Doładowanie z Holandii

Doładuj polski telefon z Holandii bez ukrytych opłat
Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie doładowania polskich telefonów na kartę z zagranicy, m.in. z Holandii, przy czym nie jest wymagana rejestracja w systemie. Dodatkowym plusem jest możliwość płacenia za usługę w walucie obowiązującej w danym kraju - w przypadku Holandii będzie to euro.
Doładowanie telefonu z Holandii bez przeliczania waluty
  • W puste pole należy wpisać numer do doładowania oraz sprawdzić jego poprawność.
  • W kolejnym kroku wybieramy kwotę doładowania.
  • Na koniec wybieramy jedną z form płatności oraz walutę, w której chcemy zapłacić.
  • Jak tylko zapłata się powiedzie, doładowanie zostanie wysłane na podany numer.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR
4011
5014
10028
Doładowanie polskiej komórki z Holandii przez internet
Doładowanie telefonu w Fonmoney ma same zalety i jest niesamowicie proste w obsłudze. W naszym serwisie zrobisz to bez logowania, bez wychodzenia z domu i bez czekania na kody. Za doładowanie Plus, Heyah, Play, Orange, nju lub T-Mobile można w Fonmoney zapłacić kartą kredytową VISA lub MasterCard, kartą Paysafecard lub za pomocą Sofort Banking. Natychmiast po realizacji przelewu za transakcję nastąpi przesłanie środków na podany numer telefonu. W zależności od operatora odbiorca może otrzymać wiadomość na telefon o nowym doładowaniu.

Do wyboru są kwoty doładowań w najpopularniejszych nominałach 40, 50, 80, 100 PLN, a każde zasilenie przedłuża ważność konta (u każdego operatora są inne zasady). Z naszych usług skorzystały już setki tysięcy zadowolonych klientów, o czym świadczą pozytywne komentarze na portalu Trustpilot.

Oprócz doładowań numerów prepaid Fonmoney oferuje również bezpieczne i szybkie przelewy pieniężne z Holandii do Polski po najlepszym dostępnym na rynku internetowym kursie wymiany EUR. Wysokie standardy bezpieczeństwa, całkowita przejrzystość transakcji oraz prosty proces wysyłania pieniędzy wyróżniają nasz serwis. Wykonujemy przelewy euro na dowolne konto złotówkowe w Polsce. Wszystko odbywa się pewnie przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu.