Zrób przelew do Polski, płacąc za pomocą Sofort

W Fonmoney zawsze szybko, pewnie i bezpiecznie. Wyślij pieniądze na dowolny cel!

Sofort Überweisung to popularna i komfortowa metoda płatności w wielu krajach. W Fonmoney prześlesz pieniądze do Polski, płacąc za pośrednictwem Sofort. Wszystkie przelewy są dostępne przez 24/7.

Sprawdź również ofertę:
Doładowań telefonów online
Transferów pieniężnych na cały świat
Jak zrobić przelew EUR-PLN z zagranicy?
  1. W pierwszym kroku prosimy wpisać kwotę do wysłania.

  2. Następnie prosimy zalogować się. Nowi klienci muszą się zarejestrować.

  3. Kolejnym krokiem jest podanie danych polskiego odbiorcy.

  4. Jeśli kwota, którą chcesz wysłać, jest wysoka, poprosimy Cię o weryfikację Twoich danych za pomocą ważnego dokumentu tożsamości.

  5. Ostatnim krokiem jest wybór Sofort Banking jako metody płatności.

  6. My realizujemy Twój przelew, który dotrze do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.
Jak przesłać pieniądze z zagranicy i zapłacić przelewem SOFORT?

Metoda płatności SOFORT Überweisung/SOFORT Banking jest dostępna w wielu krajach europejskich. Stanowi idealną alternatywę dla płatności kartami kredytowymi. Mimo że karty kredytowe są osiągalne dla coraz większej rzeszy ludzi, nie każdy lubi z nich korzystać. Dlatego Fonmoney oferuje różne metody płatności, w tym właśnie przelewy przez SOFORT. Pod koniec zamówienia w naszym serwisie należy wybrać ten sposób zapłaty. Klient zostanie wtedy bezpośrednio przekierowany na stronę SOFORT, gdzie będzie mógł się zalogować do swojego konta poprzez bankowość online. Wszystko przebiega bezpiecznie i pewnie dzięki zabezpieczeniom na naszej stronie i na SOFORT.

Przesyłanie pieniędzy z zagranicy do Polski, jak i z Polski za granicę w Fonmoney to przyjemny i przede wszystkim bezpieczny proces. Dzięki przelewom w Fonmoney oszczędzasz na wysokich opłatach bankowych oraz na niekorzystym przeliczniku waluty.

Oprócz przelewów możesz wysłać również doładowanie telefonu tutaj.

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.