Przelewy Portugalia - Polska

Zrób przelew do Polski na najlepszych warunkach na rynku
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Fonmoney to doświadczenie i zaufanie. Przelewy w naszym serwisie są pozbawione ryzyka, ponieważ gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy, jeśli transakcja się nie powiedzie. Ponadto nasz zespół mówi w języku polskim, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta.

Doładuj polskie kontoZrób przelew do Portugalii
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 EUR 0.0 EUR 0 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100.0 EUR 449.79 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.4979 PLN
Licencja FCA
Jak wysłać pieniądze z Portugalii do Polski?
  1. Najważniejszym krokiem jest zalogowanie lub jeśli jeszcze nie masz konta, zarejestrowanie się w naszym serwisie.

  2. Wybierz kraj, do którego chcesz przelać pieniądze np. Polska i wpisz kwotę.

  3. W następnym kroku podaj dane Twojego odbiorcy: nazwę/imię i nazwisko i IBAN

  4. Przejdź do płatności i wybierz odpowiednią dla Ciebie metodę zapłaty.

  5. Po otrzymaniu Twojej zapłaty Fonmoney zaczyna realizować Twoją transakcję. Odbiorca otrzyma przelew w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew z Portugalii do Polski w Fonmoney?
Jeśli zastanawiasz się, jak szybko i bezpiecznie zrobić przelew z Portugalii do Polski, nie musisz już dłużej przeszukiwać internetu. Fonmoney jest najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o przesyłanie pieniędzy z zagranicy na polskie konta bankowe w złotówkach. Tylko 3 kroki dzielą Cię od nadania transferu. Najpierw musisz zarejestrować się w naszym serwisie. Następnie wybrać kwotę przelewu i uzupełnić dane dotyczące Twojego odbiorcy. Na koniec należy zapłacić za transakcję. Za każdy transfer pieniędzy do Polski zapłacisz wygodnie portugalską kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym. Twój odbiorca otrzyma pieniądze na swoje konto w ciągu 1-2 dni roboczych.

Fonmoney jest legalną i licencjonowaną instytucją finansową, której priorytetem jest bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Wysyłając przelew w naszym serwisie, masz pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne na każdym kroku i dotrą do celu szybko i bezproblemowo. Ponadto oferujemy kurs walut bez tajemnic. W każdej chwili widzisz dane dotyczące Twojego transferu. Z naszych usług skorzystały już setki tysięcy osób. Wszelkie oryginalne i niezależne opinie o Fonmoney znajdują się na Trustpilot.