Polska

Doładowanie PlusDoładowanie konta Plus z Fonmoney

Fonmoney oferuje szybkie, proste i wygodne doładowanie Plus przez internet.

Plus

Doładowanie Plus online

W Fonmoney można prosto, szybko i bezpiecznie doładować wszystkie telefony na kartę Plus z zagranicy. Sklep internetowy Fonmoney umożliwia przelanie środków anonimowo na wybrane konto Plus. Osoba obdarowana doładowaniem w Polsce będzie z pewnością wdzięczna za pamięć! Zasilenie konta innej osobie to dobra i serdeczna forma wsparcia finansowego.

W ofercie Plus można znaleźć następujące produkty: Mixplus, Plus na kartę i abonament. Wybierając jeden z powyższych produktów możemy dodatkowo wybrać odpowiednią dla nas taryfę. Plus oferuje także różnego rodzaju karty SIM do modemów, tabletów i mobilnego internetu w Plusie CDM, które również można doładować za pośrednictwem Fonmoney.

 

Doładowanie konta Plus

1. Na początek wpisujemy numer na kartę Plus.

2. Następnie wybieramy wysokość doładowania konta Plus: 40, 50, 80 lub 100 zł.

3. Proszę wybrać dogodną formę płatności: zapłata kartą kredytową, kartą Paysafecard lub za pośrednictwem Sofort Banking. Żeby zasilić telefon na kartę Plus nie potrzebujesz polskiej karty kredytowej.

4. Fonmoney bezpośrednio doładuje konto Plus. Operator sieci Plus wyśle na konto odbiorcy wiadomość o pomyślnie zrealizowanym doładowaniu telefonu.

Możliwości doładowania konta Plus

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

Sprawdzanie stanu konta Plus

Po wpisaniu w telefonie *100# i naciśnięciu na zieloną słuchawkę otrzymasz informację o ilości środków na koncie oraz o tym, do kiedy możesz je wykorzystać.

Dodatkowo po każdym połączeniu otrzymasz SMS z informacją o długości trwania połączenia oraz o jego koszcie (opcję tę można wyłączyć).

Informacje dla użytkowników Plus na kartę

Informacje o ważności i stanie pakietów dostępne są pod *121#.

W Plusie można jednorazowo zastrzec numer pod #31#NR_TEL. Nasz numer będzie niewidoczny dla osoby, do której będziemy dzwonić.

Można także poprosić inną osobę, aby zadzwoniła do Ciebie, wpisując krótki kod *139*NR_TEL#.

Włączenie roamingu możliwe jest pod numerem *101*11*01#. Roaming możemy natomiast wyłączyć, wpisując *101*00*01#.

W Plusie można przedłużyć ważność konta dla usług wychodzących o 365 dni, aktywując promocję pod *136*11*10#. Opłata za aktywację wg cennika.

 

Jak doładować konto w Plusie?

Zobacz w krótkim filmie, jak to działa