Doładuj telefon w Rosji online

Anonimowo, bez stresu i podawania danych. Zapłać np. kartą paysafecard.

Ideą serwisu Fonmoney jest umożliwienie ludziom na całym świecie wysyłania doładowań na numery prepaid szybko, bezpiecznie i bez uciążliwych formalności. W ciągu dwóch minut zasilisz wybrane konto bez kodów, zdrapek i podawania danych. Sprawdź, jakie to łatwe!

➜ Doładuj komórki z całego świata
Jak doładować rosyjski telefon online?

  1. Pierwszy etap - wprowadzenie rosyjskiego numeru w pole doładowania.

  2. Drugi etap - wybranie kwoty, którą chcemy wysłać na numer.

  3. Ostatni etap - upewnienie się, że numer jest poprawny i przeprowadzenie zapłaty. Można wybrać kartę kredytową lub paysafecard.

  4. Numer zostaje zasilony przez operatora.
Doładowanie rosyjskiego telefonu przez internet
W naszym serwisie zasilisz rosyjską komórkę i zapłacisz w wybranej przez siebie walucie. Możesz wybrać między GBP, EUR, NOK, SEK, CHF, AUD, TRY i CAD. W Fonmoney nie ma żadnych formalności, po prostu wpisujesz numer telefonu, wybierasz kwotę zasilenia i płacisz. I to już. Przekonaj się sam/sama, jak bezproblemowo doładujesz komórkę w Rosji.

W ofercie mamy następujących operatorów sieci w Rosji:
KB Impuls Beeline, MTS, Megafon Moscow, Megafon Center, Megafon Caucasus, Megafon Center South, Megafon Far East, Megafon North West, Megafon Povolzhye, Megafon Siberia, Megafon Ural, Motiv, Rostelecom, Smarts Astrakhan, Smarts Cheboksary, Smarts Samara, Tele2.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.