Zrób przelew do Polski, płacąc za pomocą Sofort

W Fonmoney zawsze szybko, pewnie i bezpiecznie. Wyślij pieniądze na dowolny cel!

Sofort Überweisung to popularna i komfortowa metoda płatności w wielu krajach. W Fonmoney prześlesz pieniądze do Polski, płacąc za pośrednictwem Sofort. Wszystkie przelewy są dostępne przez 24/7.

Sprawdź również ofertę:
Doładowań telefonów online
Transferów pieniężnych na cały świat
Jak przesłać pieniądze z zagranicy i zapłacić przelewem SOFORT?

Metoda płatności SOFORT Überweisung/SOFORT Banking jest dostępna w wielu krajach europejskich. Stanowi idealną alternatywę dla płatności kartami kredytowymi. Mimo że karty kredytowe są osiągalne dla coraz większej rzeszy ludzi, nie każdy lubi z nich korzystać. Dlatego Fonmoney oferuje różne metody płatności, w tym właśnie przelewy przez SOFORT. Pod koniec zamówienia w naszym serwisie należy wybrać ten sposób zapłaty. Klient zostanie wtedy bezpośrednio przekierowany na stronę SOFORT, gdzie będzie mógł się zalogować do swojego konta poprzez bankowość online. Wszystko przebiega bezpiecznie i pewnie dzięki zabezpieczeniom na naszej stronie i na SOFORT.

Przesyłanie pieniędzy z zagranicy do Polski, jak i z Polski za granicę w Fonmoney to przyjemny i przede wszystkim bezpieczny proces. Dzięki przelewom w Fonmoney oszczędzasz na wysokich opłatach bankowych oraz na niekorzystym przeliczniku waluty.

Oprócz przelewów możesz wysłać również doładowanie telefonu tutaj.