Fonmoney -

Jak doładować konto innej osobie?

 Jak doładować telefon komuś innemu

 

Często zdarza się, że chcemy doładować konto innej osobie. Czy jest to możliwe, jeśli nie jestem właścicielem danego numeru telefonu? Oczywiście! Doładowanie obcego numeru online w Fonmoney jest tak samo proste i wygodne, jak zasilenie własnego konta. Jeśli chcesz doładować telefon mamy, taty, żony, męża, dziecka, babci, dziadka, sąsiadki, szwagra itd., wystarczy jedynie, że w odpowiednie pole wpiszesz numer, na który chcesz wysłać zasilenie. Poza tym wszystko odbywa się jak zawsze łatwo i przyjemnie: nie wymagamy rejestrowania się, podawania swoich danych ani tym bardziej danych osoby, do której należy komórka. W Fonmoney możesz wysłać nowe środki na telefony w następujących sieciach: Play, Heyah, OrangePlus, T-Mobile i nju

Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz doładować polskie konto wybranej osoby, możesz również wybrać walutę, w której chcesz płacić. Fonmoney oferuje zapłatę w EUR, SEK, GBP, USD, CAD, CHF i NOK. Kolejną ogromną zaletą Fonmoney jest to, że doładujesz telefon z zagranicy bez polskiej karty kredytowej. Nasz serwis akceptuje zagraniczne karty VISA i Mastercard. Oprócz tego można także płacić kartą paysafecard oraz szybkim przelewem przez Sofort Banking.

jak doladowac innej osobie

Doładuj telefon innej osobie i spraw jej tym radość. Niespodzanki są zawsze mile widziane!

Jeśli mieszkasz za granicą, zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą szybkich i bezpiecznych przelewów zagranicznych do Polski i wielu innych krajów!

 Jak wysłać przelew do Polski?