Wyślij pieniądze do Polski, płacąc zwykłym przelewem

Bezpieczne przelewy na każde konto złotówkowe w Polsce bez ukrytych opłat

Obniżyliśmy ceny i mamy jeszcze lepszy kurs walut. Sprawdź nas!
Nie potrzebujesz karty kredytowej, aby bezpiecznie przesłać pieniądze na polskie konta z zagranicy. Wybierz opcję zapłaty zwykłym przelewem bankowym. Wszystko odbywa się wygodnie, łatwo i przejrzyście!

Fonmoney to również idealny sposób na:
Przelewy pieniężne na cały świat
Doładowania komórek online
Jak wysłać pieniądze, płacąc zwykłym przelewem bankowym?
  1. Pierwszym etapem jest wpisanie kwoty przelewu.

  2. Na następnej stronie należy podać dane odbiorcy przelewu: polski IBAN oraz imię i nazwisko/nazwę firmy.

  3. Kolejny krok to rejestracja lub logowanie w Fonmoney.

  4. Teraz wybieramy metodę płatności: zwykły przelew bankowy. Za chwilę pojawi się strona z danymi potrzebnymi do przelewu.

  5. Transakcja została zarejestrowana w naszym serwisie. Od teraz klient ma 3 dni robocze na przelanie pieniędzy na nasze konto.

  6. Gdy tylko dostaniemy pieniądze na konto, od razu prześlemy je na rachunek polskiego odbiorcy.
Jak wysłać pieniądze do Polski bez karty kredytowej?

Chcesz wysłać pieniądze na polskie konto złotówkowe z zagranicy, np. swojej rodzinie lub opłacić rachunek albo spłacić raty, ale nie masz karty kredytowej? Fonmoney ma idealne rozwiązanie: skorzystaj z możliwości zapłaty zwykłym przelewem bankowym. Cała idea jest bardzo prosta i wygodna. Klient nadaje transakcję w Fonmoney, a następnie robi przelew w swoim banku na nasz rachunek. Gdy tylko Fonmoney otrzyma pieniądze, przesyła je od razu na konto odbiorcy klienta.

Ważne jest, aby klient w swoim przelewie do Fonmoney użył dokładnie tych danych, które prześlemy mu w e-mailu. Oprócz naszego numeru konta, przesyłamy w wiadomości specjalny tytuł przelewu, który klient powinien podać w swoim przelewie. Nasz serwis rezerwuje transakcję klienta na 3 dni robocze. Cały proces odbywa się sprawnie i bezpiecznie.

Po więcej informacji zapraszamy do artykułu na naszym blogu. A jeśli masz pytania, napisz do nas e-mail.

Fonmoney oferujemy także przelewy zagraniczne z Polski oraz doładowania polskich komórek.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.