Doładowanie telefonu kartą Paysafecard

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z zagranicy.

Paysafecard
 

Paysafecard

Paysafecard jest metodą płatności internetowej. Kartą tą można zapłacić za artykuły i usługi w ponad 2700 sklepach internetowych w całej Europie. Za pomocą karty Paysafecard można także doładować telefon na kartę w sklepie internetowym Fonmoney. Paysafecard opiera się na systemie kart przedpłaconych (tzw. prepaid). Wystarczy kupić kartę Paysafecard w jednym z wielu punktów sprzedaży, aby robić zakupy drogą internetową. Dużą zaletą karty Paysafecard jest fakt, że można ją używać zachowując całkowitą anonimowość w internecie, bez podawania swoich danych osobowych. Stosując taką kartę można mieć też pewność, że w razie dostania się karty w niepowołane ręce, nigdy nie ryzykujesz więcej niż jej wartość. Osoba kupująca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów przy płatności za zakupy. Wyjątkiem będzie opłata 7,50 EUR za księgowanie stornujące na polecenie użytkownika karty. Ze środków, które nie zostaną wykorzystane w przeciągu 1 roku od daty zakupu, będzie pobierana opłata operacyjna w wysokości 2 EUR. Wszystkie inne koszty operacyjne ponosi sprzedawca.!

Paysafecard jest do nabycia w wielu punktach sprzedaży, np. na stacji benzynowej, w kiosku ruchu, na poczcie, w różnych sklepach spożywczych i automatach. Karta Paysafecard dostępna jest w nominale 10 EUR, 25 EUR, 50 EUR i 100 EUR.

Karta posiada 16 cyfrowy kod, który należy podać przy płatności. Gdy środki na karcie zostaną wykorzystane, karta jest już nieważna. Aby dokonać nowych transakcji, należy kupić nową kartę. Każdorazowo przy zakupie użytkownik może użyć aż 10 kart Paysafecard. Tym samym łączna wartość zakupów może sięgnąć aż 1000 EUR.

Dostępne środki na karcie można bardzo łatwo sprawdzić, wchodząc na stronę internetową Paysafecard.com. Wystarczy podać kod, aby otrzymać dostęp do historii dokonanych transakcji.

Można także dokonać opłaty w zagranicznych sklepach internetowych i przy pomocy Paysafecard płacić w obcych walutach.

 

Kartą Paysafecard zapłacisz w tych krajach:

Argentyna, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Niemcy, Nowa Zelandia, Norwegia, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Turcja, Urugwaj, USA, Wielka Brytania

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.