Przelewy Polska - Estonia

Wyślij przelew międzynarodowy do Estonii korzystnie i bez problemów

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Szukasz taniego i bezpiecznego sposobu na wysłanie pieniędzy z Polski do Estonii? Jesteś we właściwym miejscu! Fonmoney ma w swojej ofercie transfery międzynarodowe na estońskie konta. Możesz przelać pieniądze ze swojego konta w złotówkach bez udziału tradycyjnych banków i bez ich ogromnych prowizji. Oferujemy najlepszy kurs PLN-EUR!

Wypróbuj też:
➜ Przelewy z Estonii do Polski
➜ Doładowanie polskiej komórki
Jak zrobić przelew międzynarodowy do Estonii?

  1. Podaj kwotę transferu w euro lub złotówkach.

  2. Przejdź dalej i utwórz konto w naszym serwisie, podając swoje prawdziwe dane osobowe.

  3. Kolejnym krokiem jest podanie danych odbiorcy w Estonii. Wpisz jego IBAN oraz nazwę/imię i nazwisko. Opcjonalnie możesz też podać tytuł przelewu.

  4. Sprawdź wpisane informacje i przejdź do płatności. Do wyboru jest m.in. karta kredytowa czy darmowa zapłata zwykłym przelewem bankowym.

  5. Po dokonaniu zapłaty od razu zaczynamy realizować Twoją tansakcję. Odbiorca może spodziewać się pieniędzy na swoim koncie w ciągu 48 godzin.

Jak zrobić transfer zagraniczny do Estonii
Wysyłanie pieniędzy w Fonmoney jest bardzo proste, korzystne i wygodne. Potrzebujesz do tego minimum danych i informacji. Są to: IBAN odbiorcy i jego nazwa/imię i nazwisko. I to wszystko. Nie musisz znać nazwy banku ani numerów BIC czy SWIFT. Ty podajesz jedynie te dane, a my robimy resztę. Co najważniejsze, mamy bardzo dobry przelicznik PLN-EUR. Wpisz przykładową kwotę i zrób symulację przelewu. Zobaczysz, jak szybko i łatwo się wszystko odbywa.

Fonmoney to legalny i licencjonowany serwis finansowy. Podlegamy surowym regulacjom FCA, co oznacza, że Twoje pieniądze są w każdej chwili bezpieczne. Dodatkowo gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy w razie niepowodzenia transferu. Nad wszystkimi transakcjami czuwa profesjonalny zespół specjalistek i specjalistów finansowych oraz przyjazny i pomocny zespół obsługi klienta. Napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego u góry strony. Odpowiadamy na wszystkie pytania.
Wyślij pieniądze do Estonii
  • Bez prowizji bankowych
  • Po najlepszym kursie PLN-EUR
  • Z każdego konta złotówkowego
Wyślij pieniądze
Jak wysłać pieniądze - video