Przelewy z Francji do Polski

Wyślij pieniądze przez internet bezpiecznie i szybko

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Chcesz przelać pieniądze z konta francuskiego na polskie? Nie ma problemu! Skorzystaj z transferów zagranicznych w Fonmoney. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wysoką jakość obsługi i konkurencyjny kurs euro.

Doładuj polski telefon
Wyślij pieniądze do Francji
Wyślij pieniądze do innych państw
Jak tanio przesłać pieniądze z Francji do Polski?
  1. Wpisz kwotę, którą chcesz przesłać do polskiego odbiorcy.

  2. Zaloguj lub zarejestruj się w naszym serwisie.

  3. Wpisz dane Twojego odbiorcy. Potrzebujemy jego IBAN oraz imienia i nazwiska lub nazwy w przypadku firm i instytucji.

  4. Przejdź do zapłaty. Zdecyduj się na dowolną metodę płatności. Do wyboru są: karta kredytowa i zwykły przelew bankowy.

  5. Po uiszczeniu zapłaty Fonmoney wykonuje Twój przelew, który dojdzie na konto dobiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.

  6. W niektórych sytuacjach, np. kiedy przesyłasz dużą kwotę, musimy zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy o Twój dokument tożsamości. Identyfikacja danych przebiega jednorazowo.
Jak zrobić przelew do Polski z Francji przez internet?
Fonmoney to najkorzystniejszy wybór, jeśli chodzi o przesyłanie euro do Polski z zagranicy na konta złotówkowe. Wysyłając pieniędze z naszym serwisem, nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo ani o koszty. Oferujemy najlepszy kurs wymiany EUR-PLN oraz bardzo niską opłatę za każdą transakcję. Zapomnij o wysyłaniu pieniędzy przez tradycyjne banki lub stacjonarne agencje. Weź do ręki smartfon lub komputer i nadaj przelew szybko i wygodnie przez internet. Najpóźniej po dwóch dniach roboczych pieniądze dojdą do Twojego odbiorcy. Jednocześnie gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy, jeśli Twój transfer nie zostanie zrealizowany.

Oprócz przelewów z Francji do Polski mamy w naszej ofercie również przelewy międzynarodowe z Polski do Francji, a także doładowania polskich telefonów. Całość dopełnia miły i przyjazny zespół obsługi klienta, który odpowiada na każde pytanie.Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.