Przelewy Polska - Portugalia

Wyślij transfer zagraniczny z Polski szybko i bez przeszkód
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
W Fonmoney prześlesz pieniądze do Portugalii bezpośrednio ze swojego polskiego konta złotówkowego. Nie musisz mieć konta walutowego ani wysyłać pieniędzy po słabych kursach, które oferują banki. Wypróbuj nowoczesną metodę przesyłania transferów w naszym serwisie. Oszczędzaj na opłatach bankowych i różnicy w wymianie walut!

Zobacz też:
➜ Przelewy Portugalia - Polska
➜ Doładowanie polskiego telefonu
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Portugalii


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100,00 PLN 0,00 PLN 0,00 PLN
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100,00 PLN 22,89 EUR
Kurs wymiany
1 PLN = 0,2289 EUR
Licencja FCA
Jak wysłać pieniądze do Portugalii?

  1. W pierwszym kroku wpisz kwotę przelewu.

  2. Następnie zaloguj się w naszym serwisie. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz szybko je utworzyć, dokonując rejestracji.

  3. Podaj numer konta i imię i nazwisko/nazwę swojego odbiorcy w Portugalii.

  4. Wybierz dogodną dla Ciebie metodę płatności. Jak tylko otrzymamy zapłatę, zaczniemy realizować Twój przelew.

  5. W przypadku wysokiej kwoty musimy zweryfikować Twoje dane. Potrzebujemy do tego ważnego dokumentu tożsamości oraz selfie lub rachunku z Twoim nazwiskiem i adresem.
Jak zrobić przelew zagraniczny z Polski do Portugalii?
Przesyłanie międzynarodowych transferów jeszcze nigdy nie było tak proste, szybkie i wygodne. Całe szczęście klienci mają w końcu inny wybór niż tradycyjne banki i kantory. Najlepszą alternatywą na wysyłanie pieniędzy do Portugalii (czy ogólnie za granicę) z Polski jest serwis internetowy Fonmoney. Jesteśmy legalną instytucją finansową, działającą na podstawie brytyjskiej licencji NCA. Nasi klienci mają pewność, że ich pieniądze są u nas zawsze bezpieczne oraz że gwarantujemy przejrzystość każdej transakcji. W Fonmoney nadasz przelew do Portugalii bez wychodzenia z domu, używając komputera, smartfonu lub tabletu. Cały proces jest bardzo łatwy i przyjazny oraz trwa dosłownie kilka minut. Twoje pieniądze dojdą w ciągu 1-2 dni roboczych do odbiorcy w Portugalii. Przekonaj się sam/sama o naszych zaletach.