Polska

Doładowanie z Francji Łatwo, szybko i bez rejestracji!

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z Francji.

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

Zobacz, jak doładować telefon

 

 

DOŁADOWANIE KOMÓRKI Z FRANCJI

Serwis Fonmoney stale udoskonala swoje usługi w zakresie doładowań polskich telefonów na kartę, dlatego dzisiaj oferuje doładowanie telefonu przez internet z Francji.

Jedną z wielu zalet zasileń online w serwisie Fonmoney jest możliwość płacenia za transkacje w wybranej walucie np. w euro.

Co również istotne, doładowanie online można przeprowadzić z dowolnego miejsca na świecie, np. z Francji, a całość transakcji zrealizujesz bez rejestrowania się w systemie, co pozwala na zachowanie pełnej anonimowości.

 

Doładowanie polskiego telefonu z Francji bez przeliczania walutowego

1. Aby bezpiecznie i prosto doładować telefon z serwisem Fonmoney, należy w puste pole wpisać numer telefonu do doładowania. Prosimy o sprawdzenie poprawności numeru, gdyż podając nieprawidłowy numer, zamiast swojego konta można doładować cudze. Następnym krokiem jest wybór kwoty, jaką zostanie doładowany telefon oraz waluty, którą zapłacimy, na przykład euro.

2. Ostatnim etapem jest wybór odpowiedniej formy płatności. W serwisie akceptujemy płatność kartą kredytową Visa i MasterCard, kartą Paysafecard, która jest do nabycia w wielu punktach sprzedaży oraz za pomocą szybkiego przelewu internetowego Sofort Banking.

3. Usługa jest realizowana natychmiast po zaksięgowaniu przelewu na koncie serwisu, a operator sieci potwierdzi zasilenie konta, wysyłając SMS-a na doładowany numer.

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.