Jak przelać funty z UK do Polski?

W Fonmoney korzystnie, bezpiecznie i bez zbędnych formalności!

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Chcesz wysłać funty brytyjskie na polskie konto i szukasz najlepszej opcji? Skorzystaj z serwisu Fonmoney. Jesteśmy pewni, transparentni i doświadczeni. Sprawdź nas i przekonaj się sam/sama!

A może internesują Cię:
Przelewy z Polski do Anglii
Doładowania polskich komórek
Doładowania angielskich komórek
Jak najtaniej wysłać funty z Anglii do Polski?
Przesyłanie pieniędzy z UK do Polski jeszcze nigdy nie było tak łatwe, szybkie i przyjemne. Fonmoney jako licencjonowany serwis umożliwia przelewanie kwot w GBP na polskie rachunki bankowe w prosty i przejrzysty sposób. Wystarczy założyć w naszym serwisie konto i nadać transfer. Resztę zrobimy za Ciebie. Ważne jest, abyś przy rejestracji podał/a swoje prawdziwe dane. Jako sposoby płatności akceptujemy brytyjskie karty kredytowe oraz tradycyjny przelew bankowy, który jest idealną opcją dla osób bez kart kredytowych. Nadanie przelewu w funtach odbywa się szybko i prosto. Potrzebujesz do tego jedynie numeru konta swojego odbiorcy w formie IBAN. Z nami wyślesz funty na każde konto złotówkowe i na dowolny cel.

Fonmoney oferuje korzystny kurs wymiany GBP-PLN, który jest całkowicie transparentny. Pieniądze dochodzą na konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Gwarantujemy również 100% zwrotu środków, jeśli przelew nie będzie mógł być dostarczony. Możemy również pochwalić się bardzo dobrą reputacją wśród naszych klientów, o czym świadczą setki niezależnych opinii na portalu Trustpilot.