Przelewy z Francji do Polski

Wyślij pieniądze przez internet bezpiecznie i szybko
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Chcesz przelać pieniądze z konta francuskiego na polskie? Nie ma problemu! Skorzystaj z transferów zagranicznych w Fonmoney. Gwarantujemy bezpieczeństwo, wysoką jakość obsługi i konkurencyjny kurs euro.

Doładuj polski telefon
Wyślij pieniądze do Francji
Wyślij pieniądze do innych państw
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
140.19 PLN 0.0 PLN 0 PLN
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
140.19 PLN 100.0 PLN
Kurs wymiany
1 PLN = 1.0 PLN
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.
Jak tanio przesłać pieniądze z Francji do Polski?
  1. Wpisz kwotę, którą chcesz przesłać do polskiego odbiorcy.

  2. Zaloguj lub zarejestruj się w naszym serwisie.

  3. Wpisz dane Twojego odbiorcy. Potrzebujemy jego IBAN oraz imienia i nazwiska lub nazwy w przypadku firm i instytucji.

  4. Przejdź do zapłaty. Zdecyduj się na dowolną metodę płatności. Do wyboru są: karta kredytowa i zwykły przelew bankowy.

  5. Po uiszczeniu zapłaty Fonmoney wykonuje Twój przelew, który dojdzie na konto dobiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.

  6. W niektórych sytuacjach, np. kiedy przesyłasz dużą kwotę, musimy zweryfikować Twoje dane. W tym celu poprosimy o Twój dokument tożsamości. Identyfikacja danych przebiega jednorazowo.
Jak zrobić przelew do Polski z Francji przez internet?
Fonmoney to najkorzystniejszy wybór, jeśli chodzi o przesyłanie euro do Polski z zagranicy na konta złotówkowe. Wysyłając pieniędze z naszym serwisem, nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo ani o koszty. Oferujemy najlepszy kurs wymiany EUR-PLN oraz bardzo niską opłatę za każdą transakcję. Zapomnij o wysyłaniu pieniędzy przez tradycyjne banki lub stacjonarne agencje. Weź do ręki smartfon lub komputer i nadaj przelew szybko i wygodnie przez internet. Najpóźniej po dwóch dniach roboczych pieniądze dojdą do Twojego odbiorcy. Jednocześnie gwarantujemy 100% zwrotu pieniędzy, jeśli Twój transfer nie zostanie zrealizowany.

Oprócz przelewów z Francji do Polski mamy w naszej ofercie również przelewy międzynarodowe z Polski do Francji, a także doładowania polskich telefonów. Całość dopełnia miły i przyjazny zespół obsługi klienta, który odpowiada na każde pytanie.The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.