Fonmoney -

Przelew internetowy z Holandii do Polski

➜ Jak zrobić przelew z Holandii na polskie konto?

Fonmoney rozwija się i nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich usług, jak również nad rozszerzeniem oferty. Owocem tej pracy jest nasz najnowszy produkt: przelewy pieniężne z Holandii do Polski. Od teraz nasz serwis umożliwia nie tylko szybkie i korzystne doładowania polskich telefonów na kartę, ale również szybkie i bezpieczne przesyłanie pieniędzy przez internet do Polski. Wiedząc, że miliony Polaków wysyłają pieniądze do kraju i szukają w tym celu nowych, lepszych możliwości, stworzyliśmy konkurencyjny produkt. 

Co najważniejsze, Fonmoney posiada licencję brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewniając tym samym najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantując 100% zwrotu pieniędzy.

Kolejną istotną zaletą jest zawsze atrakcyjny przelicznik euro oraz brak opłat transferowych dla nadawcy i odbiorcy. Dzięki temu przelewy w Fonmoney są 80% tańsze niż w bankach.

Zlecenie przelewu pieniężnego odbywa się bezpiecznie i komfortowo. Wystarczy zarejestrować się, a następnie podać numer konta odbiorcy oraz wpisać kwotę, jaka ma zostać przelana na polskie konto. Na koniec trzeba wybrać sposób, jak mają zostać przesłane pieniądze: przez kartę kredytową czy przez bankowość internetową. Odbiorca otrzyma środki na swoje konto w ciągu jednego, dwóch dni.

Fonmoney oferuje przelewy z Holandii bezpośrednio na konta złotówkowe do każdego banku w Polsce na dowolny cel.

UPDATE sierpień 2019

Jeśli się zastanawiasz, jak wysłać pieniądze do Polski z holenderskiego banku, to trafiłaś/eś na najlepszy serwis. Nasze ceny są jeszcze niższe, a kurs euro jeszcze lepszy. Spróbuj wysłać pieniądze do Polski w Fonmoney - przekonaj się, jakie to proste, wygodne i bezproblemowe!

Ponadto oferujemy przelewy międzynarodowe w drugim kierunku - z Polski do Holandii. Aby wysłać złotówki na holenderskie konto, nie potrzebujesz konta walutowego w polskim banku. Wyślij pieniądze do Holandii w Fonmoney - szybko i tanio. Sprawdź nas tutaj!

 

 FB POLEN NE 600 315

Bezpiecznie, korzystnie i bez opłat bankowych! Sprawdź nas już teraz!

➜ Przelewy do Polski z Holandii tutaj!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.