Fonmoney -

Jak doładować telefon w Plusie z zagranicy bez polskiej karty kredytowej?

➜ Doładuj konto Plus bez polskiej karty kredytowej właśnie tutaj

Plus jest jednym z głównych operatorów sieci telefonii komórkowej w Polsce. Posiada duży wybór ofert i taryf zarówno na abonament, jak i na kartę. Fonmoney umożliwia bezproblemowe, łatwe i korzystne doładowanie komórek również w tej sieci. Coraz więcej ludzi preferuje zasilanie swojego telefonu przez internet zamiast za pomocą tradycyjnych kodów i zdrapek. Nie ma się czemu dziwić. Jest to mianowicie najwygodniejszy i najszybszy sposób na uzupełnienie środków na koncie. Ponadto dzięki temu można zasilić nie tylko swój telefon, ale także i innych osób.

  

Jednakże czasem i tutaj występują trudności, których nie można przewidzieć. Załóżmy, że mieszkamy poza Polską, np. w Anglii, Niemczech, Holandii czy też Norwegii lub Finlandii. Wchodzimy na pierwszą lepszą stronę, na której można doładować telefon. Wypełniamy wszystkie rubryki, przechodzimy do płacenia i... wyskakuje błąd. Odświeżamy stronę, powtarzamy czynność i... znów to samo. Denerwujemy się, bo coś się nie zgadza. Zrezygnowani odpuszczamy transakcję, bądź dalej szukamy przyczyny naszego problemu: dlaczego nie mogę doładować telefonu przez internet z zagranicy?

PL_Plus_484x252

Otóż okazuje się, że osoby chcące zasilić telefon w Plusie z zagranicy nie mogą tego uczynić, jeśli nie posiadają polskiej karty kredytowej. Jak wiemy, poza Polską żyją miliony naszych rodaków, którzy chcą utrzymywać kontakt z rodziną i znajomymi mieszkającymi w kraju nad Wisłą. Setki tysięcy korzystają z sieci Plus. Jednak nie każdy ma konto w polskim banku, a co za tym idzie, nie każdy ma dostęp do polskich kart płatniczych. Jednocześnie sklepy internetowe nie akceptują zagranicznych kart kredytowych. Dbając o dobro naszych klientów, wyszliśmy naprzeciw temu problemowi.

Dzięki naszemu serwisowi każdy, kto ma telefon w Plusie, a nie posiada polskiej karty kredytowej, może przesłać doładowanie komórki przez internet za pomocą Fonmoney i dokonać zapłaty zagraniczną kartą płatniczą VISA i MasterCard. Takie doładowanie ma same zalety: cała transakcja przebiega niesamowicie sprawnie i bezpiecznie, a dodatkowo jest dostępna bez rejestracji. Dzięki Fonmoney problem braku konta w polskim banku został rozwiązany!

➜ Chcesz wysłać pieniądze do Polski? Zrób to tutaj!

  

PO-Allgm

Usługa finansowa jest świadczona przez Mi Envío Entidad de Pago, S.L., spółka zależna Transpaygo Limited, z siedzibą pod adresem z siedzibą pod adresem Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1 piętro (08003 - Barcelona). Mi Envío jest zarejestrowana w Banku Hiszpanii pod numerem referencyjnym 6926, jako autoryzowana instytucja finansowa.

Serwis techniczny jest świadczony przez Fonmoney GmbH, z siedzibą przy Alser Strasse 21/6, 1080 Wiedeń, Austria.