Doładowanie z Holandii

Doładuj polski telefon z Holandii bez ukrytych opłat

Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie doładowania polskich telefonów na kartę z zagranicy, m.in. z Holandii, przy czym nie jest wymagana rejestracja w systemie. Dodatkowym plusem jest możliwość płacenia za usługę w walucie obowiązującej w danym kraju - w przypadku Holandii będzie to euro.
Doładowanie T-Mobile z HolandiiDoładowanie Plus z HolandiiDoładowanie Heyah z HolandiiDoładowanie Orange z HolandiiDoładowanie Play z HolandiiDoładowanie Nju z HolandiiDoładowanie Lyca PolskaDoładowanie Virgin MobilePrzelewy do PolskiPrzelewy do Holandii
Jak doładować telefon z Holandii bez przeliczania waluty?
  1. W puste pole należy wpisać numer do doładowania oraz sprawdzić jego poprawność.

  2. W kolejnym kroku wybieramy kwotę doładowania.

  3. Na koniec wybieramy jedną z form płatności oraz walutę, w której chcemy zapłacić.

  4. Jak tylko zapłata się powiedzie, doładowanie zostanie wysłane na podany numer.

Jak doładować polską komórkę z Holandii?

Doładowanie telefonu w Fonmoney ma same zalety i jest niesamowicie proste w obsłudze. W naszym serwisie zrobisz to bez logowania, bez wychodzenia z domu i bez czekania na kody. Za doładowanie Plus, Heyah, Play, Orange, nju lub T-Mobile można w Fonmoney zapłacić kartą kredytową VISA lub MasterCard, kartą Paysafecard lub za pomocą Sofort Banking. Natychmiast po realizacji przelewu za transakcję nastąpi przesłanie środków na podany numer telefonu. W zależności od operatora odbiorca może otrzymać wiadomość na telefon o nowym doładowaniu.

Do wyboru są kwoty doładowań w najpopularniejszych nominałach 40, 50, 80, 100 PLN, a każde zasilenie przedłuża ważność konta (u każdego operatora są inne zasady). Z naszych usług skorzystały już setki tysięcy zadowolonych klientów, o czym świadczą pozytywne komentarze na portalu Trustpilot.
Doładowanie konta z Holandii
  • Łatwo i wygodnie
  • 3 szybkie kroki
  • Bez przeliczania waluty
Obejrzyj filmik, jak doładować konto