Doładuj swój telefon na kartę,
płacąc kartą kredytową

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z zagranicy.

KARTA KREDYTOWĄ
 

DOŁADOWANIE TELEFONU KOMÓRKOWEGO KARTĄ VISA

Opłatę za doładowanie konta można szybko i wygodnie zrealizować za pomocą karty kredytowej VISA. Należy podać numer karty kredytowej, nazwisko posiadacza karty, datę ważności karty oraz kod bezpieczeństwa karty. Płatności kartą VISA można dokonać na całym świecie. Karta VISA jest wystawiana przez wiele banków i instytucji finansowych, aby móc wejść w posiadanie produktów i usług, nie płacąc za nie z góry. Płatności online to najczęstsze zastosowanie karty VISA. Użycie karty VISA oznacza bezpieczne zakupy w internecie.!

 

Doładowanie telefonu kartą MasterCard

Aby doładować konto telefonu na kartę przez internet, można użyć karty MasterCard. Jest to bardzo prosta i bezpieczna forma płatności. Wystarczy podać dane, które znajdują się na karcie, czyli nazwisko posiadacza karty, numer i datę ważności karty oraz kod bezpieczeństwa, który znajduje się na odwrocie karty. MasterCard jest akceptowana na całym świecie. Wiele banków i instytucji finansowych zapewniają swoim klientom dostęp do karty MasterCard. Ten rodzaj karty jest bardzo często i chętnie używany do robienia zakupów w internecie, ponieważ MasterCard zalicza się do najczęściej akceptowanych form płatności. Doładowując konto telefonu na kartę w sklepie internetowym Fonmoney, realizacja transakcji chroniona jest technologią SSL (w wyszkiwarce oznaczona jako https:// ), aby zagwarantować dodatkową ochronę danych.

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.