Jak doładować polski telefon

Na przykład z zagranicy, bez kodów, zdrapek i bez przeliczania waluty
Doładowania polskich telefonów odbywają się szybko i bezproblemowo przez internet w Fonmoney. Obojętnie, czy chcesz uzupełnić środki na swoim koncie czy innej osoby. Dodatkowo nie musisz nawet się rejestrować, aby wysłać doładowanie. Wszystko przebiega w trzech błyskawicznych krokach, a doładowanie zasila komórkę od razu po zapłacie.

Ponadto sprawdź nasze:
Doładowania na całym świecie
Transfery międzynarodowe z Polski
Przelewy pieniężne do Polski
Przelewy na cały świat
Jak doładować polskie konto?
  1. Pierwszy krok: podaj numer komórki, którą chcesz zasilić.

  2. Drugi krok: wybierz kwotę zasilenia.

  3. Trzeci krok: zapłać za doładowanie.

  4. Zanim zatwierdzisz zapłatę, upewnij się, że wpisany numer telefonu jest poprawny!

  5. Doładowanie wpłynie na konto w ciągu kilku minut.
Otrzymasz Zapłać
PLN USD EUR GBP NOK
40 12 11 10 130
50 16 14 13 162
100 31 28 25 324
Jak doładować polski telefon online?
W Fonmoney doładujesz konta wszystkich największych operatorów sieci: Orange, Play, Heyah, T-Mobile, Plusa, nju, Lyca Polska, Virgin Mobile. Wszystko przebiega łatwo i wygodnie. Możesz doładować konto polskiego telefonu w każdej chwili i z każdego miejsca. Nasz serwis działa 24h na dobę we wszystkie dni w roku. Musisz mieć tylko dostęp do internetu przez komputer, smartfona lub tablet.

Wchodzisz na naszą stronę i jeżeli chcesz, to możesz się zalogować. Masz wtedy dostęp do historii swoich transakcji oraz możesz ponawiać doładowania, klikając tylko na przycisk "Ponów". Możnez również wysłać nowe doładowanie bez potrzeby rejestracji i logowania. Cenimy Twoją anonimowość. Ważne jest, abyś za każdym razem sprawdził/-a, czy podałeś/-aś poprawny numer, na który zostaną wysłane nowe środki. Nasz system wysyła każde doładowanie od razu po dokonanej zapłacie, więc jeśli się pomylisz, to zazwyczaj nie ma już możliwości cofnięcia doładowania. Z powodzeniem zapłacisz u nas swoją zagraniczną kartą kredytową, np. angielską, holenderską czy niemiecką. Ponadto do wyboru jest też kilka najważniejszych walut: EUR, GBP, NOK, DEK, CHF itd., dzięki czemu unikniesz dodatkowego przewalutowania.

A tym, którzy chcą wysłać więcej pieniędzy, polecamy transfery pieniężne. Oferujemy bardzo korzystne warunki oraz długoletnie doświadczenie. Sprawdź, jak przelać pieniądze do Polski lub do innych krajów, w tym m.in. na Kubę, do Brazylii, Turcji, Holandii, Niemiec, Chorwacji czy Anglii.
Doładowanie polskiego telefonu
  • Sobie lub komuś innemu
  • Dostępne 365 dni w roku
  • Niewymagana rejestracja
Na krótkim filmie zobaczysz, jak doładować polskie konto

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.