Fonmoney -

Przelew internetowy z Holandii do Polski

➜ Jak zrobić przelew z Holandii na polskie konto?

Fonmoney rozwija się i nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich usług, jak również nad rozszerzeniem oferty. Owocem tej pracy jest nasz najnowszy produkt: przelewy pieniężne z Holandii do Polski. Od teraz nasz serwis umożliwia nie tylko szybkie i korzystne doładowania polskich telefonów na kartę, ale również szybkie i bezpieczne przesyłanie pieniędzy przez internet do Polski. Wiedząc, że miliony Polaków wysyłają pieniądze do kraju i szukają w tym celu nowych, lepszych możliwości, stworzyliśmy konkurencyjny produkt. 

Co najważniejsze, Fonmoney posiada licencję brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewniając tym samym najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantując 100% zwrotu pieniędzy.

Kolejną istotną zaletą jest zawsze atrakcyjny przelicznik euro oraz brak opłat transferowych dla nadawcy i odbiorcy. Dzięki temu przelewy w Fonmoney są 80% tańsze niż w bankach.

Zlecenie przelewu pieniężnego odbywa się bezpiecznie i komfortowo. Wystarczy zarejestrować się, a następnie podać numer konta odbiorcy oraz wpisać kwotę, jaka ma zostać przelana na polskie konto. Na koniec trzeba wybrać sposób, jak mają zostać przesłane pieniądze: przez kartę kredytową czy przez bankowość internetową. Odbiorca otrzyma środki na swoje konto w ciągu jednego, dwóch dni.

Fonmoney oferuje przelewy z Holandii bezpośrednio na konta złotówkowe do każdego banku w Polsce na dowolny cel.

UPDATE sierpień 2019

Jeśli się zastanawiasz, jak wysłać pieniądze do Polski z holenderskiego banku, to trafiłaś/eś na najlepszy serwis. Nasze ceny są jeszcze niższe, a kurs euro jeszcze lepszy. Spróbuj wysłać pieniądze do Polski w Fonmoney - przekonaj się, jakie to proste, wygodne i bezproblemowe!

Ponadto oferujemy przelewy międzynarodowe w drugim kierunku - z Polski do Holandii. Aby wysłać złotówki na holenderskie konto, nie potrzebujesz konta walutowego w polskim banku. Wyślij pieniądze do Holandii w Fonmoney - szybko i tanio. Sprawdź nas tutaj!

 

 FB POLEN NE 600 315

Bezpiecznie, korzystnie i bez opłat bankowych! Sprawdź nas już teraz!

➜ Przelewy do Polski z Holandii tutaj!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.