Przelewy z UK do Polski

Wyślij funty na polskie konto korzystnie i bez ukrytych opłat!
Transakcje pieniężne w Fonmoney to najlepszy sposób na szybkie przesłanie pieniędzy z zagranicy do Polski.
Nie musisz mieć konta walutowego w kraju, aby wysłać funty do polskiego odbiorcy.

Jeśli chcesz wysłać pieniądze z Polski do UK, zapraszamy tutaj.
Jak wysłać pieniądze do Polski z UK przez internet?
Przesyłanie pieniędzy do kraju z zagranicy jeszcze nigdy nie było tak łatwe i jednocześnie bezpieczne. Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy osoby mieszkające za granicą były skazane na usługi zwykłych banków, pobierających wysokie prowizje oraz proponujących złe kursy wymiany. Również podawanie pieniędzy przez kierowców busów i autokarów poszło w zapomnienie. Dzisiaj najpewniejszym i najkorzystniejszym sposobem na szybkie przesyłki zagranicznej waluty na polskie konta są instytucje finansowe oferujące swoje usługi przez internet. Fonmoney jest jedną z nich. Nasz serwis jest licencjonowany i regulowany przez FCA czyli brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego. Numer naszej licencji to 722528.

W Fonmoney bez problemu wyślesz pieniądze z Anglii na dowolny cel i na każde konto złotówkowe. Naszą zaletą jest nie tylko korzystny przelicznik GBP-PLN, ale przede wszystkim niska, stała opłata oraz przejrzystość wszystkich transakcji. U nas nie ma ukrytych opłat ani prowizji. Klient z góry wie, ile zapłaci za swój transfer, a po złożeniu zamówienia jest e-mailowo informowany o statusie swojej transakcji.

Oprócz transferów pieniężnych z UK do Polski, oferujemy także przelewy z Polski do UK oraz doładowania polskich telefonów na kartę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach, zapraszamy do kontaktu tutaj. Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera tutaj.

Transfer money to Poland


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 GBP 0.89 GBP
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.89 GBP 477.25 PLN
Kurs wymiany
1 GBP = 4.7725 PLN
Licencja FCA
Jak wysłać pieniądze z Anglii?
1. Zaloguj się do swojego konta w Fonmoney.

2. Wybierz kraj "Polska" i produkt "przelew pieniężny".

3. Wpisz kwotę przelewu, a następnie dane polskiego odbiorcy.

4. Zapłać za zamówienie. I to wszystko!

5. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, poprosimy Cię o weryfikację danych. Jest to obowiązkowa procedura wymagana przez ustawodawcę.

Usługi dostępne dla Poland

DOŁADOWANIE TELEFONU
Doładuj telefon na kartę