Doładuj telefon z Norwegii online

Doładowanie telefonu z zagranicy szybko i bez rejestracji

Mieszkasz w Norwegii i zastanawiasz się, jak doładować polski telefon, płacąc norweskimi koronami NOK? W Fonmoney bez problemu zapłacisz za doładowanie norweską kartą kredytową bez przeliczania kursu. Wszystko odbywa się łatwo, przyjemnie i bezpiecznie.

Fonmoney ma w swojej ofercie również:
➜ Doładowania na cały świat
➜ Przelewy międzynarodowe
Jak doładować polski telefon z Norwegii?
  1. Pierwszym krokiem jest wpisanie numeru na kartę, który ma zostać doładowany.

  2. Drugi krok to wybór kwoty zasilenia telefonu.

  3. Trzeci i ostatni krok to opłacenie doładowania, po którym następuje zasilenie konta.

  4. Klient może wybrać spośród dwóch metod płatności - kartę kredytową lub Paysafecard.
Jak doładować polskie konto z Norwegii, płacąc norweskimi koronami?
Doładowanie polskiego telefonu z zagranicy jest w zasięgu ręki. W naszym serwisie internetowym doładujesz swój własny telefon lub konto osoby mieszkającej w Polsce, posiadającej komórkę w jednej z sieci: Orange, Play, T-Mobile, Plus, nju, Heyah, Lycamobile lub Virgin Mobile.

Uzupełnienie konta odbywa się w trzech szybkich krokach - podanie numeru - wybór kwoty doładowania - zapłata. I to wszystko. Nie wymagamy rejestrowania się, logowania ani podawania innych danych.

Pod koniec procesu kupna doładowania klient ma możliwość wyboru waluty, w jakiej zostanie opłacona transakcja. Korony norweskie są również dostępne, co stanowi ogromne ułatwienie dla użytkowników serwisu z Norwegii. Ponadto akceptujemy norweskie karty kredytowe MasterCard i VISA. Dzięki temu osoby nie posiadające polskich kont i kart płatniczych mogą również bez problemu skorzystać z Fonmoney.