Przelewy pieniężne do Rumunii online

Wyślij pieniądze na rumuńskie konto z Polski lub Europy

Fonmoney oferuje najlepszy dostępny na rynku kurs wymiany PLN-RON lub EUR-RON. U nas możesz wybrać walutę, w której chcesz wykonać przelew na rumuńskie konto. Fonmoney to minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa. Twój pieniądze dojdą w 1-2 dni robocze do odbiorcy/odbiorczyni. Wysyłaj transfery do osób prywatnych i firm.

➜ Doładowanie rumuńskiego telefonu
➜ Doładowanie polskiego telefonu
➜ Przelewy na cały świat
➜ Przelewy do Polski
Jak wysłać pieniądze do Rumunii online?

  1. Najpierw należy zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje prawdziwe dane osobowe.

  2. Po wybraniu kraju docelowego - Rumunii - należy wpisać kwotę transferu. Zaraz obok wyświetla się aktualny przelicznik.

  3. W następnym kroku należy podać dane osoby lub firmy, która ma otrzymać pieniądze. Potrzebujemy nazwy i numeru konta.

  4. W zależności od paru czynników możemy poprosić Cię o weryfikację Twoich danych osobowych. Trwa to krótką chwilę. Więcej informacji w FAQ.

  5. Ostatnią czynnością jest dokonanie zapłaty. Do dyspozycji jest płatność kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym.

  6. Pieniądze dostarczamy na rumuńskie konto w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew do Rumunii?
Transfery na rumuńskie konta bankowe w Fonmoney przebiegają szybko i wygodnie. U nas wyślesz pieniądze bez ryzyka, jako że jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową i gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego przelewu. Porównaj nasz kurs wymiany RON z innymi bankami. U nas oszczędzasz na wysokich opłatach bankowych i niekorzystnym przeliczniku. Każdy przelew nadasz wygodnie z domu lub wszędzie, gdzie masz dostęp do internetu. W każdej chwili możesz też skontaktować się z naszym biurem obłsugi.
Wyślij transfer do Rumunii


Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.