Przelew z Niemiec do Polski online

Fonmoney to najlepszy wybór, jeśli chodzi o bezpieczne przesyłanie pieniędzy na konta w Polsce!
Przelewy z niemieckiego konta na polskie konta w PLN • Szybko, pewnie, niezawodnie • Całkowita przejrzystość transakcji •
Brak ukrytych opłat • Proste i przyjazne w obsłudze • Długoletnie doświadczenie • Duże zaufanie klientów •
Pomocna i profesjonalna obsługa klienta

A także: Wyślij przelew z Polski do Niemiec!

Transfer money to Poland


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 EUR 0.99 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.99 EUR 424.00 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4.2400 PLN
Licencja FCA
Przelewy z Niemiec do Polski
krok po kroku

1. Podaj kwotę, jaką chcesz wysłać.

2. Zaloguj się w Fonmoney.

3. Podaj dane odbiorcy: IBAN, imię i nazwisko/nazwę firmy.

4. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, poprosimy Cię o dokumenty do weryfikacji danych.

5. Wybierz metodę płatności i zapłać: kartą kredytową, Sofort Überweisung lub zwykłym przelewem.

6. Twój odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Bezpieczne przelewy do Polski z Niemiec przez internet

Przesyłanie pieniędzy w Fonmoney jest idealne dla wszystkich, którzy żyją i pracują w Niemczech, ale wciąż utrzymują kontakty z Polską, ponieważ wspierają finansowo żyjącą tam rodzinę, robią zakupy przez internet, opłacają rachunki czy spłacają kredyty. Nasz serwis przekaże Twoje pieniądze bezpośrednio na każde polskie konto złotówkowe szybko, pewnie i bezpiecznie.

Aby zrobić przelew w Fonmoney musisz się zalogować lub jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestrować się. Ważne jest, żebyś podał/podała swoje prawdziwe dane. Następnie podajesz kwotę, jaką chcesz przesłać na konto polskiego odbiorcy oraz jego dane czyli polski IBAN oraz imię i nazwisko lub nazwę w przypadku firm i instytucji. W zależności od wysokości wysyłanej kwoty możemy poprosić Cię o dokument tożsamości w celu potwierdzenia Twoich danych. Może to być ważny paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Ostatnim krokiem jest zapłata za transakcję. I to wszystko! Twój przelew został nadany.

Dużym udogodnieniem jest możliwość wyboru sposobu płatności za transkację. Akceptujemy popularne karty kredytowe MasterCard i VISA. Ponadto oferujemy płatność za pomocą szybkiego przelewu przez Sofort Überweisung albo zwykłym przelewem bankowym. Dwie ostatnie opcje są wygodne dla osób, które nie używają lub nie mają kart kredytowych.

Serwis Fonmoney cieszy się dużym zaufaniem klientów, o czym świadczą m.in. niezależne opinie na portalu Trustpilot. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące Twojej transakcji, prosimy o wiadomość tutaj.

Usługi dostępne dla Poland

DOŁADOWANIE TELEFONU
Doładuj telefon na kartę