Szybkie przelewy z zagranicy do Polski

Najlepszy sposób na oszczędne wysyłanie przelewów do kraju

Oferujemy jeszcze lepszy przelicznik walut i niższe ceny!

Szybkie i wygodne przelewy w Fonmoney to idealna alternatywa dla zagranicznych przelewów bankowych. Wyślij przelew z zagranicy na polskie konto bez ryzyka i po najlepszym kursie wymiany. Zapewniamy prosty i przejrzysty proces przesyłania pieniędzy.

W Fonmoney:
Doładujesz polski telefon na kartę
Wyślesz pieniądze z Polski za granicę
Jak wysłać przelew z zagranicy do Polski?

Serwis Fonmoney umożliwia nie tylko szybkie i wygodne doładowania telefonów na kartę (tutaj), ale również bezpieczne i korzystne przesyłanie pieniędzy przez internet na polskie konta złotówkowe. Gwarantujemy doskonały kurs wymiany. Dzięki nam unikniesz wysokich opłat i prowizji bankowych.

Wysyłanie przelewów w naszym systemie jest niezwykle proste i przyjemne. Aby dokonać transakcji pieniężnej, wystarczy bezpłatnie się zarejestrować. Oba procesy - rejestracji i wysyłania pieniędzy - przebiegają bezpiecznie i przejrzyście. W zależności od wysokości przesyłanej kwoty możemy poprosić o dokumenty, aby przeprowadzić weryfikację danych.

Wszystkich, których interesują transfery pieniężne z Polski za granicę, zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą tutaj.

Liczba Klientów zadowolonych z naszych usług rośnie z miesiąca na miesiąc, o czym świadczy coraz większa liczba niezależnych komentarzy na największej europejskiej platformie recenzentów Trustpilot. Setki szczerych opinii dają łącznie bardzo dobrą ocenę oraz maksymalną liczbę gwiazdek 5/5.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami tutaj. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie!