Przelew z Niemiec do Polski online

Fonmoney to najlepszy wybór, jeśli chodzi o bezpieczne przesyłanie pieniędzy na konta w Polsce!

Udoskonaliliśmy kurs EUR-PLN, dzięki czemu oszczędzisz jeszcze więcej!

Przelewy z niemieckiego konta na polskie konta w PLN • Szybko, pewnie, niezawodnie • Całkowita przejrzystość transakcji •
Brak opłat dla odbiorcy • Proste i przyjazne w obsłudze • Długoletnie doświadczenie • Duże zaufanie klientów •
Pomocna i profesjonalna obsługa klienta

A także:
➜ Wyślij pieniądze z Polski do Niemiec
➜ Doładuj niemiecki telefon
➜ Doładuj polski telefon
Jak zrobić przelew z Niemiec do Polski?
  1. Podaj kwotę, jaką chcesz wysłać.

  2. Zaloguj się w Fonmoney.

  3. Podaj dane odbiorcy: IBAN, imię i nazwisko/nazwę firmy.

  4. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, poprosimy Cię o dokumenty do weryfikacji danych.

  5. Wybierz metodę płatności i zapłać: kartą kredytową, Sofort Überweisung, zwykłym przelewem.

  6. Twój odbiorca otrzyma pieniądze w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać pieniądze do Polski z Niemiec przez internet?

Przesyłanie pieniędzy w Fonmoney jest idealne dla wszystkich, którzy żyją i pracują w Niemczech, ale wciąż utrzymują kontakty z Polską, ponieważ wspierają finansowo żyjącą tam rodzinę, robią zakupy przez internet, opłacają rachunki czy spłacają kredyty. Nasz serwis przekaże Twoje pieniądze bezpośrednio na każde polskie konto złotówkowe szybko, pewnie i bezpiecznie.

Aby zrobić przelew w Fonmoney musisz się zalogować lub jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestrować się. Ważne jest, żebyś podał/podała swoje prawdziwe dane. Następnie podajesz kwotę, jaką chcesz przesłać na konto polskiego odbiorcy oraz jego dane czyli polski IBAN oraz imię i nazwisko lub nazwę w przypadku firm i instytucji. W zależności od wysokości wysyłanej kwoty możemy poprosić Cię o dokument tożsamości w celu potwierdzenia Twoich danych. Może to być ważny paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Ostatnim krokiem jest zapłata za transakcję. I to wszystko! Twój przelew został nadany.

Dużym udogodnieniem jest możliwość wyboru sposobu płatności za transkację. Akceptujemy popularne karty kredytowe MasterCard i VISA. Ponadto oferujemy płatność za pomocą szybkiego przelewu przez Sofort Überweisung albo zwykłym przelewem bankowym. Dwie ostatnie opcje są wygodne dla osób, które nie używają lub nie mają kart kredytowych.

Serwis Fonmoney cieszy się dużym zaufaniem klientów, o czym świadczą m.in. niezależne opinie na portalu Trustpilot. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące Twojej transakcji, prosimy o wiadomość tutaj.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.