Jak działa transfer pieniędzy do Kuby?

Dowiedz się, jak działa przekazywanie pieniędzy do Kuby za pomocą Fonmoney Kuba krok po kroku

Jak działa przekazywanie pieniędzy do Kuby?
  1. Jak to działa dla nadawcy: proces przekazywania pieniędzy do Kuby jest prosty. Zdecyduj, jak chcesz przekazać pieniądze do Kuby:
    1. Przekazanie pieniędzy na kubańskie konto bankowe: BPA, BANDEC i Banco Metropolitano
    2. Przekazanie pieniędzy na kubańską kartę: BPA, BANDEC i Banco Metropolitano
  2. Wypełnij wymagane informacje i zapłać za przelew pieniędzy.
  3. Jak to działa dla nas: Fonmoney ścisłą współpracę z kubańskimi bankami i Fincimex, aby zapewnić, że Twój przelew pieniędzy działa szybko i bezpiecznie.

Jak działają transfery do BANDEC, BPA i Metropolitano?

Nadawca

Nadawca

Jeśli Twój odbiorca ma konto bankowe lub kartę w Banco Popular de Ahorro, BANDEC (Banco de Crédito y Comercio) lub Banco de Metropolitano na Kubie, możesz przesłać pieniądze za pomocą Fonmoney. Aby to zrobić, musisz się zarejestrować, wybrać opcję 'Wyślij pieniądze na konto bankowe/kartę w MLC' dla Kuby i wypełnić informacje o odbiorcy.
Fonmoney

Fonmoney

Gdy dokonasz płatności, zajmiemy się Twoim przelewem i upewnimy się, że Twoje pieniądze zostaną przelane na kubańskie konto bankowe lub kartę w najkrótszym możliwym czasie. Fonmoney współpracuje z kubańskimi bankami, aby zapewnić, że odbiorca otrzyma pieniądze bez żadnych problemów.
Odbiorca

Odbiorca

Dla odbiorcy nie ma żadnych kosztów. Twoje pieniądze zostaną przelane na konto bankowe lub kartę na Kubie w ciągu 5-7 dni roboczych (uwzględniając dni wolne od pracy). W Fonmoney współpracujemy z bankami BPA, Metropolitano i BANDEC na Kubie.
Fonmoney Cuba Newsletter
Fonmoney Kuba
Doładuj kartę MLC
BPA, BANDEC, Banco Metropolitano

Przelewy na konta bankowe w MLC
BPA, BANDEC, Banco Metropolitano

CubacelNauta