Jak doładować polski telefon

Na przykład z zagranicy, bez kodów, zdrapek i bez przeliczania waluty

Doładowania polskich telefonów odbywają się szybko i bezproblemowo przez internet w Fonmoney. Obojętnie, czy chcesz uzupełnić środki na swoim koncie czy innej osoby. Dodatkowo nie musisz nawet się rejestrować, aby wysłać doładowanie. Wszystko przebiega w trzech błyskawicznych krokach, a doładowanie zasila komórkę od razu po zapłacie.

Ponadto sprawdź nasze:
Doładowania na całym świecie
Transfery międzynarodowe z Polski
Przelewy pieniężne do Polski
Przelewy na cały świat
Jak doładować polskie konto?
  1. Pierwszy krok: podaj numer komórki, którą chcesz zasilić.

  2. Drugi krok: wybierz kwotę zasilenia.

  3. Trzeci krok: zapłać za doładowanie.

  4. Zanim zatwierdzisz zapłatę, upewnij się, że wpisany numer telefonu jest poprawny!

  5. Doładowanie wpłynie na konto w ciągu kilku minut.
Otrzymasz Pay now
PLN USD EUR GBP NOK
40 13 12 10 134
50 16 14 13 167
100 31 29 26 335
Jak doładować polski telefon online?
W Fonmoney doładujesz konta wszystkich największych operatorów sieci: Orange, Play, Heyah, T-Mobile, Plusa, nju, Lyca Polska, Virgin Mobile. Wszystko przebiega łatwo i wygodnie. Możesz doładować konto polskiego telefonu w każdej chwili i z każdego miejsca. Nasz serwis działa 24h na dobę we wszystkie dni w roku. Musisz mieć tylko dostęp do internetu przez komputer, smartfona lub tablet.

Wchodzisz na naszą stronę i jeżeli chcesz, to możesz się zalogować. Masz wtedy dostęp do historii swoich transakcji oraz możesz ponawiać doładowania, klikając tylko na przycisk "Ponów". Możnez również wysłać nowe doładowanie bez potrzeby rejestracji i logowania. Cenimy Twoją anonimowość. Ważne jest, abyś za każdym razem sprawdził/-a, czy podałeś/-aś poprawny numer, na który zostaną wysłane nowe środki. Nasz system wysyła każde doładowanie od razu po dokonanej zapłacie, więc jeśli się pomylisz, to zazwyczaj nie ma już możliwości cofnięcia doładowania. Z powodzeniem zapłacisz u nas swoją zagraniczną kartą kredytową, np. angielską, holenderską czy niemiecką. Ponadto do wyboru jest też kilka najważniejszych walut: EUR, GBP, NOK, DEK, CHF itd., dzięki czemu unikniesz dodatkowego przewalutowania.

A tym, którzy chcą wysłać więcej pieniędzy, polecamy transfery pieniężne. Oferujemy bardzo korzystne warunki oraz długoletnie doświadczenie. Sprawdź, jak przelać pieniądze do Polski lub do innych krajów, w tym m.in. na Kubę, do Brazylii, Turcji, Holandii, Niemiec, Chorwacji czy Anglii.
Doładowanie polskiego telefonu
  • Sobie lub komuś innemu
  • Dostępne 365 dni w roku
  • Niewymagana rejestracja
Na krótkim filmie zobaczysz, jak doładować polskie konto

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.