Przelewy Polska - Portugalia

Wyślij transfer zagraniczny z Polski szybko i bez przeszkód

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
W Fonmoney prześlesz pieniądze do Portugalii bezpośrednio ze swojego polskiego konta złotówkowego. Nie musisz mieć konta walutowego ani wysyłać pieniędzy po słabych kursach, które oferują banki. Wypróbuj nowoczesną metodę przesyłania transferów w naszym serwisie. Oszczędzaj na opłatach bankowych i różnicy w wymianie walut!

Zobacz też:
➜ Przelewy Portugalia - Polska
➜ Doładowanie polskiego telefonu
Podaj kwotę przelewu

Your transfer to Portugal


Kwota przelewu Transfer fee Koszt wybranej metody płatności
100 EUR 0 EUR 0 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100 EUR 100 EUR
Kurs wymiany
1 EUR = 1 EUR
Usługa świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., regulowana przez Banco de España., more information.
Jak wysłać pieniądze do Portugalii?

  1. W pierwszym kroku wpisz kwotę przelewu.

  2. Następnie zaloguj się w naszym serwisie. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz szybko je utworzyć, dokonując rejestracji.

  3. Podaj numer konta i imię i nazwisko/nazwę swojego odbiorcy w Portugalii.

  4. Wybierz dogodną dla Ciebie metodę płatności. Jak tylko otrzymamy zapłatę, zaczniemy realizować Twój przelew.

  5. W przypadku wysokiej kwoty musimy zweryfikować Twoje dane. Potrzebujemy do tego ważnego dokumentu tożsamości oraz selfie lub rachunku z Twoim nazwiskiem i adresem.
Jak zrobić przelew zagraniczny z Polski do Portugalii?
Przesyłanie międzynarodowych transferów jeszcze nigdy nie było tak proste, szybkie i wygodne. Całe szczęście klienci mają w końcu inny wybór niż tradycyjne banki i kantory. Najlepszą alternatywą na wysyłanie pieniędzy do Portugalii (czy ogólnie za granicę) z Polski jest serwis internetowy Fonmoney. Jesteśmy legalną instytucją finansową, działającą na podstawie brytyjskiej licencji NCA. Nasi klienci mają pewność, że ich pieniądze są u nas zawsze bezpieczne oraz że gwarantujemy przejrzystość każdej transakcji. W Fonmoney nadasz przelew do Portugalii bez wychodzenia z domu, używając komputera, smartfonu lub tabletu. Cały proces jest bardzo łatwy i przyjazny oraz trwa dosłownie kilka minut. Twoje pieniądze dojdą w ciągu 1-2 dni roboczych do odbiorcy w Portugalii. Przekonaj się sam/sama o naszych zaletach.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.