Przelewy Holandia - Polska

Wyślij pieniądze na dowolny cel w Polsce z Fonmoney
Niższe ceny, lepszy kurs EUR-PLN. Sprawdź nas!

Jeśli szukasz najlepszego serwisu do wysyłania pieniędzy z holenderskiego konta na polskie konto, to jesteś w odpowiednim miejscu. W Fonmoney wyślesz przelew korzystnie i wygodnie, płacąc holenderską kartą kredytową lub przelewem.

Wyślij przelew zagraniczny z PolskiWyślij doładowanie
Jak wysłać pieniądze z Holandii do Polski?

  1. Najważniejszą czynnością jest rejestracja w Fonmoney. Utwórz konto, podając swoje dane.

  2. Następnie przechodzisz do nadania transakcji. W pierwszym kroku należy wpisać kwotę, którą chcesz przelać.

  3. W drugim kroku podajesz dane swojego odbiorcy w Polsce: nazwę/imię i nazwisko i IBAN.

  4. W ostatnim kroku płacisz za transfer, wybierając jedną z dostępnych metod płatności. Z Holandii zapłacisz przelewem Sofort, iDeal, holenderską kartą kredytową oraz zwykłym przelewem.

  5. My przesyłamy pieniądze do Twojego odbiorcy, który otrzyma je w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew z holenderskiego banku do Polski?
Najlepszym sposobem na przesyłanie pieniędzy z Holandii do Polski są przelewy internetowe. W niepamięć poszło podawanie pieniędzy przez przewoźników czy wysyłanie gotówki pocztą. Fonmoney jako licencjonowany serwis finansowy oferuje szybkie i przede wszystkim bezpieczne przelewy online na każde konto złotówkowe w Polsce. W naszym serwisie możesz opłacić rachunek, wesprzeć finansowo rodzinę, spłacić długi, opłacić mandat, przesłać alimenty czy wpłacić zaliczkę.

Pierwszym krokiem jest założenie konta w Fonmoney. Należy podać swoje prawdziwe dane. Następnie wpisuje się kwotę przelewu oraz dane odbiorcy. Potrzebne jest imię i nazwisko lub nazwa odbiorcy oraz numer jego konta w formie IBAN. Ostatnim krokiem jest zapłata za transakcję. W Holandii akceptujemy płatność kartami kredytowymi, przelewem SOFORT i zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. W przypadku, kiedy wysyłasz dużą kwotę, jesteśmy prawnie zobowiązani dokonać weryfikacji Twoich danych. Poprosimy Cię wtedy o ważny dokument. Weryfikacja przebiega szybko i jest jednorazowym procesem.

Całkowita przejrzystość transkacji, bezpieczeństwo, brak ryzyka i wysoka jakość usług wyróżniają Fonmoney. Opinie o naszym serwisie znajdziesz na portalu Trustpilot.

Uwaga! W Fonmoney równie łatwo i wygodnie wyślesz pieniądze z Polski do Holandii na holenderskie konto. Nie potrzebujesz do tego kantorów i kont walutowych. A tutaj możesz zapisać się do naszego newslettera.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.