Wyślij pieniądze do RPA z Fonmoney

Wykonujemy przelewy pieniężne pewnie, uczciwie i na czas!
Chcesz przesłać pieniądze do RPA, ale nie wiesz jak? Musisz opłacić rachunek albo wpłacić zaliczkę za usługę? Albo chcesz po prostu przelać pieniądze do rodziny lub znajomych? Fonmoney ma rozwiązanie. W naszym serwisie możesz wysłać przelew do Republiki Południowej Afryki z gwarancją bezpieczeństwa i najlepszego kursu EUR-ZAR.

Wyślij przelew do innego kraju
Szybkie przelewy Polska - RPA

Twój przelew do RPA


Kwota przelewu Opłata transakcyjna
100.00 EUR 0.99 EUR
Kwota do zapłaty Odbiorca otrzyma
100.99 EUR 1,595.21 ZAR
Kurs wymiany
1 EUR = 15.9521 ZAR
Licencja FCA
Jak przelać pieniądze do RPA krok po kroku
  • Pierwszą czynnością jest wybranie kwoty przelewu. Po prostu należy wpisać kwotę, którą chcesz wysłać. Jednocześnie widzisz aktualny kurs wymiany EUR-ZAR i opłatę.

  • Następnie należy zalogować się do swojego konta w Fonmoney. Jeżeli nie masz konta, założysz je w ciągu parunastu sekund całkowicie darmowo.

  • Po zalogowaniu wprowadź dane odbiorcy: imię i nazwisko/nazwę, e-mail i telefon, numer konta, kod i nazwę banku. Opcjonalnie możesz również wpisać tytuł przelewu.

  • Ostatnią czynnością jest zapłata za transfer. Do wyboru jest karta kredytowa lub przelew bankowy.
  • Fonmoney realizuje Twój przelew, jak tylko dokonasz zapłaty. Pieniądze znajdą się na koncie w RPA w ciągu 1-2 dni roboczych.
Przelew na konto w RPA
Przelewy do RPA w Fonmoney są dostępne z wielu krajów europejskich, np. z Polski. W chwili obecnej oferujemy transfery w walucie EUR na konta ZAR. Aby wysłać pieniądze do Republiki Południowej Afryki, nie jesteś już zdana/-y na tradycyjne banki i ich wysokie prowizje oraz kiepskie kursy wymiany. Dzięki niezależnym instytucjom finansowym, którą jest również Fonmoney, jesteś w stanie zrobić przelew do RPA przez internet, bez wychodzenia z domu i bez nerwów. Twoje pieniądze są bezpieczne na każdym etapie transakcji. Nad wszystkim czuwa nasz zespół składający się z profesjonalistów. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zwrócić się z nimi do biura obsługi klienta. Za transakcję zapłacisz szybko i łatwo kartą kredytową. Jeśli natomiast masz konto walutowe w EUR, możesz opłacić swój transfer, robiąc zapłatę bezpośrednio z tego konta. Wszystko przebiega pewnie, wygodnie i oszczędnie.
Wyślij pieniądze do RPA