Jak przelać funty z UK do Polski?

W Fonmoney korzystnie, bezpiecznie i bez zbędnych formalności!
Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Chcesz wysłać funty brytyjskie na polskie konto i szukasz najlepszej opcji? Skorzystaj z serwisu Fonmoney. Jesteśmy pewni, transparentni i doświadczeni. Sprawdź nas i przekonaj się sam/sama!

A może internesują Cię:
Przelewy z Polski do Anglii
Doładowania polskich komórek
Doładowania angielskich komórek
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Polski


Kwota przelewu Opłata transakcyjna Koszt wybranej metody płatności
100,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca/Odbiorczyni otrzyma
100,00 EUR 459,82 PLN
Kurs wymiany
1 EUR = 4,5982 PLN
Licencja FCA
Jak najtaniej wysłać funty z Anglii do Polski?
Przesyłanie pieniędzy z UK do Polski jeszcze nigdy nie było tak łatwe, szybkie i przyjemne. Fonmoney jako licencjonowany serwis umożliwia przelewanie kwot w GBP na polskie rachunki bankowe w prosty i przejrzysty sposób. Wystarczy założyć w naszym serwisie konto i nadać transfer. Resztę zrobimy za Ciebie. Ważne jest, abyś przy rejestracji podał/a swoje prawdziwe dane. Jako sposoby płatności akceptujemy brytyjskie karty kredytowe oraz tradycyjny przelew bankowy, który jest idealną opcją dla osób bez kart kredytowych. Nadanie przelewu w funtach odbywa się szybko i prosto. Potrzebujesz do tego jedynie numeru konta swojego odbiorcy w formie IBAN. Z nami wyślesz funty na każde konto złotówkowe i na dowolny cel.

Fonmoney oferuje korzystny kurs wymiany GBP-PLN, który jest całkowicie transparentny. Pieniądze dochodzą na konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Gwarantujemy również 100% zwrotu środków, jeśli przelew nie będzie mógł być dostarczony. Możemy również pochwalić się bardzo dobrą reputacją wśród naszych klientów, o czym świadczą setki niezależnych opinii na portalu Trustpilot.