Doładowanie polskiego telefonu z zagranicy

Całą dobę, bez ukrytych opłat transakcyjnych i bez płacenia złotówkami
Doładuj telefon w każdej polskiej sieci: Plus, Orange, T-Mobile, Heyah, Play, nju łatwo i szybko, bez zdrapek i bez czekania na kody. Akceptujemy płatność zagranicznymi kartami kredytowymi. Do wyboru jest 6 walut: GBP, EUR, USD, SEK, CAD, NOK.

A tutaj wyślesz przelew w euro do Polski!
Jak doładować telefon online?
  • Wprowadź numer telefonu, który chcesz doładować.
  • Następnie wybierz kwotę doładowania: 40, 50, 80 lub 100 PLN.
  • W ostatnim kroku wybierz formę płatności: kartę kredytową, kartę Paysafecard, szybki przelew.
  • Bezpośrednio po pomyślnym przeprowadzeniu płatności Fonmoney doładuje konto odbiorcy. Operator sieci wysyła zazwyczaj SMS-a potwierdzającego zasilenie wybranego konta.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR GBP NOK USD
4011,5010,35113,5314,42
5014,5013,05143,1518,18
8023,5021,14232,0029,47
1002926,09286,3036,36
Doładowanie polskiego telefonu za granicą
Aby doładować komórkę z zagranicy, nie potrzebujesz polskiej karty kredytowej. Fonmoney akceptuje zagraniczne karty kredytowe VISA i MasterCard, co jest ogromnym ułatwieniem dla osób nie posiadajacych polskich kart kredytowych i debetowych. Jeśli nie masz żadnej karty kredytowej, możesz równie szybko i bez problemu zapłacić za doładowanie, korzystając z opcji przedpłaconej karty Paysafecard bądź szybkiego przelewu przez Sofort Banking. Niezależnie od tego, jaki sposób płatności wybierzesz, nowe środki są wysyłane na konto odbiorcy niezwłocznie po zakończeniu transkacji.

Cały proces kupna doładowania w Fonmoney trwa mniej niż 2 minuty. Pierwszym krokiem jest wpisanie w odpowiednim polu numeru do doładowania. Drugi krok to wybór kwoty doładowania. A trzeci i ostatni krok to dokonanie zapłaty. Krótką chwilę później operator zasila konto odbiorcy. I to wszystko. W Fonmoney nie jest wymagane podawanie swoich danych, haseł, logowanie się itp. Wszystko odbywa się anonimowo i bezpiecznie.

Fonmoney oferuje doładowania najważniejszych polskich sieci. Są to Plus (Mix, Simplus, Plush, 36i6, Sami Swoi), Orange (w tym dawny Pop), T-Mobile (Tak Tak - dawna Era), nju mobile, Play, Heyah. Nasza serwis jest dostępny całą dobę przez 365 dni w roku w każdym miejscu z dostępem do internetu.

Usługi dostępne dla Poland

DOŁADOWANIE TELEFONU
Doładuj telefon na kartę
PRZELEW PIENIĘŻNY
Wyślij pieniądze bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy