Często zadawane pytania
Fonmoney to wygodny w użyciu, bezpieczny i cieszący się uznaniem serwis internetowy umożliwiający przesyłanie pieniędzy do wielu krajów. Pieniądze mogą być wysłane bezpośrednio na konto bankowe bądż w formie doładowania telefonu.
W porównaniu do innych instytucji finansowych klienci oszczedzają w Fonmoney do 90% kosztów transakcyjnych.
Strona internetowa Fonmoney zapewnia bezpieczeństwo swoim użytkownikom za pomocą protokołu SSL. W pasku adresu przed nazwą strony stoją zielone literki https i zielona kłódka, co oznacza, że przesyłane dane są szyfrowane i zabezpieczone przed dostaniem się w niepowołane ręce.
Przelew UK
Transpaygo Limited. ze swoją marką Fonmoney posiada licencję Urzędu ds. Nadzoru Finansowego FCA (Financial Conduct Authority). Dzięki temu jesteśmy legalną i autoryzowaną instytucją finansową z numerem licencji FRN 722528.

W brytyjskim Urzędzie Skarbowym HMRC Transpaygo Limited figuruje jako Money Service Business pod numerem licencji 12579512.

Przelew UE
Usługę finansową zapewnia Easy Payment and Finance, EP, S.A. z siedzibą pod adresem Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madryt. Easy Payment and Finance, EP, S.A., jest zarejestrowana w Bank of Spain pod numerem referencyjnym 6849, hiszpańskiej licencjonowanej instytucji finansowej regulowanej przez Bank of Spain.

Obsługę techniczną zapewnia Transpaygo Limited z siedzibą pod adresem Aldgate Tower 2 Leman Street, E1 8QN London, United Kingdom.
FCA (Financial Conduct Authority) to brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego. Jest on odpowiednikiem polskiej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Fonmoney posiada licencję FCA o numerze 722528
Bank Hiszpanii (Banco de España lub BDE) jest podmiotem prawa publicznego, który pełni
funkcję krajowego banku centralnego w Hiszpanii. Jest również właściwym organem krajowym
Hiszpanii odpowiedzialnym za nadzór nad hiszpańskim systemem bankowym i innymi
pośrednikami finansowymi działającymi w Hiszpanii.


Funkcje te są wykonywane w europejskich ramach instytucjonalnych, których Banco de España
jest częścią jako członek Europejskiego Systemu Banków Centralnych (ESBC) i Eurosystemu.


Pod nadzorem BDE Fonmoney świadczy swoje usługi w całym Europejskim Obszarze
Gospodarczym (EOG), za pośrednictwem swojej spółki zależnej Mi Envío Entidad de Pago, S.L. i
na podstawie licencji nr 6926.
The Financial Analysis Unit (UAF) is a decentralized public service, with its own legal personality and assets, which is related to the President of the Republic of Chile, through the Ministry of Finance.

The UAF was created by Law No. 19,913, which was published in the Official Gazette on December 18, 2003.

The objective of the UAF is to prevent and impede the use of the financial system, and of other sectors of the Chilean economic activity, for the commission of the crimes of money laundering (ML) and financing of terrorism (FT).

To this end, it carries out financial intelligence, issues regulations, monitors their compliance, imposes administrative sanctions, trains and disseminates public information.
Rzetelne i niezależne opinie o Fonmoney możesz znaleźć na największej europejskiej platformie recenzentów Trustpilot. Każdy klient może również zostawić swoją recenzję o naszym serwisie. Twoje zdanie się liczy!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej transakcji lub potrzebujesz więcej informacji o naszych usługach, możesz w każdej chwili zwrócić się do naszego Biura Obłsugi Klienta, wysyłając wiadomość [email protected]. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o statusie swoich transakcji z zakładki "Moje zamówienia".Transakcja zarejestrowana: Przelew został zarejestrowany w naszym systemie i jest sprawdzany przez zespół naszych specjalistów i specjalistek.

Transakcja przekazana do realizacji: Przelew został zatwierdzony i jest gotowy do wysłania do kraju docelowego.

Transakcja w realizacji: Przelew został wysłany i jest już w kraju docelowym. Oczekiwanie na realizację przelewu przez podmiot w kraju docelowym.

Transakcja zakończona: Przelew dotarł do odbiorcy/odbiorczyni. Od tego momentu jest też dostępny rachunek za transakcję, który znajdziesz w swoim koncie w Fonmoney w zakładce Moje zamówienia.

Gotowe do odbioru: Transfer jest gotowy do osobistego odbioru przez odbiorcę/odbiorczynię.

Transakcja anulowana: Transakcja została anulowana.

Dokonano zwrotu pieniędzy: Przelew zwrotny został nadany. W zależności od banku zwrot pieniędzy może potrwać do 5 dni roboczych.

Otrzymano wpłatę: Twoje pieniądze wypłynęły na nasze konto. Twój przelew jest sprawdzany przez zespół naszych specjalistów i specjalistek.

W toku: Transakcja jest przetwarzana.
For more information click here.
Click here for more information .
It is possible to send money to Chile with Fonmoney Chile. Find out more here
Więcej informacji i odpowiedzi na pytania o przelewach pieniężnych znajdziesz, klikając tutaj.
Więcej informacji i odpowiedzi na pytania o doładowaniach kont znajdziesz, klikając tutaj.
Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA) zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa Twojego konta oprócz nazwy użytkownika i hasła, które mogą zostać skradzione przez hakerów.

W przypadku MFA użytkownik musi wprowadzić kod weryfikacyjny wygenerowany przez Aplikacja Authenticator na telefonie.

Jeśli masz już MFA, ale utraciłeś dostęp do aplikacji Authenticator, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Popularne aplikacje uwierzytelniające

Android: Authy, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator

iPhone: Authy, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator