Przelewy Polska - Anglia

Wyślij pieniądze na konto w UK z polskiego konta bez ukrytych opłat i prowizji!
Chcesz wysłać pieniądze do Anglii? Trafiłaś/Trafiłeś idealnie! Zlecenie transferu w Fonmoney trwa parę minut i jest całkowicie bezpieczne. Przesyłanie przelewów na konta angielskie jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i wygodniejsze!

Ponadto:
• Doładuj polski telefon online
• Prześlij pieniądze z UK do Polski
Podaj kwotę przelewu

Twój przelew do Wielkiej Brytanii


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 PLN 4.31 PLN
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
104.31 PLN 19.68 GBP
Kurs wymiany
1 PLN = 0.1968 GBP
Licencja FCA
Jak przesłać pieniądze do Anglii
z Polski?

1. Wpisz kwotę przelewu do Anglii.

2. Zaloguj się w Fonmoney.

3. Podaj nazwę lub imię i nazwisko oraz numer konta i kod banku odbiorcy w Anglii.

4. Jeśli wysyłasz dużą kwotę, poprosimy Cię o dokument tożsamości w celu weryfikacji danych.

5. Zapłać za transakcję. Do wyboru jest płatność kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym.

6. Fonmoney realizuje Twoje zamówienie od razu po otrzymaniu Twojej wpłaty. Pieniądze dochodzą na angielskie konto w ciągu 2-3 dni roboczych.
Wysyłka pieniędzy z Polski do UK

Zastanawiasz się, jak zrobić przelew z Polski do UK? Odpowiedź jest prosta: w Fonmoney! Jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową, która jest doskonałą alternatywą dla zwykłych banków pobierających wysokie opłaty za każdy transfer oraz oferujących zazwyczaj niski kurs wymiany. Fonmoney natomiast gwarantujemy korzystne i transparentne warunki transferów.

Żeby wysłać złotówki do Wielkiej Brytanii na konto w funtach, nie musisz mieć konta walutowego w polskim banku. Możesz zrobić to bezpiecznie i w każdej chwili w naszym serwisie. Wystarczy, że podasz na naszej stronie kwotę w złotówkach (lub funtach), jaką chcesz przesłać i opłacisz transakcję. Wcześniej oczywiście trzeba zarejstrować się, podając swoje prawdziwe dane. Ostatnim krokiem jest zapłata za przelew. Jednym ze sposobów płatności jest dostępny dla każdego, nawet dla tych, co nie mają kart kredytowych, zwykły przelew bankowy. Po złożeniu zamówienia robisz przelew na nasze konto bankowe, którego numer prześlemy Ci w wiadomości na Twoją skrzynkę pocztową. Od razu po tym, jak Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, zlecamy przelew na konto Twojego odbiorcy w Anglii. I to wszystko!

W Fonmoney możesz także wysłać pieniądze z Anglii do Polski oraz doładować polskie telefony.

Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest niejasne, odezwij się do nas e-mailowo tutaj. Nasz zespół odpowiada na każde zapytanie. Ponadto zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.