Doładowanie z Holandii

Doładuj polski telefon z Holandii bez ukrytych opłat
Doładowanie T-Mobile z HolandiiDoładowanie Plus z HolandiiDoładowanie Heyah z HolandiiDoładowanie Orange z HolandiiDoładowanie Play z HolandiiDoładowanie Nju z HolandiiDoładowanie Lyca PolskaDoładowanie Virgin MobilePrzelewy do PolskiPrzelewy do Holandii

Nasze ceny i kurs EUR-PLN są jeszcze lepsze!

Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie doładowania polskich telefonów na kartę z zagranicy, m.in. z Holandii, przy czym nie jest wymagana rejestracja w systemie. Dodatkowym plusem jest możliwość płacenia za usługę w walucie obowiązującej w danym kraju - w przypadku Holandii będzie to euro.
Jak doładować telefon z Holandii bez przeliczania waluty?
  1. W puste pole należy wpisać numer do doładowania oraz sprawdzić jego poprawność.

  2. W kolejnym kroku wybieramy kwotę doładowania.

  3. Na koniec wybieramy jedną z form płatności oraz walutę, w której chcemy zapłacić.

  4. Jak tylko zapłata się powiedzie, doładowanie zostanie wysłane na podany numer.
Otrzymasz Zapłać
PLN USD EUR
40 12 11
50 15 14
100 31 28
Jak doładować polską komórkę z Holandii?
Doładowanie telefonu w Fonmoney ma same zalety i jest niesamowicie proste w obsłudze. W naszym serwisie zrobisz to bez logowania, bez wychodzenia z domu i bez czekania na kody. Za doładowanie Plus, Heyah, Play, Orange, nju lub T-Mobile można w Fonmoney zapłacić kartą kredytową VISA lub MasterCard, kartą Paysafecard lub za pomocą Sofort Banking. Natychmiast po realizacji przelewu za transakcję nastąpi przesłanie środków na podany numer telefonu. W zależności od operatora odbiorca może otrzymać wiadomość na telefon o nowym doładowaniu.

Do wyboru są kwoty doładowań w najpopularniejszych nominałach 40, 50, 80, 100 PLN, a każde zasilenie przedłuża ważność konta (u każdego operatora są inne zasady). Z naszych usług skorzystały już setki tysięcy zadowolonych klientów, o czym świadczą pozytywne komentarze na portalu Trustpilot.

Oprócz doładowań numerów prepaid Fonmoney oferuje również bezpieczne i szybkie przelewy pieniężne z Holandii do Polski oraz z Polski do Holandii po najlepszym dostępnym na rynku internetowym kursie wymiany EUR. Wysokie standardy bezpieczeństwa, całkowita przejrzystość transakcji oraz prosty proces wysyłania pieniędzy wyróżniają nasz serwis. Wykonujemy przelewy euro na dowolne konto złotówkowe w Polsce. Wszystko odbywa się pewnie przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu.
Doładowanie konta z Holandii
  • Łatwo i wygodnie
  • 3 szybkie kroki
  • Bez przeliczania waluty
Obejrzyj filmik, jak doładować konto

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.