. na stacjach benzynowych, w kioskach, sklepach z prasą. Więcej informacji dowiesz się tutaj.

I to wszystko. Telefon zostaje doładowany w ciągu paru minut po dokananiu zapłaty. W naszym serwisie nie musisz się rejestrować ani podawać swoich danych, jeśli chcesz wysłać doładowanie. Utworzenie konta i profilu w Fonmoney jest oczywiście darmowe. Masz wtedy dostęp do historii swoich transakcji, jak również możesz ponawiać doładowania bez ponownego wpisywania numeru telefonu. Ponadto średnio raz w miesiącu kubański operator telekomunikacyjny ETECSA organizuje specjalną promocję dotyczącą doładowań telefonów. Użytkownik danego numeru otrzymuje dodatkowe doładowanie np. 20 CUC czy 30 CUC gratis. Jak tylko dowiadujemy się o nadchodzącej promocji, powiadamiamy wszystkich naszych zarejestrowanych użytkowników, wysyłając im newsletter. I to jest jeszcze jedna zaleta posiadania konta w Fonmoney - jesteś zawsze na bieżąco z aktualnymi promocjami i ofertami.

 Doładuj telefon Cubacel tutaj!

 

- Doładowanie Nauta

 

Kubańczycy posiadający konto Nauta mają możliwość korzystania z internetu za pomocą publicznych hotspotów Wi-Fi. Aby nastąpiło połączenie z siecią, należy doładować danej osobie konto Nauta. Doładowanie to odbywa się w Fonmoney tak samo jak doładowanie kubańskiego telefonu, tylko zamiast numeru w odpowiednie pole należy wpisać poprawny e-mail użytkownika na Kubie w formie przykład@nauta.com.cu. Następnie należy wybrać kwotę zasilenia konta, a w ostatnim kroku opłacić transakcję (kartą paysafecard z Polski, natomiast z zagranicy kartą kredytową, kartą paysafecard lub za pomocą przelewu SOFORT). Konto Nauta zostanie doładowane w ciągu paru chwil po dokonaniu zapłaty.

Końcówka @nauta.com.cu oznacza, że użytkownik ma szeroki dostęp do publicznego internetu (www) przy użyciu telefonu, komputera, tableta czy laptopa. Inne końcówki adresu e-mailowego oznaczają np. jedynie możliwość wysyłania i odbierania e-maili na telefonie lub dostęp tylko do intranetu - narodowego internetu.

 Doładuj Nauta tutaj!

 

- Przelewy pieniężne na karty AIS

 

Kolejnym ze sposobów przesyłania pieniędzy na Kubę jest zasilenie karty debetowej AIS, za pomocą której możliwe są wypłaty pieniędzy na Kubie. W Fonmoney możesz dokonać wpłaty pieniędzy na kartę AIS czyli przesłać przelew na kartę AIS. Jeśli Twoi bliscy nie posiadają takiej karty, możesz bez problemu zlecić wystawienie karty AIS w naszym serwisie, za co nie pobieramy dodatkowych opłat. Karty wydawane są na Kubie bezpłatnie, natomiast środki z karty AIS są wypłacane w CUC.

Aby wystawić i/lub doładować kartę AIS w Fonmoney, należy zarejestrować się w naszym serwisie. W kolejnych krokach należy wpisać kwotę, jaką chcesz zasilić kartę AIS, podać dokładne dane właściciela karty na Kubie oraz zaznaczyć swoje pokrewieństwo/swoją znajomość z odbiorcą tego przelewu.

W przypadku wysłania większej kwoty, poprosimy Cię o potwierdzenie Twoich danych m.in. za pomocą ważnego dokumentu tożsamości - może to być paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Weryfikacja danych odbywa się tylko raz i jest całkowicie bezpieczna.

