Doładowanie telefonu na kartę
z Sofort Banking

Fonmoney to serwis internetowy umożliwiający łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z zagranicy.

Sofort Banking
 

Jak działa SOFORT Banking

Płatność online z SOFORT Banking za doładowanie konta jest niezmiernie prosta. Pod SOFORT Banking kryje się szybki przelew internetowy, który pozwala klientom Fonmoney doładować konto telefonu na kartę po podaniu kodu PIN i numeru TAN. Ten system płatności jest całkowicie bezpieczny i atestowany przez instytucję dozoru technicznego TÜV. System jest łatwy w użyciu i nie wymaga rejestracji. Wystarczy własne konto bankowości internetowej, aby można było robić zakupy online. Ponieważ transakcja realizowana jest przez Fonmoney w czasie rzeczywistym, podany numer prepaid zostaje natychmiast zasilony. SOFORT Banking to jeden z najczęściej używanych systemów płatności internetowych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce oraz w wielu innych krajach.

Możliwości doładowania konta

Otrzymujesz Płacisz w €
40 zł11 €
50 zł14 €
80 zł23 €
100 zł28 €

DLACZEGO FONMONEY?

Bezpieczeństwo

Fonmoney podlega regulacjom brytyjskiego Urzędu ds. Usług Finansowych FCA, zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarantuje 100% zwrotu pieniędzy.

Niskie opłaty

Fonmoney oferuje doskonałe kursy wymiany i niskie opłaty.

Łatwo i wygodnie

Wysyłaj pieniądze o każdej porze dnia i nocy, korzystając z komputera, tableta lub telefonu komórkowego. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie udzielimy informacji.