Fonmoney -

Jak tanio doładować polski telefon na kartę z zagranicy - krok po kroku

➜​ Tutaj najtaniej doładujesz polski telefon na kartę z zagranicy!

Doładowanie komórki przez internet w Fonmoney jest dziecinnie proste i niesamowicie wygodne oraz ma same zalety. Przeczytajcie, jak na naszej nowej stronie krok po kroku szybko zasilić polski telefon.

1.

Wchodzimy na stronę serwisu www.fonmoney.pl, na której możemy wybrać kraj, z którego telefon chcemy doładować. W większości przypadków będzie to Polska. Ale pamiętajcie, że w Fonmoney można także przesłać doładowania do 22 krajów świata, m.in. Tunezji, Kamerunu, Peru, Indii, Senegalu, Kuby czy też Ukrainy.

1 schritt

2.

Następnie wybieramy jedną z dostępnych opcji transferów. W tym przypadku będzie to doładowanie telefonu.

2 sch

3.

W kolejnym kroku wpisujemy numer telefonu, na który chcemy przesłać doładowanie.

3 sch

4.

Teraz wybieramy kwotę doładowania: 40 zł, 50 zł, 80 zł lub 100 zł.

4 sch

5.

Ostatnim etapem jest wybór sposobu płatności. Fonmoney oferuje zapłatę za pomocą karty kredytowej, szybkiego przelewu Sofortüberweisung bądź paysafecard. Oprócz tego możemy wybrać walutę, w której chcemy dokonać zapłaty, co jest dużym ułatwieniem dla wielu naszych Klientów z zagranicy.  Zanim klikniemy na przycisk "Do kasy", upewnijmy się, że zaakceptowaliśmy warunki regulaminu na dole strony oraz jeszcze raz sprawdźmy, czy podaliśmy poprawny numer telefonu.

5 sch

Na koniec zostaniemy przekierowani do systemu płatności.

I to wszystko! Jak widać, doładowanie telefonu na kartę przez internet jeszcze nigdy nie było łatwiejsze! A jedną z wielu zalet naszego serwisu jest możliwość kupienia doładowania bez rejestracji i ukrytych opłat manipulacyjnych.

W Fonmoney szybko, korzystnie i bezpiecznie doładujesz telefon w polskich sieciach Orange, Plusie, T-Mobile, Play, nju mobile i Heyah.

 

➜​ Doładuj polski telefon z zagranicy online!

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.