Przelewy Polska - Anglia

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Chcesz wysłać pieniądze do Anglii? Trafiłaś/Trafiłeś idealnie! Zlecenie transferu w Fonmoney trwa parę minut i jest całkowicie bezpieczne. Przesyłanie przelewów na konta angielskie jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i wygodniejsze!

Ponadto:
• Doładuj polski telefon online
• Prześlij pieniądze z UK do Polski
• Doładuj angielski telefon
Jak wysłać funty z Polski do Anglii?

Zastanawiasz się, jak zrobić przelew z Polski do UK? Odpowiedź jest prosta: w Fonmoney! Jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową, która jest doskonałą alternatywą dla zwykłych banków pobierających wysokie opłaty za każdy transfer oraz oferujących zazwyczaj niski kurs wymiany. Fonmoney natomiast gwarantujemy korzystne i transparentne warunki transferów.

Żeby wysłać złotówki do Wielkiej Brytanii na konto w funtach, nie musisz mieć konta walutowego w polskim banku. Możesz zrobić to bezpiecznie i w każdej chwili w naszym serwisie. Wystarczy, że podasz na naszej stronie kwotę w złotówkach (lub funtach), jaką chcesz przesłać i opłacisz transakcję. Wcześniej oczywiście trzeba zarejstrować się, podając swoje prawdziwe dane. Ostatnim krokiem jest zapłata za przelew. Jednym ze sposobów płatności jest dostępny dla każdego, nawet dla tych, co nie mają kart kredytowych, zwykły przelew bankowy. Po złożeniu zamówienia robisz przelew na nasze konto bankowe, którego numer prześlemy Ci w wiadomości na Twoją skrzynkę pocztową. Od razu po tym, jak Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, zlecamy przelew na konto Twojego odbiorcy/odbiorczyni w Anglii. I to wszystko!

W Fonmoney możesz także wysłać pieniądze z Anglii do Polski, doładować polskie telefony oraz doładować angielskie komórki.

Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest niejasne, odezwij się do nas e-mailowo tutaj. Nasz zespół odpowiada na każde zapytanie. Ponadto zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera.