Wyślij pieniądze do Polski, płacąc zwykłym przelewem

Bezpieczne przelewy na każde konto złotówkowe w Polsce bez ukrytych opłat

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Nie potrzebujesz karty kredytowej, aby bezpiecznie przesłać pieniądze na polskie konta z zagranicy. Wybierz opcję zapłaty zwykłym przelewem bankowym. Wszystko odbywa się wygodnie, łatwo i przejrzyście!

Fonmoney to również idealny sposób na:
Przelewy pieniężne na cały świat
Doładowania komórek online
Jak wysłać pieniądze do Polski bez karty kredytowej?

Chcesz wysłać pieniądze na polskie konto złotówkowe z zagranicy, np. swojej rodzinie lub opłacić rachunek albo spłacić raty, ale nie masz karty kredytowej? Fonmoney ma idealne rozwiązanie: skorzystaj z możliwości zapłaty zwykłym przelewem bankowym. Cała idea jest bardzo prosta i wygodna. Klient nadaje transakcję w Fonmoney, a następnie robi przelew w swoim banku na nasz rachunek. Gdy tylko Fonmoney otrzyma pieniądze, przesyła je od razu na konto odbiorcy klienta.

Ważne jest, aby klient w swoim przelewie do Fonmoney użył dokładnie tych danych, które prześlemy mu w e-mailu. Oprócz naszego numeru konta, przesyłamy w wiadomości specjalny tytuł przelewu, który klient powinien podać w swoim przelewie. Nasz serwis rezerwuje transakcję klienta na 3 dni robocze. Cały proces odbywa się sprawnie i bezpiecznie.

Po więcej informacji zapraszamy do artykułu na naszym blogu. A jeśli masz pytania, napisz do nas e-mail.

Fonmoney oferujemy także przelewy zagraniczne z Polski oraz doładowania polskich komórek.