Wyślij pieniądze do Polski z Austrii

Korzystnie, uczciwie i bez ryzyka
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Szukasz możliwości przesłania pieniędzy z austriackiego konta do Polski? Chcesz ominąć wysokie opłaty bankowe? Wypróbuj Fonmoney! U nas znajdziesz doskonały kurs wymiany EUR-PLN oraz niską opłatę. Możesz wysłać pieniądze na dowolny cel w Polsce: opłać rachunek, spłać raty, wesprzyj bliskich, wpłać zaliczkę.

Doładuj polski telefon
Przelej pieniądze do Austrii
Zrób przelew do innego kraju
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100 USD 0 USD 0 USD
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100 USD 435.35 PLN
Kurs wymiany
1 USD = 4.3535 PLN
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.
Jak przelać pieniądze do Polski z austriackiego konta?
  1. Najważniejszą czynnością jest utworzenie konta w naszym serwisie. Klikając na "Zarejestruj się", w ciągu kilku minut założysz swój profil w Fonmoney.

  2. Teraz przejdź do nadania przelewu. W pierwszym kroku wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać do Polski.

  3. Następnie w odpowiednich polach uzupełnij informacje o swoim odbiorcy. Wpisz jego imię i nazwisko lub nazwę oraz IBAN. Pamiętaj, że konto odbiorcy musi być w złotówkach, a nie w euro.

  4. Przejdź do zapłaty. Możesz wybrać między następującymi sposobami zapłaty: kartą kredytową, przelewem przez Sofort i zwykłym przelewem bankowym.

  5. Po opłaceniu zamówienia Twój przelew zostaje zarejestrowany w Fonmoney i wysłany do obiorcy tak szybko, jak to możliwe. Pieniądze dotrą na polskie konto w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak wysłać pieniądze z Austrii do Polski?
Przelewanie pieniędzy na polskie konta bankowe z Austrii w Fonmoney jest niebywale proste i komfortowe. Praktycznie potrzebujesz do tego tylko karty kredytowej i danych osoby/firmy/instytucji, której chcesz przesłać środki. Jeśli nie masz karty kredytowej, nie ma problemu! U nas wyślesz pieniądze do Polski, płacąc także zwykłym przelewem lub przelewem za pomocą Sofort Übweisung. Proces nadania transakcji zawsze przebiega tak samo łatwo i sprawnie. Fonmoney będzie informowało Cię o przebiegu Twojego zamówienia, wysyłając Ci e-maile.

Fonmoney jest legalną instytucją finansową z siedzibą w Wiedniu, Austrii. Czuwa nad nami regulator Urząd ds. Nadzoru Finansowego FCA. Dzięki temu klienci mają pewność, że mogą nam w 100% zaufać i powierzyć swoje pieniądze. Dbamy o bezpieczeństwo każdej transakcji, dlatego też w zależności od wysokości przesyłanej kwoty musimy przeprowadzić weryfikację danych, która polega na przesłaniu nam kopii dokumentu tożsamości oraz selfie lub aktualnego rachunku. Taka weryfikacja trwa krótką chwilę i ma miejsce tylko raz. W każdym momencie możesz nawiązać kontakt z naszym zespołem obsługi klienta.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.