Przelewy do Polski z zagranicy

Wysyłaj pieniądze do kraju korzystnie i w pełni przejrzyście

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Całkowita przejrzystość oraz bezpieczeństwo transakcji pieniężnych mają w Fonmoney najwyższy priorytet.
Zrób przelew do Polski na najlepszych warunkach!

Ponadto oferujemy:
Przelewy na cały świat
Doładowania telefonów online
Jak zrobić przelew do Polski?

  1. Najpierw należy podać sumę, jaką chcemy przesłać do odbiorcy.

  2. Następnie należy uzupełnić dane o odbiorcy: imię i nazwisko oraz IBAN czyli numer konta. Prosimy również zaznaczyć cel transakcji. Dodatkowo można podać tytuł przelewu.

  3. Kolejny etap to rejestracja w naszym serwisie. Rejestracja jest bardzo łatwa i trwa parę minut. Pamiętaj, że potrzebujemy Twoich prawdziwych danych.

  4. W zależności od wysokości przelewu możemy poprosić Cię o dokumenty w celu weryfikacji danych. Nie martw się, weryfikację tożsamości przeprowadzamy tylko raz, a wszystkie dane są chronione.

  5. Na koniec należy wybrać metodę płatności. Przed dokonaniem zapłaty upewnij się jeszcze raz, że wszystkie podane przez Ciebie dane są prawidłowe.

  6. Przelew idzie do odbiorcy 1-2 dni robocze.
Jak wysłać przelew pieniężny do Polski z zagranicy?

Żyjesz za granicą i zastanawiasz się, jak zrobić przelew do Polski? Nie masz polskiego konta, ale zrobiłaś/-eś zakupy w polskim sklepie i musisz opłacić rachunek? Albo spłacić ratę kredytu? Albo wesprzeć finansowo rodzinę? Trafiłaś/-eś idealnie! Fonmoney to najlepszy wybór, jeśli chodzi o międzynarodowe przelewy do Polski i z Polski. Wyróżnia nas bezpieczeństwo transakcji oraz duże zaufanie klientów, którzy zostawili już setki recenzji na portalu Trustpilot oraz przyznali nam maksymalną liczbę gwiazdek 5/5.

Fonmoney oferuje uczciwy kurs wymiany. Jesteśmy nawet 80% tańsi niż tradycyjne banki. Cały proces nadania przelewu odbywa się łatwo i sprawnie. Ponadto nad wszystkimi transferami czuwa nasz niezawodny zespół obsługi klienta. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować w Twoim języku, pisząc e-maila tutaj. Odpowiadamy na wszystkie zapytania!

A jeśli interesuje Cię wysłanie pieniędzy na konto komórkowe, to szybko i całodobowo zrobisz to tutaj.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.