Fonmoney -

Przelewy międzynarodowe z Polski za granicę

Zastanawiasz się, jak wysłać pieniądze z Polski za granicę tanio, szybko i bez obaw? Szukasz alternatywy dla przelewów SEPA i drogich przelewów bankowych, które oferują niekorzystne przeliczniki walut i pobierają wysokie prowizje?

Odpowiedź jest jedna: Fonmoney. Nasz serwis jest oficjalną, licencjonowaną instytucją finansową, która gwarantuje bezpieczeństwo100% zwrotu pieniędzy, jeśli transakcja nie dojdzie do skutku. Ponadto jesteśmy 100% transparentni i oferujemy zawsze aktualny przelicznik walut. U nas odbiorca nie płaci żadnych opłat.

Fonmoney oferuje nie tylko transfery z zagranicy do Polski, ale również w drugą stronę: z Polski i innych państw europejskich na konta europejskie i nie tylko.

➜​ Przelewy do Austrii

➜​ Przelewy do Belgii

➜​ Przelewy do Bułgarii

➜​ Przelewy do Chorwacji

➜​ Przelewy do Czech

➜​ Przelewy do Estonii

➜​ Przelewy do Finlandii

➜​Przelewy do Francji

➜​ Przelewy do Grecji

➜​ Przelewy do Hiszpanii

➜​ ​Przelewy do Holandii

➜​Przelewy do Irlandii

➜​ Przelewy do Luksemburga

➜​ Przelewy do Niemiec

➜​ Przelewy do Portugalii

➜​ Przelewy do Rumunii

➜​ Przelewy do Słowenii

➜​ Przelewy do Turcji

➜​ Przelewy do UK

➜​ Przelewy do USA

➜​ Przelewy do Włoch ​

➜​ Przelewy na Cypr

➜​ Przelewy na Kubę

➜​ Przelewy na Litwę

➜​ Przelewy na Łotwę

➜​ Przelewy na Maltę

➜​ Przelewy na Słowację

➜​ Przelewy na Węgry

➜​ Przelewy do Argentyny

➜​ Przelewy do Brazylii

➜ Przelewy​ do Chile

➜ Przelewy​ na Dominikanę

➜ Przelewy​ do Gwatemali

 Przelewy​ do Kolumbii

➜ Przelewy​ do Meksyku

➜ Przelewy​ do Peru

Przelewy do RPA

Cały proces nadania przelewu przebiega łatwo, przejrzyście i wygodnie. Najpierw należy zarejestrować się w naszym systemie, podając swoje dane. Pierwszym krokiem po zalogowaniu się jest wybranie kwoty, którą chce się przesłać. Kwotę można wpisać w złotówkach, euro lub w wybranej walucie. Następnie należy podać dane odbiorcy czyli imię i nazwisko/nazwę oraz numer konta w formie IBAN (dla UK potrzebujemy numeru konta i kodu banku, dla USA numeru konta i routing number). Jeśli chcesz wysłać pieniądze na Kubę, przejdź na tę stronę. Na koniec należy przejść do zapłaty. Fonmoney akceptuje tradycyjny przelew oraz karty kredytowe jako metody płatności. Przy wysyłaniu dużych kwot poprosimy Cię o dokumenty tożsamości w celu weryfikacji danych. Jest to konieczny proces, wymagany przez ustawodawcę. Na szczęście odbywa się tylko raz i jeśli Twoje dane zostaną pomyślnie zweryfikowane, będziesz bez przeszkód mogła/mógł zlecać kolejne transakcje.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami e-mailowo tutaj.

 

MTPLP AUSLAND

 

 

➜ Prześlij pieniądze za granicę!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.