Przelewy do Polski z zagranicy

Wysyłaj pieniądze do kraju korzystnie i w pełni przejrzyście
Całkowita przejrzystość oraz bezpieczeństwo transakcji pieniężnych mają w Fonmoney najwyższy priorytet.
Zrób przelew do Polski na najlepszych warunkach!

Równie wygodnie i szybko wyślesz w Fonmoney pieniądze z Polski za granicę.
Wybierz walutę i podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 EUR 0.99 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.99 EUR 423.70 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.2370 PLN
Licencja FCA
Jak zrobić przelew do Polski?
1. Najpierw należy podać sumę, jaką chcemy przesłać do odbiorcy.

2. Następnie należy uzupełnić dane o odbiorcy: imię i nazwisko oraz IBAN czyli numer konta. Prosimy również zaznaczyć cel transakcji. Dodatkowo można podać tytuł przelewu.

3. Kolejny etap to rejestracja w naszym serwisie. Rejestracja jest bardzo łatwa i trwa parę minut. Pamiętaj, że potrzebujemy Twoich prawdziwych danych.

4. W zależności od wysokości przelewu możemy poprosić Cię o dokumenty w celu weryfikacji danych. Nie martw się, weryfikację tożsamości przeprowadzamy tylko raz, a wszystkie dane są chronione.

5. Na koniec należy wybrać metodę płatności. Przed dokonaniem zapłaty upewnij się jeszcze raz, że wszystkie podane przez Ciebie dane są prawidłowe.

6. Przelew idzie do odbiorcy 1-2 dni robocze.
Przelewy pieniężne do Polski z zagranicy

Żyjesz za granicą i zastanawiasz się, jak zrobić przelew do Polski? Nie masz polskiego konta, ale zrobiłaś/-eś zakupy w polskim sklepie i musisz opłacić rachunek? Albo spłacić ratę kredytu? Albo wesprzeć finansowo rodzinę? Trafiłaś/-eś idealnie! Fonmoney to najlepszy wybór, jeśli chodzi o międzynarodowe przelewy do Polski i z Polski. Wyróżnia nas bezpieczeństwo transakcji oraz duże zaufanie klientów, którzy zostawili już setki recenzji na portalu Trustpilot oraz przyznali nam maksymalną liczbę gwiazdek 5/5.

Fonmoney oferuje najlepszy kurs wymiany oraz gwarantuje brak ukrytych opłat transferowych. Cały proces nadania przelewu odbywa się łatwo i przejrzyście. Z góry wiesz, ile wysyłasz i ile płacisz. Nigdy nie doliczamy żadnych ukrytych opłat. Dzięki temu oszczędzasz na każdym przelewie. Jesteśmy nawet 80% tańsi niż tradycyjne banki. Ponadto nad wszystkimi transferami czuwa nasz niezawodny zespół obsługi klienta. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować, pisząc e-maila tutaj. Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

A jeśli interesuje Cię wysłanie pieniędzy na konto komórkowe, to szybko i całodobowo zrobisz to tutaj.