Fonmoney -

Jak można płacić za doładowanie telefonu w Fonmoney?

TUTAJ DOŁADUJESZ POLSKI TELEFON, PŁACĄC KARTĄ KREDYTOWĄBezahlungsmoeglichkeiten_FonmoneySerwis Fonomoney umożliwia szybkie i korzystne doładowanie polskich telefonów na kartę z zagranicy. Fonmoney obsługuje najważniejszych operatorów sieci komórkowych w Polsce: Orange, Plus, T-Mobile, Play i Heyah. Aby przeprowadzenie transakcji uzupełnienia środków na koncie odbywało się łatwo i przyjemnie, serwis oferuje trzy metody płatności:

- karta kredytowa VISA i MasterCard. Jest to bardzo prosta i bezpieczna forma płatności. Obie karty są wydawane przez większość banków i instytucji na całym świecie oraz bardzo często i chętnie używane do robienia zakupów w internecie, ponieważ VISA i MasterCard zaliczają się do najczęściej akceptowanych metod płatności. Wystarczy podać dane, które znajdują się na karcie, takie jak nazwisko posiadacza karty, numer i datę ważności karty oraz kod bezpieczeństwa, który znajduje się na odwrocie karty.

- karta paysafecard działa na zasadzie prepaid. Dzięki niej istnieje możliwość bezpiecznego dokonywania płatności online całkowicie anonimowo, bez podawania danych osobowych, konta bankowego itd. Można ją kupić w jednym z 480.000 punktów sprzedaży na całym świecie. Aby zapłacić kartą paysafecard należy po prostu wprowadzić 16-znakowy kod PIN.

- Sofort Banking to metoda przelewów bezpośrednich przez Internet i działa w oparciu o sprawdzony system bankowości internetowej. Płacąc za zasilenie komórki w Fonmoney, wybierasz Direct Banking jako metodę płatności i zostajesz automatycznie przekierowany do zaszyfrowanego formularza płatności. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać swój bank i wpisać dane dostępu do Twojej bankowości internetowej. Korzystając z tej metody płatności, nie trzeba rejestrować się w systemie Sofort Banking.

Każdy Klient Fonmoney może przy każdym doładowaniu telefonu wybierać dowolną formę płatności, którą uważa za najwygodniejszą i najprostszą. A zarejestrowani Klienci mają możliwość wglądu w historię swoich doładowań.