Przelewy Polska - Austria

Wyślij pieniądze na konto w Austrii szybko i pewnie

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Fonmoney to bezpieczne wysyłanie pieniędzy do Austrii przez internet bez pośrednictwa banków i kantorów. Tylko 3 szybkie kroki dzielą Cię o nadania przelewu. Z nami przelejesz pieniądze na dowolne konto austriackie bez ryzyka i bez problemów.

W Fonmoney:
Wyślesz przelew z Austrii do Polski
Zasilisz polski numer na kartę
Podaj kwotę przelewu

Transfer money to Austria


Kwota przelewu Transfer fee Koszt wybranej metody płatności
100 EUR 0 EUR 0 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100 EUR 100 EUR
Kurs wymiany
1 EUR = 1 EUR
Usługa świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., regulowana przez Banco de España., more information.
Jak wysłać pieniądze do Austrii krok po kroku?
  1. Pierwszą czynnością jest zarejestrowanie się w Fonmoney. Utwórz swoje konto i przejdź do zlecenia transakcji.

  2. Podaj kwotę, którą zamierzasz wysłać.

  3. W kolejnym etapie wprowadź informacje o swoim odbiorcy. Potrzebne są jego imię i nazwisko lub nazwa oraz numer konta w postaci IBAN.

  4. Sprawdź, czy wszystkie dane się zgadzają i przejdź do zapłaty. Możesz zdecydować się na opcję zapłaty kartą kredytową lub przelewem bankowym.

  5. Jak tylko zapłata zostanie uiszczona, przejdziemy do realizacji Twojego zamówienia.

  6. Pieniądze dotrą na austriackie konto w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać przelew do Austrii z zagranicy?
W Fonmoney możesz przesłać pieniądze nie tylko z Austrii do Polski, ale również do Austrii z wielu krajów europejskich, w tym z Polski. Oferujemy konkurencyjny przelicznik walut PLN-EUR oraz bardzo niską opłatę, dzięki czemu jesteśmy idealnym wyborem, jeśli chodzi o przelewy pieniężne przez internet. Zapomnij o tradycyjnych bankach i ich wysokich prowizjach. Zapomnij o kontach walutowych i związanych z nimi opłatach. W Fonmoney zlecasz przelew, a my troszczymy się o resztę. Na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualny kurs wymiany walut.

Fonmoney jest licencjonowaną instytucją finansową, która podlega pod regulacje Urzędu ds. Finansowych FCA. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich pieniądze są w bezpiecznych rękach. W razie niepowodzenia transakcji zawsze zwracamy 100% pieniędzy. Każdy może sprawdzić recenzje o naszym serwisie na Trustpilot. Wystawiono nam setki autentycznych i niewymuszonych opinii. Ponadto dbamy o naszych klientów w trakcie realizacji zamówienia. Z naszymi opiekunami klientów można skontaktować się, pisząc wiadomość.
Prześlij pieniądze do Austrii


Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.