Przelewy Holandia - Polska

Wyślij pieniądze na dowolny cel w Polsce z Fonmoney

Niższe ceny, lepszy kurs EUR-PLN. Sprawdź nas!

Jeśli szukasz najlepszego serwisu do wysyłania pieniędzy z holenderskiego konta na polskie konto, to jesteś w odpowiednim miejscu. W Fonmoney wyślesz przelew korzystnie i wygodnie, płacąc holenderską kartą kredytową lub przelewem.

Wyślij przelew zagraniczny z PolskiWyślij doładowanie
Jak zrobić przelew z holenderskiego banku do Polski?
Najlepszym sposobem na przesyłanie pieniędzy z Holandii do Polski są przelewy internetowe. W niepamięć poszło podawanie pieniędzy przez przewoźników czy wysyłanie gotówki pocztą. Fonmoney jako licencjonowany serwis finansowy oferuje szybkie i przede wszystkim bezpieczne przelewy online na każde konto złotówkowe w Polsce. W naszym serwisie możesz opłacić rachunek, wesprzeć finansowo rodzinę, spłacić długi, opłacić mandat, przesłać alimenty czy wpłacić zaliczkę.

Pierwszym krokiem jest założenie konta w Fonmoney. Należy podać swoje prawdziwe dane. Następnie wpisuje się kwotę przelewu oraz dane odbiorcy. Potrzebne jest imię i nazwisko lub nazwa odbiorcy oraz numer jego konta w formie IBAN. Ostatnim krokiem jest zapłata za transakcję. W Holandii akceptujemy płatność kartami kredytowymi, przelewem SOFORT i zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. W przypadku, kiedy wysyłasz dużą kwotę, jesteśmy prawnie zobowiązani dokonać weryfikacji Twoich danych. Poprosimy Cię wtedy o ważny dokument. Weryfikacja przebiega szybko i jest jednorazowym procesem.

Całkowita przejrzystość transkacji, bezpieczeństwo, brak ryzyka i wysoka jakość usług wyróżniają Fonmoney. Opinie o naszym serwisie znajdziesz na portalu Trustpilot.

Uwaga! W Fonmoney równie łatwo i wygodnie wyślesz pieniądze z Polski do Holandii na holenderskie konto. Nie potrzebujesz do tego kantorów i kont walutowych. A tutaj możesz zapisać się do naszego newslettera.