Doładowanie telefonu kartą Paysafecard

Doładuj polskie konto z zagranicy lub Polski, płacąc Paysafecard

Doładowania telefonów z zagranicy lub Polski bez karty kredytowej i konta bankowego są możliwe dzięki płatności za pomocą karty Paysafecard. Nowe środki zostają od razu przesłane na komórkę. Wszystko odbywa się komfortowo i bezpiecznie.

Prześlij pieniądze z zagranicy do Polski lub z Polski za granicę!
Doładuj telefon na całym świecie!
Jak doładować konto, płacąc kartą Paysafecard?
  1. Podaj numer telefonu, który ma zostać zasilony.

  2. Zdecyduj się na jedną z następujących kwot doładowania: 40 zł, 50 zł, 80 zł, 100 zł.

  3. Na koniec wybierz metodę płatności, zaznaczając kartę Paysafecard. Zostaniesz przekierowana/-y na stronę Paysafecard, gdzie dokonasz zapłaty za transakcję.

  4. Doładowanie zostanie od razu wysłane na konto odbiorcy.
Co to jest Paysafecard?
Paysafecard jest metodą płatności internetowej. Kartą tą można zapłacić za artykuły i usługi w tysiącach sklepów internetowych na całym świecie. Za pomocą karty Paysafecard można także doładować telefon na kartę w serwisie internetowym Fonmoney. Paysafecard opiera się na systemie kart przedpłaconych (tzw. prepaid). Wystarczy kupić kartę Paysafecard w jednym z wielu punktów sprzedaży, aby robić zakupy drogą internetową.

Dużą zaletą karty Paysafecard jest fakt, że można jej używać, zachowując całkowitą anonimowość w internecie, bez podawania swoich danych osobowych. Stosując taką kartę, można mieć pewność, że w razie dostania się karty w niepowołane ręce, nigdy nie ryzykujesz więcej niż jej wartość. Osoba kupująca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów przy płatności za zakupy. Wyjątkiem będzie opłata za księgowanie stornujące na polecenie użytkownika karty.

Paysafecard jest do nabycia w wielu punktach sprzedaży, np. na stacjach benzynowych, w kioskach ruchu, na poczcie, w różnych sklepach spożywczych i automatach. Karta Paysafecard dostępna jest w nominale 10 EUR, 25 EUR, 50 EUR i 100 EUR. Karta posiada 16 cyfrowy kod, który należy podać przy płatności. Gdy środki na karcie zostaną wykorzystane, karta traci swoją ważność. Aby dokonać nowych transakcji, należy kupić nową kartę. Każdorazowo przy zakupie użytkownik może użyć aż 10 kart Paysafecard. Tym samym łączna wartość zakupów może sięgnąć aż 1000 EUR.

Dostępne środki na karcie można bardzo łatwo sprawdzić, wchodząc na stronę internetową Paysafecard. Wystarczy podać kod, aby otrzymać dostęp do historii dokonanych transakcji. Kartę Paysafecard można nabyć w następujących krajach: Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Irlandia, Francja, Belgia, Dania, Finlandia, Szwajcaria, Hiszpania, Włochy, Grecja, Cypr, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Polska, Portugalia, Białoruś, Czechy, Chorwacja, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Węgry, Malta, Kanada, USA, Argentyna, Meksyk, Peru, Urugwaj, Turcja, Gruzja, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA), Australia, Nowa Zelandia.