Fonmoney -

Najlepsze ceny za doładowanie polskiego telefonu z zagranicy

➜ Tutaj zasilisz polską komórkę spoza Polski 

Mamy wspaniałe wieści dla naszych Klientów! Przeprowadziliśmy analizę rynku doładowań telefonów na kartę, a dokładniej chodzi o zasilanie polskich komórek z zagranicy (nie w Polsce). Przez ostatnie półrocze przyglądaliśmy się różnym zagranicznym serwisom, sprawdzaliśmy warunki korzystania z ich stron i przede wszystkim porównywaliśmy ceny. Z dumą możemy stwierdzić, że Fonmoney jest najtańszym i pod wieloma względami najwygodniejszym serwisem z doładowaniami telefonów:

  • - oferujemy doładowania wszystkich największych operatorów w Polsce: Plus, Orange, T-Mobile, Heyah, Play, nju mobile
  • - mamy najniższe ceny doładowań: w niektórych przypadkach nasi Klienci mogą zaoszczędzić nawet do 10 euro za jedno doładowanie!
  • - nie pobieramy żadnych dodatkowych, często ukrytych opłat, które na innych stronach pojawią się dopiero pod koniec zamówienia
  • - nie wymagamy rejestracji, logowania się, podawania Waszych danych, haseł i e-maili
  • - oferujemy stronę i obsługę Klienta w języku polskim
  • - umożliwiamy zapłatę zagraniczną kartą kredytową

 

Te i wiele innych czynników wpływa na naszą bardzo dobrą ocenę, którą wystawiają nam Klienci na europejskiej platformie recenzentów Trustpilot.

Z miesiąca na miesiąc korzysta z naszego serwisu coraz więcej Klientów, którym serdecznie dziękujemy za zaufanie. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy zaoferować Polakom na całym świecie sprawny i nowoczesny serwis z konkurencyjnymi cenami. Istnieje wiele okazji, kiedy trzeba wysłać mały upominek do Polski, na przykład mogą to być urodziny dziecka lub pomyślnie zdane egzaminy siostry. Przesłanie doładowania konta może być w takich momentach szybkim i niedrogim rozwiązaniem.

* * *

konkurrenz1

  

➜ Wyślij doładowanie na polskie konto właśnie tutaj!