Przelewy Polska - Niemcy

Zrób przelew z konta złotówkowego do Niemiec korzystnie, pewnie i bez problemów!
Fonmoney to doświadczona i bezpieczna instytucja finansowa, której możesz bez obaw zaufać, jeśli chcesz wysłać pieniądze do Niemiec. Wyróżnia nas doskonały kurs PLN-EUR!

W naszym serwisie wyślesz również:
Pieniądze z Niemiec do Polski
Doładowanie polskiego telefonu
Doładowanie niemieckiego telefonu
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Niemiec


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 PLN 2.12 PLN
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
102.12 PLN 23.16 EUR
Kurs wymiany
1 PLN = 0.2316 EUR
Licencja FCA
Jak wysłać pieniądze z Polski do Niemiec?
1. Podaj kwotę, jaką chcesz przesłać.

2. Zaloguj się w naszym serwisie.

3. Wpisz IBAN oraz imię i nazwisko lub nazwę odbiorcy w Niemczech.

4. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, musimy zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy Cię o dokument tożsamości. Weryfikacja danych odbywa się tylko raz.

5. Zatwierdź sposób płatności i wykonaj przelew na nasze konto.

6. My wykonujemy przelew do Twojego odbiorcy, który otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Przelewy zagraniczne w złotówkach do Niemiec

Chcesz szybko i korzystnie przesłać pieniądze na niemieckie konto w euro z polskiego konta złotówkowego i szukasz najlepszej możliwości? Wybierz Fonmoney! Nasz serwis oferuje przelewy nie tylko z Niemiec do Polski, ale i w drugą stronę: z Polski do Niemiec. Transfery w Fonmoney to idealny wybór nie tylko dla osób, które nie posiadają konta walutowego w euro. Sprawdź nasz kurs wymiany i przekonaj się sam, że jest lepszy niż w zwykłych bankach.

Naszą zaletą jest brak ukrytych opłat i prowizji oraz całkowita przejrzystość transakcji. Przy każdym transferze od początku do końca widzisz wszystkie informacje dotyczące Twojego zamówienia. Po dokonaniu zapłaty będziemy informowali Cię e-mailowo o statusie Twojej transakcji. W razie pytań możesz zawsze do nas napisać tutaj. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Jako metodę płatności oferujemy oprócz karty kredytowej wygodny przelew bankowy. Pod koniec zamówienia wyślemy Ci e-mail ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przelewu, który Ty następnie wykonasz ze swojego banku. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, prześlemy je od razu do na konto Twojego odbiorcy w Niemczech.

W Fonmoney możesz również doładować niemiecki telefon na kartę tutaj.