Polska

Doładowanie z Holandii Łatwo, szybko i bez rejestracji!

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i korzystne przesyłanie pieniędzy z Holandii.

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

Zobacz, jak doładować telefon

 

 

DOŁADOWANIE KOMÓRKI Z HOLANDII BEZ PRZELICZANIA WALUTY

Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie doładowania polskich telefonów na kartę z zagranicy, m.in. z Holandii, przy czym nie jest wymagana rejestracja w systemie. Dodatkowym plusem jest możliwość płacenia za usługę w walucie obowiązującej w danym kraju, w przypadku Holandii będzie to euro.

Z serwisem Fonmoney zrealizujesz doładowanie Plus, Play, Orange, T-mobile oraz Heyah płacąc kartę kredytową Visa Card i MasterCard, kartą Paysafecard, do nabycia w wielu punktach sprzedaży, bądź też za pomocą konta bankowego dzięki Direkt Banking. Zasilenie przez internet polskiej komórki z Holandii stało się niezmiernie proste, w ten sposób doładujesz swoje własne konto lub też telefon na kartę wybranej osoby mieszkającej w Polsce.

 

Doładowanie polskiej komórki z Holandii przez internet

1. W puste pole należy wpisać numer do doładowania oraz sprawdzić jego poprawność.

2. W kolejnym etapie wybieramy kwotę doładowania z posród możliwych, następnie decydujemy się na jedną z form płatności za doładowanie oraz walutę, którą chcemy zapłacić. Jeśli więc jesteś posiadaczem konta w euro, prosimy wybrać odpowiednią dla siebie walutę.

3. W serwise Fonmoney za doładowanie Plus, Play, Heyah, Orange lub T-mobile zapłacić można kartą kredytową, kartą przedpłaconą Paysafecard lub za pomocą Direkt Banking. Natychmiast po realizacji przelewu za doładowanie na konto serwisu następuje przesłanie środków na podany numer telefonu, a o pomyślnie przeprowadzonej transakcji operator sieci powiadomi odbiorcę, wysyłając wiadomość na konto doładowanego telefonu.

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.