Przelewy Polska - Niemcy

Zrób przelew z konta złotówkowego do Niemiec korzystnie, pewnie i bez problemów!

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Fonmoney to doświadczona i bezpieczna instytucja finansowa, której możesz bez obaw zaufać, jeśli chcesz wysłać pieniądze do Niemiec. Wyróżnia nas doskonały kurs PLN-EUR!

W naszym serwisie wyślesz również:
➜ Pieniądze z Niemiec do Polski
➜ Doładowanie polskiego telefonu
➜ Doładowanie niemieckiego telefonu
Jak wysłać pieniądze z Polski do Niemiec?
  1. Podaj kwotę, jaką chcesz przesłać.

  2. Zaloguj się w naszym serwisie.

  3. Wpisz Iban oraz imię i nazwisko lub nazwę odbiorcy w Niemczech.

  4. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, musimy zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy Cię o dokument tożsamości. Weryfikacja danych odbywa się tylko raz.

  5. Zatwierdź sposób płatności i wykonaj przelew na nasze konto.

  6. My wykonujemy przelew do Twojego odbiorcy, który otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew zagraniczny w złotówkach do Niemiec?

Chcesz szybko i korzystnie przesłać pieniądze na niemieckie konto w euro z polskiego konta złotówkowego i szukasz najlepszej możliwości? Wybierz Fonmoney! Nasz serwis oferuje przelewy nie tylko z Niemiec do Polski, ale i w drugą stronę: z Polski do Niemiec. Transfery w Fonmoney to idealny wybór nie tylko dla osób, które nie posiadają konta walutowego w euro. Sprawdź nasz kurs wymiany i przekonaj się sam, że jest lepszy niż w zwykłych bankach.

Naszą zaletą jest brak ukrytych opłat i prowizji oraz całkowita przejrzystość transakcji. Przy każdym transferze od początku do końca widzisz wszystkie informacje dotyczące Twojego zamówienia. Po dokonaniu zapłaty będziemy informowali Cię e-mailowo o statusie Twojej transakcji. W razie pytań możesz zawsze do nas napisać tutaj. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Jako metodę płatności oferujemy oprócz karty kredytowej wygodny przelew bankowy. Pod koniec zamówienia wyślemy Ci e-mail ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przelewu, który Ty następnie wykonasz ze swojego banku. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, prześlemy je od razu do na konto Twojego odbiorcy w Niemczech.

W Fonmoney możesz również doładować niemiecki telefon na kartę tutaj.