Wyślij pieniądze do RPA z Fonmoney

Wykonujemy przelewy pieniężne pewnie, uczciwie i na czas!
Chcesz przesłać pieniądze do RPA, ale nie wiesz jak? Musisz opłacić rachunek albo wpłacić zaliczkę za usługę? Albo chcesz po prostu przelać pieniądze do rodziny lub znajomych? Fonmoney ma rozwiązanie. W naszym serwisie możesz wysłać przelew do Republiki Południowej Afryki z gwarancją bezpieczeństwa i najlepszego kursu wymiany.

Wyślij przelew do innego kraju
Jak przelać pieniądze do RPA krok po kroku

  1. Pierwszą czynnością jest wybranie kwoty przelewu. Po prostu należy wpisać kwotę, którą chcesz wysłać. Równocześnie widzisz aktualny kurs wymiany.

  2. Następnie należy zalogować się do swojego konta w Fonmoney. Jeżeli nie masz konta, założysz je w ciągu parunastu sekund całkowicie darmowo.

  3. Po zalogowaniu wprowadź dane odbiorcy/odbiorczyni: imię i nazwisko/nazwę, e-mail i telefon, numer konta, kod i nazwę banku. Opcjonalnie możesz również wpisać tytuł przelewu.

  4. Ostatnią czynnością jest zapłata za transfer. Do wyboru jest karta kredytowa lub przelew bankowy.

  5. Fonmoney realizuje Twój przelew, jak tylko dokonasz zapłaty. Pieniądze znajdą się na koncie w RPA w ciągu 1-2 dni roboczych.
Przelew na konto w RPA
Przelewy do RPA w Fonmoney są dostępne z wielu krajów europejskich, w tym z Polski. W chwili obecnej oferujemy transfery w walucie EUR na konta ZAR. Aby wysłać pieniądze do Republiki Południowej Afryki, nie jesteś już zdana/-y na tradycyjne banki i ich wysokie prowizje oraz kiepskie kursy wymiany. Dzięki niezależnym instytucjom finansowym, którą jest również Fonmoney, jesteś w stanie zrobić przelew do RPA przez internet, bez wychodzenia z domu i bez nerwów. Twoje pieniądze są bezpieczne na każdym etapie transakcji. Nad wszystkim czuwa nasz zespół składający się z profesjonalistów. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zwrócić się z nimi do biura obsługi klienta. Za transakcję zapłacisz szybko i łatwo kartą kredytową. Jeśli natomiast masz konto walutowe w EUR, możesz opłacić swój transfer, robiąc zapłatę bezpośrednio z tego konta. Wszystko przebiega pewnie, wygodnie i oszczędnie.
Wyślij pieniądze do RPA


Transfery międzynarodowe do RPA

Fonmoney współpracuje z poniższymi bankami w RPA:

Absa Group Limited African Bank Limited
Bidvest Bank Limited Capitec Bank Limited
Discovery Limited First National Bank
FirstRand Bank Grindrod Bank Limited
Imperial Bank South Africa Investec Bank Limited
Nedbank Limited Sasfin Bank Limited
Standard Bank of South Africa Ubank Limited
Development Bank of Southern Africa Land and Agricultural Development Bank of South Africa
Postbank

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.