Szybkie przelewy z zagranicy do Polski

Najlepszy sposób na oszczędne wysyłanie przelewów do kraju

Oferujemy jeszcze lepszy przelicznik walut i niższe ceny!

Szybkie i wygodne przelewy w Fonmoney to idealna alternatywa dla zagranicznych przelewów bankowych. Wyślij przelew z zagranicy na polskie konto bez ryzyka i po najlepszym kursie wymiany. Zapewniamy prosty i przejrzysty proces przesyłania pieniędzy.

W Fonmoney:
Doładujesz polski telefon na kartę
Wyślesz pieniądze z Polski za granicę
Jak zrobić przelew z zagranicy?
  1. W pierwszym kroku należy podać kwotę przelewu, jaką chcemy wysłać.

  2. Następnie podaj dane osoby, do której wysyłasz pieniądze: IBAN, imię i nazwisko (lub nazwę w przypadku firm).

  3. W następnym kroku pojawi się podsumowanie przelewu. Teraz należy zalogować się (lub zarejestrować) w naszym serwisie. Rejestracja trwa tylko chwilę i jest bezpłatna.

  4. W zależnosci od wysokości przesyłanej kwoty jesteśmy zobowiązani przeprowadzić weryfikację Twoich danych. Zapewniamy jednocześnie, że Twoje dane traktujemy poufnie i wykorzystujemy je wyłącznie w celu wykonania przelewu.

  5. Sprawdź, czy wpisane przez Ciebie dane są poprawne. Jeśli tak, zaakaceptuj warunki regulaminu oraz wybierz metodę płatności. Oferujemy możliwość zapłaty kartą kredytową MasterCard i VISA, zwykłym przelewem bankowym oraz szybkim przelewem za pomocą Sofort Banking.

  6. Pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać przelew z zagranicy do Polski?

Serwis Fonmoney umożliwia nie tylko szybkie i wygodne doładowania telefonów na kartę (tutaj), ale również bezpieczne i korzystne przesyłanie pieniędzy przez internet na polskie konta złotówkowe. Gwarantujemy doskonały kurs wymiany. Dzięki nam unikniesz wysokich opłat i prowizji bankowych.

Wysyłanie przelewów w naszym systemie jest niezwykle proste i przyjemne. Aby dokonać transakcji pieniężnej, wystarczy bezpłatnie się zarejestrować. Oba procesy - rejestracji i wysyłania pieniędzy - przebiegają bezpiecznie i przejrzyście. W zależności od wysokości przesyłanej kwoty możemy poprosić o dokumenty, aby przeprowadzić weryfikację danych.

Wszystkich, których interesują transfery pieniężne z Polski za granicę, zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą tutaj.

Liczba Klientów zadowolonych z naszych usług rośnie z miesiąca na miesiąc, o czym świadczy coraz większa liczba niezależnych komentarzy na największej europejskiej platformie recenzentów Trustpilot. Setki szczerych opinii dają łącznie bardzo dobrą ocenę oraz maksymalną liczbę gwiazdek 5/5.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami tutaj. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.