Fonmoney -

Jak wysłać pieniądze do Polski z zagranicy?

 Szybkie i bezpieczne transfery pieniężne do Polski - tutaj!

 

Serwis Fonmoney oferuje bezpieczne i komfortowe wysyłanie pieniędzy do Polski przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu lub z każdego miejsca, w którym tylko masz dostęp do komputera/laptopa/tabletu i internetu.

Dzięki przelewom w Fonmoney unikniesz wysokich opłat bankowych oraz innych prowizji. Nasza opłata za przelew jest zawsze stała, niezależnie od wysokości przesyłanej kwoty. Ponadto nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ze względu na sposób płatności.

Oferujemy minimum formalności przy maksimum wygody. Każdy klient ma pełny dostęp do historii swoich transakcji oraz najlepszą opiekę ze strony naszego serwisu. Wszystkie pytania, niejasności, problemy staramy się rozwiązywać szybko, przyjemnie i kompetentnie. Zawsze możesz napisać do działu obsługi Klienta tutaj.

Żeby wysłać pieniądze, należy zarejestrować się w naszym serwisie. Następnie podajemy kwotę, jaką chcemy przelać oraz dane polskiego odbiorcy czyli numer konta IBAN oraz imię i nazwisko lub nazwę w przypadku firm. W zależności od wysokości przesyłanej kwoty możemy poprosić Ciebie o dokument tożsamości w celu weryfikacji Twoich danych. Zdjęcie dokumentu musi być ostre i wyraźne oraz w wysokiej rozdzielczości. Dużą wygodą jest to, że potwierdzenie tożsamości przeprowadzamy tylko raz. Przy kolejnych transakcjach dokumenty tożsamości nie będą wymagane.

Po pomyślnej weryfikacji należy wybrać metodę płatności. Do wyboru jest karta kredytowa, szybki przelew przez Sofort Banking lub zwykły przelew bankowy. Po tym, jak opłacisz transakcję, my realizujemy Twój przelew. Pieniądze dotrą do odbiorcy w ciągu 1-2 dni. W tym czasie otrzymasz od nas wiadomości e-mailowe informujące o przebiegu transakcji.

Fonmoney oferuje do Polski:

✔​ Przelewy z Niemiec

✔​ Przelewy z UK

✔​ Przelewy z Holandii

✔​ Przelewy z Austrii

✔​ Przelewy z  Włoch

✔​ Przelewy z Irlandii

✔​ Przelewy z Francji

✔​ Przelewy z Belgii

✔​ Przelewy z Hiszpanii

✔​ Przelewy z Finlandii

✔​ Przelewy z Luksemburga

✔​ Przelewy z Łotwy

✔​ Przelewy z Estonii

✔​ Przelewy z Litwy

✔​ Przelewy z Grecji

✔​ Przelewy z Malty

✔​ Przelewy z Portugalii

✔​ Przelewy z Cypru

✔​ Przelewy ze Słowacji

✔​ Przelewy ze Słowenii

✔​ Przelewy z Rumunii

✔​ Przelewy Bułgarii

✔​ Przelewy z Chorwacji

✔​ Przelewy z Czech

✔​ Przelewy z Węgier

 

FB POLEN 600 315

Jak wysłać pieniądze z Niemiec do Polski? -> Tutaj

 

Jak wysłać pieniądze z Holandii do Polski? -> Tutaj

 

Jak wysłać pieniądze z Włoch do Polski? -> Tutaj

 

Jak wysłać pieniądze z Austrii do Polski? -> Tutaj

 

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.