Jak doładować polski telefon

Na przykład z zagranicy, bez kodów, zdrapek i bez przeliczania waluty

Doładowania polskich telefonów odbywają się szybko i bezproblemowo przez internet w Fonmoney. Obojętnie, czy chcesz uzupełnić środki na swoim koncie czy innej osoby. Dodatkowo nie musisz nawet się rejestrować, aby wysłać doładowanie. Wszystko przebiega w trzech błyskawicznych krokach, a doładowanie zasila komórkę od razu po zapłacie.

Ponadto sprawdź nasze:
Doładowania na całym świecie
Transfery międzynarodowe z Polski
Przelewy pieniężne do Polski
Przelewy na cały świat
Jak doładować polskie konto?
  1. Pierwszy krok: podaj numer komórki, którą chcesz zasilić.

  2. Drugi krok: wybierz kwotę zasilenia.

  3. Trzeci krok: zapłać za doładowanie.

  4. Zanim zatwierdzisz zapłatę, upewnij się, że wpisany numer telefonu jest poprawny!

  5. Doładowanie wpłynie na konto w ciągu kilku minut.
Jak doładować polski telefon online?
W Fonmoney doładujesz konta wszystkich największych operatorów sieci: Orange, Play, Heyah, T-Mobile, Plusa, nju, Lyca Polska, Virgin Mobile. Wszystko przebiega łatwo i wygodnie. Możesz doładować konto polskiego telefonu w każdej chwili i z każdego miejsca. Nasz serwis działa 24h na dobę we wszystkie dni w roku. Musisz mieć tylko dostęp do internetu przez komputer, smartfona lub tablet.

Wchodzisz na naszą stronę i jeżeli chcesz, to możesz się zalogować. Masz wtedy dostęp do historii swoich transakcji oraz możesz ponawiać doładowania, klikając tylko na przycisk "Ponów". Możnez również wysłać nowe doładowanie bez potrzeby rejestracji i logowania. Cenimy Twoją anonimowość. Ważne jest, abyś za każdym razem sprawdził/-a, czy podałeś/-aś poprawny numer, na który zostaną wysłane nowe środki. Nasz system wysyła każde doładowanie od razu po dokonanej zapłacie, więc jeśli się pomylisz, to zazwyczaj nie ma już możliwości cofnięcia doładowania. Z powodzeniem zapłacisz u nas swoją zagraniczną kartą kredytową, np. angielską, holenderską czy niemiecką. Ponadto do wyboru jest też kilka najważniejszych walut: EUR, GBP, NOK, DEK, CHF itd., dzięki czemu unikniesz dodatkowego przewalutowania.

A tym, którzy chcą wysłać więcej pieniędzy, polecamy transfery pieniężne. Oferujemy bardzo korzystne warunki oraz długoletnie doświadczenie. Sprawdź, jak przelać pieniądze do Polski lub do innych krajów, w tym m.in. na Kubę, do Brazylii, Turcji, Holandii, Niemiec, Chorwacji czy Anglii.
Doładowanie polskiego telefonu
  • Sobie lub komuś innemu
  • Dostępne 365 dni w roku
  • Niewymagana rejestracja
Wyślij przelew
Na krótkim filmie zobaczysz, jak doładować polskie konto