Doładuj konto w Plusie

Tutaj doładujesz telefon Plus z zagranicy bez rejestracji i polskiej karty kredytowej

W Fonmoney można sprawnie i korzystnie doładować wszystkie telefony na kartę Plus z zagranicy: Sami Swoi, Mix, Simplus, Plush, 36i6. Nasz serwis umożliwia przelanie środków anonimowo na wybrane konto Plus przez internet.

Jak doładować konto Plus?

  1. Na początek wpisujemy numer telefonu na kartę Plus.

  2. Następnie wybieramy wysokość doładowania: 40, 50, 80 lub 100 zł.

  3. W kolejnym kroku należy wybrać dogodną formę płatności: kartę kredytową, kartę Paysafecard lub szybki przelew Sofort Banking. Żeby zasilić konto w Fonmoney, nie potrzebujesz polskiej karty kredytowej.

  4. Fonmoney bezpośrednio po pomyślnej zapłacie doładuje komórkę, natomiast operator sieci Plus powinien wysłać na konto odbiorcy wiadomość o zrealizowanym doładowaniu.

Jak doładować konto w Plusie przez internet?

Plus to jeden z głównych operatorów sieci komórkowych w Polsce, który oferuje następujące usługi: Plus na Kartę, Plus Internet, Plus Mix, Plus Abonament, Plus Firma. W skład Plus na Kartę wchodzą dawne taryfy: Simplus, Sami Swoi oraz 36.6. System prepaid nosi teraz nazwę Ja + Na Kartę i oferuje różne opcje taryfikacyjne.

W Fonmoney wyślesz doładowania Plusa na kartę we wszystkich wyżej wymienionych taryfach. Bez problemu zasilisz nie tylko własne konto, ale również każdy dowolny numer prepaid. Dzięki temu możesz przesłać swoim bliskim nowe środki na telefon w ramach niespodzianki lub wsparcia finansowego.

Nasz serwis oferuje wiele udogodnień dla swoich klientów. Przede wszystkim nie wymagamy podawania danych typu imię i nazwisko, e-mail itp. Oznacza to, że każda transakcja może odbyć się bez rejestracji i logowania, jeśli klient tego nie chce. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru waluty, w której ma być opłacone doładowanie, dzięki czemu klienci nie muszą uważać na kurs wymiany. Do wyboru jest EUR, GBP, USD, NOK, SEK, CAD.

Aby sprawdzić stan konta, należy wpisać w telefonie *100# i nacisnąć na zieloną słuchawkę. Operator wyśle informację o ilości środków na koncie oraz o tym, do kiedy konto jest aktywne. Dodatkowo po każdym połączeniu otrzymasz SMS z informacją o długości trwania połączenia oraz o jego koszcie (opcję tę można wyłączyć).

Informacje o ważności i stanie pakietów dostępne są pod *121#. Włączenie roamingu możliwe jest pod numerem *101*11*01#. Roaming możemy natomiast wyłączyć, wpisując *101*00*01#. W Plusie można przedłużyć ważność konta dla usług wychodzących o 365 dni, aktywując promocję pod *136*11*10#. Opłata za aktywację wg cennika.