Przelewy Holandia - Polska

Wyślij pieniądze na dowolny cel w Polsce z Fonmoney
Niższe ceny, lepszy kurs EUR-PLN. Sprawdź nas!

Jeśli szukasz najlepszego serwisu do wysyłania pieniędzy z holenderskiego konta na polskie konto, to jesteś w odpowiednim miejscu. W Fonmoney wyślesz przelew korzystnie i wygodnie, płacąc holenderską kartą kredytową lub przelewem.

Wyślij przelew zagraniczny z PolskiWyślij doładowanie
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 EUR 0.0 EUR 0 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100.0 EUR 459.37 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.5937 PLN
Licencja FCA
Jak wysłać pieniądze z Holandii do Polski?

  1. Najważniejszą czynnością jest rejestracja w Fonmoney. Utwórz konto, podając swoje dane.

  2. Następnie przechodzisz do nadania transakcji. W pierwszym kroku należy wpisać kwotę, którą chcesz przelać.

  3. W drugim kroku podajesz dane swojego odbiorcy w Polsce: nazwę/imię i nazwisko i IBAN.

  4. W ostatnim kroku płacisz za transfer, wybierając jedną z dostępnych metod płatności. Z Holandii zapłacisz przelewem Sofort, iDeal, holenderską kartą kredytową oraz zwykłym przelewem.

  5. My przesyłamy pieniądze do Twojego odbiorcy, który otrzyma je w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew z holenderskiego banku do Polski?
Najlepszym sposobem na przesyłanie pieniędzy z Holandii do Polski są przelewy internetowe. W niepamięć poszło podawanie pieniędzy przez przewoźników czy wysyłanie gotówki pocztą. Fonmoney jako licencjonowany serwis finansowy oferuje szybkie i przede wszystkim bezpieczne przelewy online na każde konto złotówkowe w Polsce. W naszym serwisie możesz opłacić rachunek, wesprzeć finansowo rodzinę, spłacić długi, opłacić mandat, przesłać alimenty czy wpłacić zaliczkę.

Pierwszym krokiem jest założenie konta w Fonmoney. Należy podać swoje prawdziwe dane. Następnie wpisuje się kwotę przelewu oraz dane odbiorcy. Potrzebne jest imię i nazwisko lub nazwa odbiorcy oraz numer jego konta w formie IBAN. Ostatnim krokiem jest zapłata za transakcję. W Holandii akceptujemy płatność kartami kredytowymi, przelewem SOFORT i zwykłym przelewem bankowym. I to wszystko. W przypadku, kiedy wysyłasz dużą kwotę, jesteśmy prawnie zobowiązani dokonać weryfikacji Twoich danych. Poprosimy Cię wtedy o ważny dokument. Weryfikacja przebiega szybko i jest jednorazowym procesem.

Całkowita przejrzystość transkacji, bezpieczeństwo, brak ryzyka i wysoka jakość usług wyróżniają Fonmoney. Opinie o naszym serwisie znajdziesz na portalu Trustpilot.

Uwaga! W Fonmoney równie łatwo i wygodnie wyślesz pieniądze z Polski do Holandii na holenderskie konto. Nie potrzebujesz do tego kantorów i kont walutowych. A tutaj możesz zapisać się do naszego newslettera.