Doładuj konto z Francji przez internet

Będąc za granicą, doładujesz polski telefon bez zdrapek, kodów i wychodzenia z domu

Z serwisem Fonmoney doładowanie online zrealizujesz szybko, bez rejestracji i podawania danych, co przeważnie jest tylko niepotrzebną stratą czasu. Zaletą serwisu jest również to, że za doładowanie Plus, Play, nju, T-Mobile, Orange, Heyah, Lycamobile lub Virgin Mobile zapłacisz w euro, bez przeliczania na inną walutę.

Fonmoney poleca również:
Przelewy z Francji do Polski
Przelewy do Francji
Przelewy do Francji
Doładowania francuskich numerów
Doładowania kont na całym świecie
Jak doładować komórkę z zagranicy?
  1. Najpierw podaj numer telefonu, który chcesz zasilić.

  2. W następnej kolejności zdecyduj się na jedną z dostępnych kwot doładowania: 100, 80, 50 lub 40 zł.

  3. Na koniec dokonaj zapłaty, wybierając jeden ze sposobów płacenia: kartę kredytową lub Paysafecard.

  4. Telefon zostanie zasilony od razu po pomyślnej zapłacie za transakcję.
Jak doładować polski telefon na kartę z Francji?
Aby bezpiecznie doładować telefon z serwisem Fonmoney, należy w puste pole na górze strony wpisać numer telefonu do doładowania. Ważne jest sprawdzenie poprawności numeru, gdyż podając nieprawidłowy numer, można doładować cudze konto zamiast swojego. Następnym krokiem jest wybór kwoty, jaką zostanie doładowany telefon oraz waluty, którą zapłacimy, na przykład euro. Ostatnim etapem jest wybór odpowiedniej formy płatności. W serwisie akceptujemy płatność kartą kredytową Visa i MasterCard, kartą Paysafecard, która jest do nabycia w wielu punktach sprzedaży oraz za pomocą szybkiego przelewu internetowego Sofort Banking. Usługa jest realizowana natychmiast po zaksięgowaniu przelewu na koncie serwisu,a operator sieci potwierdzi zasilenie konta, wysyłając SMS-a na doładowany numer (jeśli właściciel telefonu ma taką opcję aktywną).

Co jest również istotne, doładowanie zrealizujesz bez rejestrowania się w systemie, co pozwala na zachowanie pełnej anonimowości. Natomiast zalogowani klienci mają możliwość sprawdzenia statusu swojej transakcji, a także mogą szybko ponowić doładowanie bez podawania numeru telefonu od nowa.

Serwis Fonmoney stale udoskonala swoje usługi w zakresie przesyłania pieniędzy, dlatego oprócz doładowań telefonów przez internet oferuje również przelewy pieniężne z Francji - tutaj. Transfer euro na polskie konto złotówkowe to idealny sposób na finansowe wsparcie rodziny, spłatę kredytów i opłatę bieżących rachunków. Mamy doskonały kurs wymiany euro oraz świetną obsługę klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz przejrzystość każdej transakcji. Całość dopełniają zadowolenie i niezależne recenzje naszych klientów na platrofmie Trustpilot.