Doładuj konto, płacąc szybkim przelewem

Szybko, bez rejestracji, z każdego miejsca z dostępem do internetu
Nie potrzebujesz karty kredytowej, żeby doładować swój telefon lub innej osoby. Płatność za pomocą Sofort Überweisung jest wygodna, bezpieczna i prosta w obsłudze.
Doładowanie telefonu przelewem
  • Najpierw należy podać w puste pole numer do doładowania.
  • Później należy zdecydować się na jedną z możliwych kwot doładowania: 40, 50, 80, 100 PLN.
  • Na koniec należy zapłacić za doładowanie, wybierając metodę płatności. I to wszystko.
  • Fonmoney akceptuje przelewy przez Sofort Banking, karty Paysafecard oraz karty kredytowe VISA i Mastercard.
Otrzymasz Zapłać
PLN EUR GBP NOK USD
401110,04104,6813,09
501412,77133,2216,65
1002825,55266,4533,31
Jak doładować konto przelewem z zagranicy?
Płatność online z SOFORT Banking za doładowanie konta jest niezmiernie prosta. Pod SOFORT Banking kryje się szybki przelew internetowy, który pozwala klientom Fonmoney doładować konto telefonu na kartę po podaniu danych do bankowości internetowej i numeru TAN. Ten system płatności jest całkowicie bezpieczny i atestowany przez instytucję dozoru technicznego TÜV. Metoda Sofort Banking jest łatwa w użyciu i nie wymaga rejestracji. Wystarczy własne konto bankowości internetowej, aby można było robić zakupy online. Ponieważ transakcja realizowana jest przez Fonmoney w czasie rzeczywistym, podany numer prepaid zostaje natychmiast zasilony. SOFORT Banking to jeden z najczęściej używanych systemów płatności internetowych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce oraz w wielu innych krajach.

Polscy operatorzy komórkowi, których telefony szybko i bezproblemowo doładujesz w Fonmoney to: T-Mobile, Play, Plus, Heyah, Orange, njumobile.