Na koniec należy dokonać zapłaty za transkację, wybierając kartę kredytową VISA/MasterCard lub zwykły przelew bankowy. Jeśli chcesz zapłacić przelewem, wyślemy wtedy na Twój e-mail wszystkie dane potrzebne do przelewu. Ważne jest, abyś w tytule przelewu podał/-a jedynie numer transakcji, który Ci dostarczymy. Jak tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, od razu prześlemy je na kartę AIS Twojego odbiorcy. 

Doładowanie istniejącej już karty debetowej AIS w dniu roboczym trwa od 3 do 24 godzin. Natomiast utworzenie nowej karty AIS i wysłanie na nią środków trwa:

- 3-7 dni roboczych, jeśli karta zostanie odebrana w Hawanie;

- 15-20 dni roboczych, jeśli miejsce odebrania karty znajduje się poza Hawaną. 

 

Wystawienie nowej karty AIS Fonmoney zleca firmie FINCIMEX i również w biurze tej firmy należy odebrać nową kartę. Firma FINCIMEX powiadomi telefonicznie Twojego odbiorcę na Kubie, że karta jest gotowa do odbioru. Ważne - Twój odbiorca musi zabrać ze sobą swój ważny dokument tożsamości.

 Wyślij pieniądze na kartę AIS tutaj!

 

- Transfer gotówki

 

Jeżeli chcesz wysłać swojej rodzinie na Kubie gotówkę, możesz zrobić to prosto i bezpiecznie w Fonmoney. Podobnie jak przy doładowaniu karty AIS, należy zarejestrować się w naszym serwisie, a następnie wpisać kwotę przelewu oraz dane odbiorcy na Kubie, a także wybrać bank, w którym Twój odbiorca odbierze pieniądze. W przypadku wyższej kwoty poprosimy Cię o weryfikację Twoich danych, która  to jest przeprowadzana w naszym serwisie tylko raz. Na koniec zamówienia należy zapłacić za transkację. Do wyboru jest płatność kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym, do którego dane wyślemy Ci na Twój e-mail. Od tego momentu czekamy na Twoje pieniądze 3 dni robocze.

 

Osoby mieszkające w Hawanie mogą odebrać gotówkę w dniu roboczym w ciągu 3 godzin od zlecenia transakcji w Fonmoney w wybranej filii Banco Metropolitano. W sumie jest 88 oddziałów Banco Metropolitano w stolicy Kuby.

Poza Hawaną odbiór pieniędzy możliwy jest w Banco Popular de Ahorro, który ma 78 oddziałów na całej Kubie lub w Banco Financiero International. Pieniądze są gotowe do pobrania już po  5-7 dniach roboczych od zlecenia transakcji w Fonmoney. 

Ważne - aby pobrać pieniądze, odbiorca nie musi mieć konta w banku. Przy odbiorze gotówki musi on natomiast okazać swój dokument tożsamości. 

 Wyślij gotówkę na Kubę tutaj!

  

Jak widać, Fonmoney oferuje wiele możliwości wysyłania pieniędzy na Kubę. Wszystkie transkacje przebiegają wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Za przelewy pieniężne nasz serwis pobiera opłatę transakcyjną od jego nadawcy, która zawsze jest stałaniezależnie od wysokości przesyłanej kwoty. Ponadto w Fonmoney nie ma innych ukrytych opłat ani dodatkowych prowizji. Również Twoja kubańska rodzina nie ponosi żadnych kosztów - wszystkie wyżej wymienione możliwości przesyłania środków na Kubę są dla nich darmowe. Co więcej przelicznik EUR-CUC jest widoczny dla Klienta od początku do końca zlecania transakcji - stosujemy zasadę całkowitej przejrzystości transferów

 

W razie pytań nasze biuro obsługi klienta jest do dyspozycji pod e-mailem support@fonmoney.com. Ponadto zapraszamy do lektury Często Zadawanych Pytań (FAQ) w języku angielskim i hiszpańskim.

  

kuba  psd cuba frauen

 

➜ Wyślij pieniądze na Kubę szybko i bezpiecznie w Fonmoney!

Items 1 to 10 of 125 total

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 13