Wyślij pieniądze do Polski z Austrii

Korzystnie, uczciwie i bez ryzyka

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Szukasz możliwości przesłania pieniędzy z austriackiego konta do Polski? Chcesz ominąć wysokie opłaty bankowe? Wypróbuj Fonmoney! U nas znajdziesz doskonały kurs wymiany EUR-PLN oraz niską opłatę. Możesz wysłać pieniądze na dowolny cel w Polsce: opłać rachunek, spłać raty, wesprzyj bliskich, wpłać zaliczkę.

Doładuj polski telefon
Przelej pieniądze do Austrii
Zrób przelew do innego kraju
Jak wysłać pieniądze z Austrii do Polski?
Przelewanie pieniędzy na polskie konta bankowe z Austrii w Fonmoney jest niebywale proste i komfortowe. Praktycznie potrzebujesz do tego tylko karty kredytowej i danych osoby/firmy/instytucji, której chcesz przesłać środki. Jeśli nie masz karty kredytowej, nie ma problemu! U nas wyślesz pieniądze do Polski, płacąc także zwykłym przelewem lub przelewem za pomocą Sofort Übweisung. Proces nadania transakcji zawsze przebiega tak samo łatwo i sprawnie. Fonmoney będzie informowało Cię o przebiegu Twojego zamówienia, wysyłając Ci e-maile.

Fonmoney jest legalną instytucją finansową z siedzibą w Wiedniu, Austrii. Czuwa nad nami regulator Urząd ds. Nadzoru Finansowego FCA. Dzięki temu klienci mają pewność, że mogą nam w 100% zaufać i powierzyć swoje pieniądze. Dbamy o bezpieczeństwo każdej transakcji, dlatego też w zależności od wysokości przesyłanej kwoty musimy przeprowadzić weryfikację danych, która polega na przesłaniu nam kopii dokumentu tożsamości oraz selfie lub aktualnego rachunku. Taka weryfikacja trwa krótką chwilę i ma miejsce tylko raz. W każdym momencie możesz nawiązać kontakt z naszym zespołem obsługi klienta.