Przelewy pieniężne do Rumunii online

Wyślij pieniądze na rumuńskie konto z Polski lub Europy
Fonmoney oferuje najlepszy dostępny na rynku kurs wymiany PLN-RON lub EUR-RON. U nas możesz wybrać walutę, w której chcesz wykonać przelew na rumuńskie konto. Fonmoney to minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa. Twój pieniądze dojdą w 1-2 dni robocze do odbiorcy/odbiorczyni. Wysyłaj transfery do osób prywatnych i firm.

➜ Doładowanie rumuńskiego telefonu
➜ Doładowanie polskiego telefonu
➜ Przelewy na cały świat
➜ Przelewy do Polski
Jak wysłać pieniądze do Rumunii online?

  1. Najpierw należy zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje prawdziwe dane osobowe.

  2. Po wybraniu kraju docelowego - Rumunii - należy wpisać kwotę transferu. Zaraz obok wyświetla się aktualny przelicznik.

  3. W następnym kroku należy podać dane osoby lub firmy, która ma otrzymać pieniądze. Potrzebujemy nazwy i numeru konta.

  4. W zależności od paru czynników możemy poprosić Cię o weryfikację Twoich danych osobowych. Trwa to krótką chwilę. Więcej informacji w FAQ.

  5. Ostatnią czynnością jest dokonanie zapłaty. Do dyspozycji jest płatność kartą kredytową lub zwykłym przelewem bankowym.

  6. Pieniądze dostarczamy na rumuńskie konto w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak zrobić przelew do Rumunii?
Transfery na rumuńskie konta bankowe w Fonmoney przebiegają szybko i wygodnie. U nas wyślesz pieniądze bez ryzyka, jako że jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową i gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego przelewu. Porównaj nasz kurs wymiany RON z innymi bankami. U nas oszczędzasz na wysokich opłatach bankowych i niekorzystnym przeliczniku. Każdy przelew nadasz wygodnie z domu lub wszędzie, gdzie masz dostęp do internetu. W każdej chwili możesz też skontaktować się z naszym biurem obłsugi.
Wyślij transfer do Rumunii


The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.